فراخوان هيات ها براي انتخاب اعضا هيات سواركاري استان فارس

Dr_Ghaffari

Active member
طبق مذاكره تلفني با رياست نوين هيات سواركاري استان فارس ايشان اعلام كردند در نظر دارند پيش از آغاز سال نو هيات هاي شهرستانها را به منظور انتخاب اعضا هيات سوار كاري استان دعوت و طي يك همه پرسي اعضا هيات را انتخاب نمايند .

DADAR

Member
Dr_Ghaffari گفت:
طبق مذاكره تلفني با رياست نوين هيات سواركاري استان فارس ايشان اعلام كردند در نظر دارند پيش از آغاز سال نو هيات هاي شهرستانها را به منظور انتخاب اعضا هيات سوار كاري استان دعوت و طي يك همه پرسي اعضا هيات را انتخاب نمايند .

منظورتون اين هست که اعضاي هيت از ميان روئساي هيئت شهرستانها انتخاب ميشن يا اونها تصميم ميگيرند که کي جزو اعضا باشه

Dr_Ghaffari

Active member
از ميان هياتها كه نه ! هياتها تشريف داشته باشند و نظرات خود را ارايه نمايند ! به هر حال شخص جناب آقاي پيش بين انتخاب مي كنند ...

فقط هيات هاي شهرستان ها هستند یا سوارکاران و فعالان خود شیراز هم هستند؟
اصل کار بچه هاي آنجا هستند که افراد بهتر را مي شناسن. مثلا هيات آباده کيو تو شیراز مي شناسه که بخواد نظر داشته باشه ولي خود شیرازي ها نداشته باشند! هيات کاري نيست که مثلا یکي از لاز خوب باشه و به خاطر کار هيات بلند بشه بیاد شیراز چون شغل نيست و همون هايي که توي آن شهر هستند باید در کنار کاراشون کار هيات را هم انجام دهند.
اين جلسه ها اول کار هر هياتي برقرار ميشه و بعد هم به فراموشي سپرده ميشه!
آقاي رييس مي يان مي گن مي خواهيم از تجربه همه استفاده کنيم، تخصص همه براي ما مفيده، اين هيات متعلق به همه است، هر کسي بياد نظرش را بگه تا ما استفاده کنيم و خلاصه ما آخرشيم!
بعد از چند وقت مي بيني يه دبير گذاشته سر کار که همه کاره شده و ديگه کسي را نمي ذاره حتي نظرش را بگه! و خلاصه سیر نزولي ادامه مي يابد
فدراسيونش هم همينجوره پس انتظاري ديگه نبايد داشته باشیم.

حالا حل چيه که فقط غر نزده باشیم؟
به نظر من فعالان این رشته باید خودشون دست به دست هم بدن و فعاليت ها را تنظیم کنند. هيات و فدراسيون و تربيت بدني هم اگه اينها با هم باشند هيچ کاري نمي تونه بکنه چون حسني که سواري داره اينه که سرمايه گذاري آن دست بخش خصوصيه و اگه اسبداران و سوارکاران مثلا در مسابقات هيات هاي ضعيف که پايين تر از سطح استان خود هستند شرکت نکنند و براي خودشون مسابقات مستقل و منظم داشته باشند نتيجه بهتري خواهند گرفت.
به غير از چند تا هيات خوب بقیه چي کار مي کنن براي مسابقات؟
عرضه تهيه جايزه خوب دارند؟
برنامه ريزي خوب دارند؟
اجراي منظم و خوب دارند؟
فقط مي تونند حرف بزنند.
اگه در 10 تا استان سوارکاران تشکل مستقل داشته باشند با همکاري هم مي تونند روي تصميمات فدراسيون هم تاثير زيادي داشته باشند.
از هيچي هم نبايد ترسيد. فقط مشکل ما اينه که سوارکاران هم حاضر نيستند با هم متحد بشند و همشون با هم مشکل دارند و زيرآب زن هم هستند!!!!!!!!!
اکثرا" هم بي خيال پيشرفت هستند و اندک پولي را که از اين راه به دست ميارند کافي مي دونند!!

