فعال سازی قسمت تروبرد

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با توجه به اینکه قسمت عمده فعالیت سایت روی عرب و نژادهای داخلی متمرکز شده و باعث شده تا اعضای علاقمند به نژادهای خارجی یا ننویسند و یا عضو نشوند پیشنهادتون برای فعال کردن بخش نزادهای خارجی چیست؟ و چطور؟
با تروبردهای کورسی؟ دوخونهای کورسی؟

با توجه به اینکه قسمت عمده فعالیت سایت روی عرب و نژادهای داخلی متمرکز شده و باعث شده تا اعضای علاقمند به نژادهای خارجی یا ننویسند و یا عضو نشوند پیشنهادتون برای فعال کردن بخش نزادهای خارجی چیست؟ و چطور؟
با تروبردهای کورسی؟ دوخونهای کورسی؟
آره بهتره دوستایی که اسبهای کورسی یا اطلاعات به روز از اسبهادارن فعالیتشون رو بیشتر کنن وارسالهاشون رو بیشتر پیگیری وتوجه کنیم تا این بخش هم راه بیافته .

♘امیرحسین♞

خوب باید یه چیزایی تو سرچها دیده بشه که با اونها توجه جلب بشه به انجمن
باید لیست اسبها رو وارد کنییم در قدم اول

جواب سوال بعدتم ایمیل میکنم

میکائیل

New member
پیشنهاد می کنم از طریق سایت معاونت اسبدوانی:
اسبدوانی ایران
با اسامی مربیان.سیلمی ها .اسب های کورسی و.......آشنا شوید.
همچنین برجسته کردن یک زیر مجموعه مختص کورس و اسبدوانی موجب افزایش نظم تالار خواهد شد.

♘امیرحسین♞

سلام
میکائیل
خوب زیر قسمت برای کورس داریم که. قسمت تربورد هم داریم
چع نغییراتی بنظرت لازمه؟

میکائیل

New member
با سلام وعرض ادب
همانطور که می دانید نژاد تروبرد به خاطر سرعت و کورس در همه جای دنیا شناخته می شود.
به نظرم یکی از مشکلات بزرگی که در این تالار وجود دارد.عدم متمرکز بودن بحث ها بر اساس رشته های موجود می باشد.
به نظرم اگر کل تالار بر اساس رشته های اسبدوانی . پرش . درساژ.استقامت.زیبایی وسایر رشته های بین المللی سوارکاری به عنوان شاخه های اصلی تقسیم شود و بعد در این شاخه ها به بحث در مورد زیر شاخه هایی همچون نژادهای مختلف موجود در آن رشته .معرفی اسب های معروف.مربیان.اخبار وتحلیل ها.سیلمی ها و........حتی بحث های پیشرفته و علمی در مورد رشته مربوطه تعبیه شود .ارتباط بهتری با انجمن اسب برقرار خواهد شد.

an1547908

Member
با سلام
من میتونم یه جورایی کمک کنم بنده تویزد یه باشگاه سوارکاری دارم که اکثر اسباش دوخون وتاروبرد هستند ضمن اونکه سیلمی تاپ اسپید(اسپادیون /هدینگ پست)ومونت سینیور(استندان/رولینگ پراید) که هردو شجره فرانسوی دارن پیش ماهستند
بهرحال درخدمتم

♘امیرحسین♞

با سلام وعرض ادب
همانطور که می دانید نژاد تروبرد به خاطر سرعت و کورس در همه جای دنیا شناخته می شود.
به نظرم یکی از مشکلات بزرگی که در این تالار وجود دارد.عدم متمرکز بودن بحث ها بر اساس رشته های موجود می باشد.
به نظرم اگر کل تالار بر اساس رشته های اسبدوانی . پرش . درساژ.استقامت.زیبایی وسایر رشته های بین المللی سوارکاری به عنوان شاخه های اصلی تقسیم شود و بعد در این شاخه ها به بحث در مورد زیر شاخه هایی همچون نژادهای مختلف موجود در آن رشته .معرفی اسب های معروف.مربیان.اخبار وتحلیل ها.سیلمی ها و........حتی بحث های پیشرفته و علمی در مورد رشته مربوطه تعبیه شود .ارتباط بهتری با انجمن اسب برقرار خواهد شد.
نظر شما اینست که بر اساس رشته نژادها را دسته بندی کنیم؟ در اسنصورت ممکنه یک نژاد در چند رشته مورد استفاده باشه و باعث تکرار شدن مطالب خواهد شد.
دوستان دیگر پیشنهاد بدهند.

♘امیرحسین♞

با سلام
من میتونم یه جورایی کمک کنم بنده تویزد یه باشگاه سوارکاری دارم که اکثر اسباش دوخون وتاروبرد هستند ضمن اونکه سیلمی تاپ اسپید(اسپادیون /هدینگ پست)ومونت سینیور(استندان/رولینگ پراید) که هردو شجره فرانسوی دارن پیش ماهستند
بهرحال درخدمتم
پس تروبرد و دوخونهای یزد را معرفی کنید در قدم اول تا بعدبه بررسی تولیدات بپردازیم.
منتظریم

میکائیل

New member
نظر شما اینست که بر اساس رشته نژادها را دسته بندی کنیم؟ در اسنصورت ممکنه یک نژاد در چند رشته مورد استفاده باشه و باعث تکرار شدن مطالب خواهد شد.
دوستان دیگر پیشنهاد بدهند.
به نظر شما اسامی که (اسب ها -مالکین-مربیان-چابکسواران-سیلمی و......)در یک رشته مثل کورس معرفی می شوند.می توانند درشته دیگری تکرار شوند.
منظورتون رو از مباحث تکراری نفهمیدم.
نژاد تروبرد در کورس معنا ومفهوم پیدا می کند.هر نژادی مختصات خاص خودش رو داره و با استفاده از این مختصات در رشته های مختلف معرفی میشه!
در این تالار دوستان اسب های زیادی رو معرفی می کنند.ولی اغلب این سوال مطرح می شه که در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیره!
ضمنا نظر شما هم محترم می باشد وپیشنهاد می کنم برای ارتباط بهتر کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند.زیر شاخه نژاد تروبرد و دوخون های کورسی رو به شاخه horseracing انتقال بدید.

