عقاب مهربان

kamyab

Member
حتما" وقتي كره بوده يه عقاب شكارش ميكنه ولي برش ميگردونه همين اتفاق باعث ميشه به ياد اون عقاب مهربون اين اسمو روش ميذارن;D

kamyab گفت:
حتما" وقتي كره بوده يه عقاب شكارش ميكنه ولي برش ميگردونه همين اتفاق باعث ميشه به ياد اون عقاب مهربون اين اسمو روش ميذارن;D
قدرت تخیل خوبی داری ولی نه جواب چیزه دیگست ، بیشتر به خصوصیات اسب های کرد فکر کنین(اینم راهنمایی)

shabdiz

Member
خب حتما مثل یه اسب تیزه و مهربونه تا وقتی که نخوان سوارش بشن ولی سرکش و دست نیافتنی میشه مثل عقاب وقتی بخوان
سوارش بشن. ;D
حالا یتا عکس بزارد ببینیم از این اسب.

kamyab

Member
حتما" وقتي سر دست ميزنه پاهاشم از رو زمين بلند ميشه ، مثل پرواز يه عقاب به هوا ميره نميدوني تا كجاميره ;D

اره دقیقا جواب همینه که شبدیز گفت
عقاب مهربون بسیار اسب نجیب و مهربون و ارامی بوده ولی
همین که زین میشده انگار یه اسب دیگه شده.میشده یک اسب تیز پا و پر خون و بازیکن و ...

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
moien گفت:
اره دقیقا جواب همینه که شبدیز گفت
عقاب مهربون بسیار اسب نجیب و مهربون و ارامی بوده ولی
همین که زین میشده انگار یه اسب دیگه شده.میشده یک اسب تیز پا و پر خون و بازیکن و ...
اکثر کردهای بدرد بخوری که دیدم اینطور هستند

من عکس از عقاب ندارم بزارم ولی فکر کنم نوه ی عقاب که سیلمی کرد زنجان بوده رو اوردن سیرجان
رنگش کهره،انشالاه ازش عکس میگیرم پست میکنم(خیلیا میگن به عقاب مهربون رفته)

APADANA

Member
جوابش نوک زبونم بود که شبدیز جان گفت ، دور دنیا حالا اگه نشد تا همین دبی هم ما رو ببرین راضی هستیم و 1 سری پیش شیخ محمد بریم میگن اسبا ی خوبی داره. :d

APADANA

Member
جانم در اون که شکی نیست که ما خودمون بهترین اسب ها رو داریم ولی گفتم بریم 1 هوایی عوض کنیم . ;)

APADANA

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
بهترین اسبهای کدام نزاد؟
منظورم در حالت کلی بود ولی در مقایسه با اسبای که اعراب حاشیه خلیج همیشه فارس دارن عرب های خون خالص داخلی رو گفتم.

بالا