:(

Dr_Ghaffari

Active member
امروز فرزند جناب آقاي پيش بين رياست محترم هيات سواركاري استان فارس تماس گرفتند و از اين حقير براي روز شنبه 25 اسفند در محل باشگاه سواركاري "بهارستان" دعوت به عمل آوردند تا در جلسه انتخاب اعضا هيات سواركاري استان فارس حضور به هم رسانيم و اينجانب به دليل دعوت بر و بچه هاي اهواز ( سهراب خان ! را مي گويم) عذر خواهي نموده اعلام آمادگي جهت هرگونه همكاري نمودم ! اميد وارم افرادي دلسوز و كوشا و پويا انتخاب شوند .

Dr_Ghaffari

Active member
امروز جناب آقای پیش بین تماس گرفتند و در خصوص هیات کورس و استقامت استان دعوت به همکاری کردند . پذیرفتم اما نمی دانم با چوبهای لای این چرخ چه باید کرد ؟!

DADAR

Member
Dr jan az in davatha hamisheh bodeh baraye neshan dadane zaherie komitehhaye mokhtalefe heyat
az esme afrade kelidi va kasani ke be noei roye jamei az savarkaran moaser hastand estefadehmikonand
vali vaghti haman afrad mikhahand kari ra be sar anjam beresanand az anha salbe ekhteyar mishavad
dalileshan ham in ast ke bayad ba seyasathaye heyat hamahang bashid!!!!!1

yademan bashad heyatha bedoone savarkaran hich mafhom va karaei nadarand
in savarkarane yek ostan hastand ke be heyatha mafhoom midahand va in heyat hast ke bayad baraye savarkaran ghadami bardarad na savarkaran baraye heyat!!!!!1

omidvaram agar masoleyati dar komiteye koors ya esteghamate heyat ghabool mikonid az ghabl 6 dong ekhteyare tasmimgiri ro ham
kasb konid
bazham baratoon arezooye movafagheyat mikonam
magar inke shomaha baraye fars kari konid
tamame dostdarane asb dar fars ya delsard o zadeh shodand ya bare safar ro be ostanhaye dige bastand o raftand

Dr_Ghaffari

Active member
امیدوارم بتوانم کاری و کمکی کرده باشم برگردم شیراز پیگیر می شوم ابتدا برای اسپانسر مالی برای کورس و سپس برای استقامت !
در مورد دردست داشتن اختیارات باید بگویم برای خودم دیکتاتوری هستم . . ! حرف حرف خودمان است اگر نشود از ته نخواهد شد ! ولی اگر بشود همان خواهد بود که دلم بخواهد !

Dr_Ghaffari

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
امیدوارم بتوانم کاری و کمکی کرده باشم برگردم شیراز پیگیر می شوم ابتدا برای اسپانسر مالی برای کورس و سپس برای استقامت !
در مورد دردست داشتن اختیارات باید بگویم برای خودم دیکتاتوری هستم . . ! حرف حرف خودمان است اگر نشود از ته نخواهد شد ! ولی اگر بشود همان خواهد بود که دلم بخواهد !
دادار عزيز بايد به سمعتان برسانم كه از ته نشد ! يعني 3 روزي كه اهواز بودم براي مسابقات و در جلسه حاضر نشدم گويا موجب شده است از شايستگي ما براي مسوليت ميته كورس و استقامت بكاهد و ديگران كه شايسته ترند جايگزين شوند حالا نمي دانم چرا از ديدن ما و پاسخ دادن تلفن و جواب سلام ما نگران هستند . !

Dr_Ghaffari

Active member
بله آقايان را مي شناسم . همان هست كه بود . فقط رياست محترم هيات سواركاري رخت عوض كرده اند .

بالا