علیرضا مشکی باف

دوستان خیلی به ایشون لطف کردند اما واقعا ایشون نبودند که چندین دوره مسابقات زیبایی را برگزار کردند..واقعا جز بهترین برگزار کنندگان بودند...امید وارم همیشه به پیشرفت دوستان کمک کنید نه این که همین که هست هم از بین ببریم...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از صفحه اول رو بقیه دوستان مطالع کنند و یک نظری درباره پستهای مشکی باف بدهند
لطفا !

sohrab

Active member
من در نوشته های مشکی باف عزیز چیزی ندیدم جز تواضع و فروتنی و عشق و ارادت خالصانه به درگاه مهندس

behzad

Member
سلام دوستان
منم یه چیزی تو همین مایه ها
آدم همه چیزو نمیشه بگه.

kamyab

Member
از صفحه اول رو بقیه دوستان مطالع کنند و یک نظری درباره پستهای مشکی باف بدهند
لطفا !
امير خان بنظرتون مهمه كه اينجا در مورد شخصيت آدما اينقدر دقيق بشيم؟
يه مسابقه برگزار شده ، دست همه اونائي كه زحمت كشيدن درد نكنه
دوست من آقاي مشكي باف اگه اعتقاد به اين مساله در شما هست كه شخص مورد نظرتون براي برگزاري مسابقه زحمت زيادي كشيدن و مسابقه اي در سطح بالا برگزار شده اجازه بديد ديگران قضاوت كنند چون هميشه تعصب (سخت گيري در عقيده ) باعث ميشه نه تنها نتيجه مورد انتظار حاصل نشه بلكه برعكس قضيه اتفاق مي افته
چيزي كه مهمه اينه كه بخاطر يه موجود نجيب و دوست داشتني دور هم جمع شديم

هنگامی که همه مانند یکدیگر می اندیشند ، در واقع کسی نمی اندیشد.
والتر لیمپن

Farib

Member
امير خان بنظرتون مهمه كه اينجا در مورد شخصيت آدما اينقدر دقيق بشيم؟
يه مسابقه برگزار شده ، دست همه اونائي كه زحمت كشيدن درد نكنه
دوست من آقاي مشكي باف اگه اعتقاد به اين مساله در شما هست كه شخص مورد نظرتون براي برگزاري مسابقه زحمت زيادي كشيدن و مسابقه اي در سطح بالا برگزار شده اجازه بديد ديگران قضاوت كنند چون هميشه تعصب (سخت گيري در عقيده ) باعث ميشه نه تنها نتيجه مورد انتظار حاصل نشه بلكه برعكس قضيه اتفاق مي افته
چيزي كه مهمه اينه كه بخاطر يه موجود نجيب و دوست داشتني دور هم جمع شديم

هنگامی که همه مانند یکدیگر می اندیشند ، در واقع کسی نمی اندیشد.
والتر لیمپن
مرسی کامیاب جان. خیلی مهمه که یادمون باشه این موجود نجیب قراره مارو به هم نزدیک کنه نه این که حواشیش باعث شه از هم دور شیم.

emad

Member
سلام ...منم یزدیم ... با هزار کاری که داشتم برای تماشای مسابقه و عکاسی اومدم ... که مهندس شما اجازه عکاسی رو نداد...
ولی جالب بود .. اون موقع ( از عکس های که گذاشتم زمان رو میتونی بفهمی) هر کی بگی داخل میدان بود .. از بچه 10 ساله به بالا ... ولی برای ما درست نبود. 
درباره شما هم دوستان یزدی خیلی از شما دلخور بودند . که بماند.... دوستان تو سایت هم که ..... قبلا گفتند...

بهتر دیگه از کسی دعوت نکنی برای دیدن... هر کی بخواد میاد ....

در مورد مهندس سهیل صنعتی هم .. هر کسی که بخواد به اسب ایران خدمت کنه .. خدا توفیقش بده .. و دیگه این همه تعریف کردن و اینا نداره .. بهتر بحث همینجا تموم بشه....

