شیرین (سلطان * طاووس)

shool

Member
سلام آقای سرتیپی

جسارتا اگر بنده جای شما بودم مادیان طاووس را حتما با سیلمی های برتر کرد اصفهان یا کرمانشاه میکشیدم به نظرم مادیان طاووس کره هایی عالی با سیلمی های کرد درجه یک به شما خواهد داد.
سلام ازبنده است قربان . مثلا كدوم نريونها ؟

akbar470

Member
سیلمی های خوب کرد زیاد هست آقای سرتیپی بستگی به سلیقه شما دارد.

ولی اگر بنده جای شما بودم حتما میرفتم کره های اسب های زیر را میدیدم و تصمیم میگرفتم/

از خط خونی قیماق: انسیاتور-سناتور

از خط خونی طوطی: سهیل(کرنگ)- کهربا سعیدی(کهر)- بن طوطی
سیاه خانه خراب- و کیلان(نجف آباد هست) خط خونی خوبی هستند
از خط خونی طوفان در اصفهان: کامران-پهلوان-رخش

کرمانشاه: پردیس(برادر سیاه قیماق)
شبدیز حسین بابایی(کره رخش پالیزبان)
خط خونی طوفان(سهراب-افسون-اژدر)

دیگه بستگی به نظر خودتون داره ولی این مادیان واقعا ارزشمند هست حتما کشش از این سیلمی ها را مدنظر قرار دهید.

ا

shool

Member

ولی اگر بنده جای شما بودم حتما میرفتم کره های اسب های زیر را میدیدم و تصمیم میگرفتم/

دیگه بستگی به نظر خودتون داره ولی این مادیان واقعا ارزشمند هست حتما کشش از این سیلمی ها را مدنظر قرار دهید.

ا

از راهنماييتون تشكر ميكنم . اما موضوع اصلي اينه كه طاووس يه مقدار پا به سن هستش و 6تا كره اي كه من ازش توليد كردم ، 2سالي يه كره داده و تازماني كه كره پاش هست ، به هيچ عنوان فحل نمياد واگرم بياد نميگيره ، اينو تو اين چند سال تجربه كرديم . فرستادن راه هاي دور براي اين اسب مشكله . معمولا سعي ميكنم تو همين استان كرمان ( رفسنجان و سيرجان ) كشش كنم .تا ببينيم خدا چي ميخواد .

shool

Member

ا

اگه بتونم راه دور بفرستمش ، شبديز و پرديس را مد نظرم دارم . بازم ممنون از ياداوري وراهنمايي .

اقا مجتبی شول سلام .نمی دونم هر چی به شیرین نگاه میکنم وجه شباهت زیادی با (جمال خاتون )داره.خیرشو ببینی .مال خوب خودشو نشون میده

اقا مجتبی اذر ناز کره قیام با کلی دردسر و پادرمیانی حاج تقی جنتیان خریدم شبیه پدرش شده .البته سواری مادرش شراره واقعا بینظیره .حالا از شراره یه کره نر دارم
(آذرخش) یه کره مادیان انشا الاه اینم سواریش خوب بشه

بالا