علیرضا مشکی باف

فربود

Active member
من با خودم گفتم دیگه علی آقای مشکی باف دیگه اینقدر سنگ .... به سینه نمیزنه ولی مثل اینکه ما داریم آب در هاون میکوبیم :mellowsmiley: .علی آقا هر چی دوست داری از دوستان یزدیمون تعریف و تمجید کن :smilingsmiley:

این قسمت اول ماجراست. سود = مسابقه زیبایی
بعدش اول شدن اسبهای برگزار کننده ها, و توهم داشتن بهترین اسبهای روی زمین.
سلام دوستان.اقاي مشكي باف كه زده به سيم اخر.اما امير حسين من هرچي گشتم تو مقام اول اسبي از برگذار كننده نديدم.

نه رخش خزان مشکل ما چیزی دیگه ای است میدونی چیه ؟؟کار به تعریف و تمجید نیست ولی دوستان هنوزم نمیدونم سر عکس ناراحتند.ما انشالله برای سالهای بعد تمام تلاشمون را بهتر شدن این رویداد به کار میگیریم و سعی میکنیم بهترین جایگاه را هم برای عکاسان زحمتکشمون قرار دهیم ممنونم موفق و پیروزباشید...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جدی نگیر زیاد.
a .b . c همش اسمه. یک قانون میگه که وقتی میتونی اسبت رو بفروشی که داور باشی !

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من تجربه ای ندارم.
ولی برای موفق بودن باید قوانین رو دانست. تو این 10 ساله که خیلی افراد پول گذاشتن تو اسب و رفتند بیرون کیا پول درآوردن و گردنشون کلفت شد؟

kamyab

Member
آقاي مشكي باف در پست قبلي كه نوشته بودم هم عرض كردم تعصب خوب نيست دوست من ولي ...
شما با اين حمايتي كه از آقاي صنعتي ميكنيد من فكر ميكنم لااقل در بين بچه هاي اين انجمن اين بنده خدا را بكلي از بين برديد
مسابقه زيبائي اسب عرب بوده نه معرفي آقاي صنعتي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنونم اما شما هم فکر میکنم فقط با اسامی حرف میزند و دیگر این بحث تمام شده امیر جان من اسب اولی نمیبینم که مال برگزار کننده باشه؟؟؟؟

بالا