فکرمیکنم شما هم در مورد داخل میدان نیامدن ناراحتید شرمنده هستم همیشه باید قوانین رعایت بشه در ضمن مهندس بود که مسابقات زیبایی راجا انداخت و امید وارم همیشه دوستان به فکرپیشرفت باشند شما هم دوست دارید تهران بیایید...درضمن من فکر نکنم باید از دست من ناراحت باشند شما هم دوست داشتی که مسابقه اومدی فکر نمیکنم غیر از این بوده به خاطر من یا مهندس که نیومده بودید...در ضمن به فکرپیشرفت باشیم بهتره همشهری عزیز نه بخواهیم همیشه خودمون باشیم...

♘امیرحسین♞

بقیه دوستان یک بار از اول تا اینجا را بخوانند. چیزی بنظرشون غیر طبیعی نیست؟ !

sohrab

Active member
در ضمن مهندس بود که مسابقات زیبایی راجا انداخت و امید وارم همیشه دوستان به فکرپیشرفت باشند

مشکی باف عزیز هر کس مسئول اعمال و گفته های خودش هست. مبنای قضاوت در مورد افراد همین عملکردشون هست. باور کن این جور تعریف و تمجید کردن اثر عکس داره. ضد تبلیغه. گر تو قرآن به این نمط خوانی ببری رونق مسلمانی.

جهت اطلاعتون در مورد سابقه برگزاری مسابقات زیبایی در ایران عرض کنم این برنامه قبل از به دنیا آمدن مهندس هم همه ساله در خوزستان برگزار میشده

emad

Member
آقای مشکی باف جواب هایی می دهید که خودتان به آن عمل نمی کنید ....
برای من که جواب دادید
امید وارم همیشه دوستان به فکرپیشرفت باشند

در ضمن به فکرپیشرفت باشیم بهتره همشهری عزیز نه بخواهیم همیشه خودمون باشیم...

فکر کنم دوستان عکاسی که اینجا اند بیشتر از شما به فکر پیشرفت هستند ... ببین مسابقه سه روز برگذار میشد و عده ی کمی برای دیدن میتونستند بیان و وقت هم نداشتند .. کسانی مثل آقای خزان و عزیزانی که عکاسی میکنند می تونند تو پیشرفت این مسابقات و دیده شدن و علاقه مند شدن خیلی ها کمک کنند... خیلی ها میتونند ببینند که چه اسبی تو این مسابقات تونسته خودش و ثابت کنه و سیلمی برتری هست و خیلی چیزهای دیگه ..... میتونی به تاپیک زیبای یزد سر بزنی ببینی چند نفر اونو دیدهاند

من اونجا به غیر از یه فیلم برداری که فقط بلد بود موهای زنونه اش رو درست کنه و تنها غم و فکرش این بود کس دیگی رو ندیدم.....

فقط بلدین دم از این حرف ها بزنید ... ولی در عمل ..!!!!!!!
منم بلدم بشینم اینجا و دم از پیشرفت بزنم ولی کسانی مثل شما و هم فکرانتون مانع این کار می شید ... و میگید قانون ... حالا بشین بگو شما هم دوست داشتین وسط میدان بودید.... چه افتخاری داره که بخوام وسط میدان باشم ... نکنه مدال میدن... همین که شما ها هستین بسه ... تعناهاتونم برای خودتون نگه دارید...

من که دیگه نمیام برای عکاسی ... چون میدونم تهش به کجا ختم میشه....

در مورد برگذاری گفتین و دوستان جواب دادن .... منم یه چیزی رو میگم ... مطمئن باش اگه برای این افراد و هر کس دیگه سود نداشته باشه .. مسابقه ای به عنوان زیبای برگذار نمیشه...این قانونه ... یادت باشه

سود = مسابقه زیبایی

♘امیرحسین♞

این قسمت اول ماجراست. سود = مسابقه زیبایی
بعدش اول شدن اسبهای برگزار کننده ها, و توهم داشتن بهترین اسبهای روی زمین.
در عرض 5 سال با برگزاری این مسابقات و آمدن دلالهای خارجی (داور) حال اساسی به اسب ایران داده شده که برکاتش تا همیشه ادمه داره.
بنظر شما خون اون اسب پیر مریض که کره هاش مشکل ژنتیکی دارن کی از میره بیرون از خون اسبهای آینده؟ کره های زرافه و امثالهم کی خارج شدند؟

بالا