طوفان سیلمی دره شور

srafil

Member
نام=طوفان
جنسیت=نریان
نژاد=دره شور
سن=5سال
رنگ=کهر
مالک=جناب اقای سهیلی پور
موقعیت=اصفهان

srafil

Member
مالکش واقعا کارش درسته و جالبه که بدونید مالک مالک اول سالر 1 بوده و واقعا روی نژاد دره شوری اشراف داره.

sonia

Member
مالکش واقعا کارش درسته و جالبه که بدونید مالک مالک اول سالر 1 بوده و واقعا روی نژاد دره شوری اشراف داره.

آقای اسرافیل کی گفته مالک مالک اول سالار 1 هست؟؟؟ میخواید برم سمیرم عکس پدر سالار 1 هم بگیرم که جناب دره شور سوارش هستند

لابد چون این مالک سالار2 را هم از اردشیر خان خریدند ( در زمان کره بودنش) بعد دوباره اردشیر خان با 1 شیرینی خودشون خریدنش سالها بعد میخواید بگید مالک اول سالار 2 هم ایشون بودند به استناد اینکه چند سالی یا چند ماهی پیش ایشون بودند !!!

نمیشه که همه چیز رو تو انجمن گفت چرا آخه اینجوری میگید.......

srafil

Member
آقای اسرافیل کی گفته مالک مالک اول سالار 1 هست؟؟؟ میخواید برم سمیرم عکس پدر سالار 1 هم بگیرم که جناب دره شور سوارش هستند

لابد چون این مالک سالار2 را هم از اردشیر خان خریدند ( در زمان کره بودنش) بعد دوباره اردشیر خان با 1 شیرینی خودشون خریدنش سالها بعد میخواید بگید مالک اول سالار 2 هم ایشون بودند به استناد اینکه چند سالی یا چند ماهی پیش ایشون بودند !!!

نمیشه که همه چیز رو تو انجمن گفت چرا آخه اینجوری میگید.......
به گفته خود اقای سهیلی ایشون سالار رو از عشایر خریداری میکنن و میگفتن که سالار کنار 2 تا اسب لاغر و بی ارزش بسته شده بوده و در ضمن خود سالار هم لاغر و ضعیف بوده و اصلا بشکل این اسبی که تو عکسا هست نبوده و ایشون سالار از عشایر و از ایل خریداری میکنن بنده از زبان مالک عرض کردم و اگر عرایض بنده خلاف واقع هست شما بفرمایید بنده هم در جریان قرار بگیرم بنده هیچ اصراری ندارم که چون فلان اسب یک زمانی دست ایشون و یا هر اقایی بوده مالک اولشم اون شخصه طو فان مال اقای سهیلیه ولی تولید کنندش جناب اقای مسکوبه و بنده اینو همه جا عرض میکنم

sonia

Member
به گفته خود اقای سهیلی ایشون سالار رو از عشایر خریداری میکنن و میگفتن که سالار کنار 2 تا اسب لاغر و بی ارزش بسته شده بوده و در ضمن خود سالار هم لاغر و ضعیف بوده و اصلا بشکل این اسبی که تو عکسا هست نبوده و ایشون سالار از عشایر و از ایل خریداری میکنن بنده از زبان مالک عرض کردم و اگر عرایض بنده خلاف واقع هست شما بفرمایید بنده هم در جریان قرار بگیرم اصراری ندارم

والا ما چیزای دیگه ای شنیدیم حالا.......

جریان ضعیف بودنشم فقط ضعیف بودن این اسب نبود .....

الان که دیگه سالها گذشته هم پدر سالار نیست هم خودش ترجیح میدم حرفایی رو مطرح نکنم تو این محیط که باعث دلخوری آقای سهیلی هم بشه

راجع به داشته هامون بحث کنیم و در اصطبل استاندارد از کره هاشون مراقبت کنیم بهتره تا بشینیم بحثای سالها پیش رو اینجا مطرح کنیم

تلاش همه دره شوری دوستان این باید باشه فعلا تو این اوضاع که جهاد متاسفانه اون طور که باید و شاید حمایت نمیکنه این نژاد رو برای سودش خرید و فروش نکنیم و دست افراد دلال ندیم ( با دستای خودمون نابودش نکیم چون پول تو کاره اسبه!!!!)

srafil

Member
بنده با نظر شما موافقم اگر هم بنده نا خواسته بحث کردم از شما و همه دوستان پوزش میطلبم.

بالا