غلامرضا بردبار

فکر کنم وقتی صحبت از تولید کننده باشه بردبار ها بهترین الگو باشند با توجه به این موضوع که فقط از یک مادیان بنام ستوده بردبار توانستند نسل قهرمانی مثل زیتون بردبار و فروغ بردبار و فیروزه بردبار و گیو بردبار را تولید کنند و البته کره نریانی از سزار بنام قابوس بردبار که اگر تلف نمیشد میتوان گفت الان بهترین نریان خالص ایرانی بود

با ارزوی موفقیت برای ایشان

سینا گورانی

Active member
من هم با حرف مهرزاد کاملا موافق هستم و برای این خانواده ارزوی موفقیت دارم:smilingsmiley::smilingsmiley::smilingsmiley:

behzad

Member
سلام دوستان
مهرزاد و سینا جان ، بهتره که اول تحقیق کنید بعد تاپیک بزنید
شما درباره خانواده شهاب پور در شوشتر هم اطلاعاتی دارید که میگوئید بهترین تولید کننده و بهترین الگو.

behzad

Member
سلام دوستان
احسان جان من نگفتم که این خانواده تولید کننده های خوبی نیستند
گفتم که دوستان اول اطلاعات کسب کنند بعد یه موضوعی رو مطرح کنند.

خانواده شهاب پور یکی از قدیمی ترین تولیدکننده های اسب در استان خوزستان هستندبرایشان آرزوی موفقیت داریم.از لطف دوستان هم متشکریم.

بله درسته اما این هم در نظر داشته باشین که هر کدوم از افرادی که نام بردید حداقل سالی ۷،۸ کره تولید میکنند ، شاید یکیشون بیاد و مقام بیاره ، اما تک به تک اسبهای تولیدی آقای بردبار و پسرا ، مقامهای اولی دارن

چون در مسابقه شرکت ندادند !
خوب ، بیارن تا ما هم ببینیم چی تولید میکنن، البته من هم تعریف کرههای تولیدی جناب اشرفی رو شنیدم ، ولی بازم معتقدم آقای بردبار نسبت کیفیت به کمّیت کرههای تولیدیش از بقیهٔ تولید کنندها بیشتره .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خوب ، بیارن تا ما هم ببینیم چی تولید میکنن، البته من هم تعریف کرههای تولیدی جناب اشرفی رو شنیدم ، ولی بازم معتقدم آقای بردبار نسبت کیفیت به کمّیت کرههای تولیدیش از بقیهٔ تولید کنندها بیشتره .

اطلاعاتتون رو بیشتر کنید.

آقای اشرفی یکی از بهترین تولیدکننده های اسب در ایران هستند و درآن شکی نیست.

ashkann.m

Member
آقایون بردبار اگه در سال تعداد کمی کره تولید می کنن ولی اون تعداد کم برای بقیه مثال زدنی میشه /این اسمش سرگرمی نیست اسمش تولید اصولی وآینده داره:hmmsmiley02:

hashemlo

Member
توليد كار بسيار سختيه و خون دل خوردن زياد داره هركسي كه اين كار راانجام ميده قابل ستايش است اما كساني كه در تعداد وكيفيت بالا رامديريت كنند بايد زحمت بيشتر بكشند

ashkann.m

Member
سلام دوستان
مهرزاد و سینا جان ، بهتره که اول تحقیق کنید بعد تاپیک بزنید
شما درباره خانواده شهاب پور در شوشتر هم اطلاعاتی دارید که میگوئید بهترین تولید کننده و بهترین الگو.
بدون شک خانواده شهاب پور یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان هستند ولی ما با توجه به کمیت و کیفیت داریم میگیم خانواده بردبار بهتر هستند بعد هم مسابقه زیبایی رو ول کن یه سر برو آبادان این تولیدات رو از نزدیک نگاه کن .به جرات می تونم بگم اسبهای آقایون بردبار نیمی از زیبایی خودشون رو توی مسابقه نشون نمیدن وبا این حال هم قهرمان میشن شما حساب کن اگه تمام حرکت خودشونو نشون بدن چی میشه و چه امتیازی می گیرن ......من هم از آشنا های این خانواده هستم قسطم اهانت به شما وبقیه دوستان نیست نظر شخصی رو گفتم

بالا