فینال لیگ استقامت کشور در سال 91 "سیرجان-مزرعه شریف"

هرچند از استقامت منزجرم ولی بازم گلی به جمال تیم سمنگان ......قابل توجه اونایی که ادعا میکنن 15 سال استقامت کارن و هی چپ و راست با پول مالکین اسب از همه جا بی خبر و پول فدراسیون های استان دیگه میرن مسابقه و مقام هم نمیارن...:dodgy::dodgy::dodgy:

hashemlo

Member
جناب ياري عزيز اگر از استقامت بدتون مياد بهتره اينجا مطرح نكنييد چون ممكنه خيليها علاقه داشته باشند . هر رشته اي معايب و مزايياي داره .

چرا منزجر؟
استقامت خیلی هم جذابه

همین لیگی که سیرجان دیروز تموم شده من برج 2 زمانی که استارتش توی سنندج زده شد اسب شرکت دادم .....برای شما که میری عکس میگیری شاید جذاب باشه ولی منی که وسط ماجرا بودم میدونم چه خبره......از داوری و تست دوپینگهایی که گرفته نمیشه....از کلانتر هایی که جلوی روی خوذشون اسب دوپینگ میکنن و نمیبینن....از مربیهایی که فقط گوشه ی هزاری رو میبینن....از مالک بدبختی که با هزار شور و شوق با هزینه ی خودش اسبش رو میبره مسابقه و آخر سر جایزه بین مربی و سوار کار تقسیم میشه و کاپ هم به باشگاه میرسه و....این لجن زار تمومی نداره.

اتفاقا باید بگم که واسه کسانی که میرن تماشای مسابقه استقامت به هیچ وجه مسابقه جذابی نیست , بنده هم عکاسی که میکنم سواری هم میکنم و به اون خاطر میگم جذابه.
این مسائلی که میگین مربوط به یه مسابقه استقامت ناسالمه , من در مورد خود استقامت میگم نه استقامت به شیوه ای که شما میگین.

اتفاقا باید بگم که واسه کسانی که میرن تماشای مسابقه استقامت به هیچ وجه مسابقه جذابی نیست , بنده هم عکاسی که میکنم سواری هم میکنم و به اون خاطر میگم جذابه.
این مسائلی که میگین مربوط به یه مسابقه استقامت ناسالمه , من در مورد خود استقامت میگم نه استقامت به شیوه ای که شما میگین.

بله درست میفرمایید.بالاخره هرکس برا خودش یه مدینه ی فاضله داره ولی استقامت این مملکت فعلا این جوری که خدمتتون عرض کردم داره میچرخه.

علی اصفهانی

Active member
تبریک گرم و صمیمانه به هم استانیهای عزیز و تشکر ویژه از آقای مهندس امین اشرف گنجویی برای تهیه این عکسهای خوب.

بالا