شیرازیها

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آقایان پیش بین- سامعی - اصلاحی - کوشاخان - نمیدونم - مجرب

پیوست ها

• yadegari.jpg
    yadegari.jpg
    305.1 کیلوبایت · بازدیدها: 39

حامد

Member
ايشون كه ميكروفن دستش هست گوينده امسال ميدان يزد و و گوينده پارسال شيراز بود كه اميدوارم اطلاعات اسبيشو حداقل به سطح ديگر بچه هاي شيراز برسونه چون اصلا نه اطلاعات اسبي داره و نه اينكارست.
گوينده در مسابقات زيبايي نقش بسيار مهمي داره كه از بارزترين آنها جذب آدمهايي هست كه براي مرتبه اول در ميان ساير قديمي ها شركت ميكنه .
گوينده بايد بتونه در زمانهايي كه به هر دليلي وقفه ايي در مسابقه ايجاد ميشه ميدون داري بكنه تا حاضرين حوصلشون سر نره
گوينده بايد در همه زمينه هاي اسب اطلاعات نسبي داشته باشه و سعي كنه توي اكثر مسابقات و جشنواره ها شركت كنه تا چهره شناخته شده ايي داشته باشه.
گوينده در يك كلام بايد رضا خان ابراهيمي باشه:happysmiley:

reza eslahi

Member
ايشون كه ميكروفن دستش هست گوينده امسال ميدان يزد و و گوينده پارسال شيراز بود كه اميدوارم اطلاعات اسبيشو حداقل به سطح ديگر بچه هاي شيراز برسونه چون اصلا نه اطلاعات اسبي داره و نه اينكارست.
گوينده در مسابقات زيبايي نقش بسيار مهمي داره كه از بارزترين آنها جذب آدمهايي هست كه براي مرتبه اول در ميان ساير قديمي ها شركت ميكنه .
گوينده بايد بتونه در زمانهايي كه به هر دليلي وقفه ايي در مسابقه ايجاد ميشه ميدون داري بكنه تا حاضرين حوصلشون سر نره
گوينده بايد در همه زمينه هاي اسب اطلاعات نسبي داشته باشه و سعي كنه توي اكثر مسابقات و جشنواره ها شركت كنه تا چهره شناخته شده ايي داشته باشه.
happysmiley:[/SIZE]
کامران قاظی که به اجبار نیومده بود واسه گویندگی،ازش خواسته بودن اونم قبول کرد و در حد خودش انجام داد.
شما که چهره شناخته شده ای دارید این کار رو انجام میدادی.

علی واحدی

Active member
شیراز تابحال مسابقات زیبایی رو انجام نمیداده و اصلا تقریبا هیچکدوم از بچه ها حتی اسبهای قهرمان این مسابقات رو در 5 سال اخیر هم ممکنه نمیشناسن(از جمله خود من) ولی در پرش و درساژ حرفهای زیادی برای گفتن دارن. آقای کامران قاضی از پیشکسوتان رشته سوارکاری در شیرازه و حکم مربیگری پرش هم داره و علمش در حد خودش در رشته مربوط به خودش خوبه و از اخلاق بسیار خوب و والایی هم برخورداره و خودش هم نمیخواسته که گوینده باشه و ازش خواسته شده حالا نباید بخاطر بعضی از مسائل اینجا مورد سوال قرار بگیره و آیا کسانیکه ایراد میگیرن خودشون در حد اولپراه گویندگی میکنن :dodgy:.
من بشخصه گویندگی آقایی رو خیلی میپسندم که کرمنانیه و مسابقات استقامت و زیبایی رو گویندگی میکنه و کارش عالیه ولی متاسفانه اسمشون یادم رفته ولی هر کسی که تو کار استقامت و زیبایی باشه صد در صد ایشونو میشناسه.

علی واحدی

Active member
آقایان پیش بین- سامعی - اصلاحی - کوشاخان - نمیدونم - مجرب

ای کاش جناب پیش بین(متاسفانه رئیس هیئت سوارکاری استان فارس که بقول خودشون مانع X 180 سانتیمتری پریدن :eek:hno-smiley02::laughingsmiley::eek:hno-smiley02::dodgy:)که جز پس رفت رشته سوارکاری در شیراز کاری انجام نمیدن رو از توی تمام عکسهایی که میخواین بزارین پاک کنین که عکستون ارزش بیشتری پیدا کنه.(کسی که میاد پسرش رو با 21 سال سن و داشتن 0 اطلاعات اسبی و روابط عمومی بسیار پایین که چه عرض کنم با اشخاص کلیدی کشور حتی اسمشونو هم نمیدونه) میکنه دبیر هیئت سوارکاری استان فارس چه انتظاری میتونین داشته باشید:smile::smile::smile: حالا با این اوصاف به طفلکی کامران قاضی گیر دادین.

حامد

Member
دوستان عزيز من در مورد شخص آقاي قاضي قضاوتي نكردم و خدايي نكرده قصد بي ادبي به ايشان را ندارم و مطمئناً ايشان انسان با شخصيتي هستن نظر من در مورد گوينده جشنواره هاي زيبايي بود. اميدوارم بچه هاي شيراز از اين موضوع دلخور نشن اين ايراد به بچه هاي يزد وارده كه بخاطر حزب بازي از بچه هاي قديمي استفاده نكردند و من دقيقا ميدونم اين انتخابات طبق نظر كي بوده . جالبه بدونيد آقاي قاضي كانديداي گويندگي در جشنواره89 اهواز هم بود.

فربود

Active member
.(کسی که میاد پسرش رو با 21 سال سن و داشتن 0 اطلاعات اسبی و روابط عمومی بسیار پایین که چه عرض کنم با اشخاص کلیدی کشور حتی اسمشونو هم نمیدونه) میکنه دبیر هیئت سوارکاری استان فارس چه انتظاری میتونین داشته باشید:smile::smile::smile: .
مگه قبلا دبیر هیئت یه خانمی نبود ؟ (متاسفانه اسمشون رو یادم نیست)

hashemlo

Member
آقاي قاضي ودهقان در مسابقات استقامت سنندج زحمات فراواني كشيدن تشكر از زحماتشون

بالا