♘امیرحسین♞

به نظر شما اسامی که (اسب ها -مالکین-مربیان-چابکسواران-سیلمی و......)در یک رشته مثل کورس معرفی می شوند.می توانند درشته دیگری تکرار شوند.
بله چون تعداد زیادی از اسبهای کورسی پس از بازنستگی در کورس وارد پرش میشوند یا تولید اسبهای پرشی

نژاد تروبرد در کورس معنا ومفهوم پیدا می کند.هر نژادی مختصات خاص خودش رو داره و با استفاده از این مختصات در رشته های مختلف معرفی میشه!
هیچ منافانی نداریم. یک قسمت کاملا جدا برای کورس داریم الان که توش مطالب کورس گذاشته میشه

در این تالار دوستان اسب های زیادی رو معرفی می کنند.ولی اغلب این سوال مطرح می شه که در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیره!
تا امروز بحث بیشتر روی نژادهای ایرانی بوده, و بحث تولید اسب
که در تروبرد هم مباحث معرفی و تولید را داریم. مباحث تخصصی در زمینه نژادها و کاردبردشون رو هم بعنوان مثال در قسمت عرب و ترکمن میبینید. و حالا وقتش رسده که روی بقیه نژادها هم فعالیت داشته باشیم. از جمله تروبرد و خونگرمهای پرشی.

خوب اگر دسته دوخون های کورسی رو ببریم تو کورس, باید عرب هم ببریم زیر گروه زیبائی. ترکمنهارم پرش؟
بهم میریزه همه چی

an1547908

Member
نام:رعد
پدر:مناضل(وارداتی)
مادر:شهرآشوب(تولید داخل )
جنس:مادیان
تولید:خانواده هفت تنی
مالک: علی حسینی فهرجی
محل نگهداری:باشگاه سوارکاری مهندس نظری
توضیحات: این مادیان قره کهر بلندترین مادیان حال حاضر یزد با 175 سانت قده که در کورس هم حدود10امتیازکسب وازسیلمی آلمانی فرست دریم 6ماهه آبستنه

♘امیرحسین♞

اینجا تاپیک نزنید. مثل قسمتهای دیگه. در عنوان هم شکل رو رعایت کنید نام (پدر * مادر) ن یا م

میکائیل

New member
بله چون تعداد زیادی از اسبهای کورسی پس از بازنستگی در کورس وارد پرش میشوند یا تولید اسبهای پرشی

هیچ منافانی نداریم. یک قسمت کاملا جدا برای کورس داریم الان که توش مطالب کورس گذاشته میشه

تا امروز بحث بیشتر روی نژادهای ایرانی بوده, و بحث تولید اسب
که در تروبرد هم مباحث معرفی و تولید را داریم. مباحث تخصصی در زمینه نژادها و کاردبردشون رو هم بعنوان مثال در قسمت عرب و ترکمن میبینید. و حالا وقتش رسده که روی بقیه نژادها هم فعالیت داشته باشیم. از جمله تروبرد و خونگرمهای پرشی.

خوب اگر دسته دوخون های کورسی رو ببریم تو کورس, باید عرب هم ببریم زیر گروه زیبائی. ترکمنهارم پرش؟
بهم میریزه همه چی
هدف از این پیشنهادات برای این بود که افرادی که در زمینه کورس فعالیت دارند.بتونند راحت تر با انجمن ارتباط برقرار کنند.ولی به هر حال سعی میکنم در زمینه تروبرد در حد توانم کمک کنم.

آقای مهندس نظری
سلام
گفتید رعد از سیلمی فرست دریم پر شده.این سیلمی آلمانی در یزده؟فیزیک ظاهریش چطوره؟اگر بتونید عکسی ازش برام بفرستید ممنون میشم.
First Dream Horse Pedigree
البته من پدیگریشو دیدم.اسبهای معروف تروبرد دنیا را تو خط خونیش نداره.

an1547908

Member
سلام جناب استاد شیخ پور
سیلمی فرست دریم توسط آقای جهانگرد واردایران شد وتوسط.... به مااجاره داده شدمتاسفانه بدلیل دردی که درناحیه لگن داشت اصلا یاکشش نمیکرد یا بعدازاسپرم دادن بدون اینکه پایین بیاد ازروی مادیون میخورد زمین ازبین 7یا8مادیان کشش شده فقط رعدحامله شد متاسفانه ازش عکسی ندارم ولی کرنگ نسبتا درشتی بود با سینه وپشت تاحدودی قوی واز سیلمی های معروف من شارپن آپ رادیدم

مگر آقای جهانگرد در موقع خرید از مشکل این اسب اطلاعی نداشتند؟صرف اینهمه هزینه و کشش مفید با یک مادیان ؟؟؟؟؟امیدوارم وارد کنندگان اسب دقت و وسواس بیشتری در این ضمینه به خرج بدهند.

چون این تاپیک مخصوص تروبردها میباشد دوست دارم راجب سیلمیهای موجود درایران بحث و تبادل نظر شود.قبلا تاپیکی به نام سیلمیهای تروبرد ایران داشتیم ولی زیاد پر بار نشد.

بالا