قیمت کاسپین

SMAMS

New member
درود دوستان
عرضم به حضورتون که من چند وقت دیگه عازم شمالمو میخوام اونجا یه ویلا بگیرمو همونجا زندگی کنم و خیلی مشتاقم که یه اسب ساده (من اطلاعی از اسب و جنس و نوعش ندارم ) نه برای مسابقه نه شکار و... بلکه برا دل خودم و گهگداری هم سوار کاری داشته باشم.
اول این که قیمت یه کره اسب بومی ساده چنده؟
دوم اینکه هزینه ی نگهداری این حیوان سالیانه چقدر خواهد بود؟
مساله بعدی اینست که آیا میشه تو همون حیاط منزل یه استطبلی درست کرد و همونجا نگهداریش کرد؟
متشکرم

hormoz

Member
درود دوستان
عرضم به حضورتون که من چند وقت دیگه عازم شمالمو میخوام اونجا یه ویلا بگیرمو همونجا زندگی کنم و خیلی مشتاقم که یه اسب ساده (من اطلاعی از اسب و جنس و نوعش ندارم ) نه برای مسابقه نه شکار و... بلکه برا دل خودم و گهگداری هم سوار کاری داشته باشم.
مساله بعدی اینست که آیا میشه تو همون حیاط منزل یه استطبلی درست کرد و همونجا نگهداریش کرد؟
متشکرم

سلام
من توصيه ميکنم اين کا رو نکنيد چون کار با اسب هم صبر ايوب مبخواد هم گنج قارون و هم امير حسين مهربون ميخواد
توصيه بعدي من اينه که حتما از نظرات مدير سايت و دوستان ديگر استفاده کنيد
و بعد اينکه اسب کاسپين نخريد چون بدرد سواري نميخورد ( البته براي بزرگتر ها) و بچه ها سوار ميشوند.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
درود دوستان
متشکرم
اسب بومی منطقه شمال کاسپین هست به درد سواری شما نمیخوره

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خوب شما بجای خرید کاسپین در قیمتهای 800-3000 تومن
میتوانید از کره ترکمن با قیمت 1500-2000 تومن استفاده کنید که در آینده به شما سواری هم خواهد داد. و قیمتش هم بالاتر میره ولی کاسپین هیچ رشد قیمت نداره.

بالا