شروع کار برای یک پروررش دهنده جوان

البته من 1 ماهی هست که قیمت نگرفتم چون میخواستم 1 خالص دیگه بگیرم اما زورم نرسید. تو صفحه انجمن دیدم اقای قاسمی گفتن قیمتها اومده پایین شاید از شانس خوب شماست

amir miri

Member
بله کاملا درست می فرمایید(تشکر)
اما اقا مهرزاد اگه کره مادیان خالص ایرانی با این قیمتای گزاف بگیرم بعد بازده هم نداشته باشه!!!چه کاریه؟؟؟؟
مادیان خالص ایرانی برای عشق بازی به نظرم گزینه ی خوبی نیست؟؟؟؟؟!!!!
شما می تونی بهترین نریون ها رو از نژاد کرد و عرب و.... با قیمت پایین داشته باشی؟؟؟؟؟به نظرم عشق بازی با این نریونا چیز دیگه ایه!؟!؟؟!؟!؟!؟!

amir miri

Member
دوستان برای خرید یه کره مادیان خخالص ایرانی تا سقف چه قد باید هزینه کرد؟؟؟؟؟
چه مشکلاتی یه کره رو تحدید می کنه؟؟
کره هنگام خرید تا چند درصد از مشکلاتشو می شه فهمید؟؟چیا؟؟

تولید هم تو این مملکت عشق می خواد من هم هدفم تولیده برا همین مادیان خریدم اما توصیه نمیکنم کسی به عنوان تنها شغلش دنبال تولید اسب بره مگر اینکه خیلی پولدار باشه که اون فرد هم که شغل نیاز نداره .

سلام.اگه تولید از روی اصول باشه 100%بازدهی اقتصادی بسیار خوبی داره.برای مثال دوستان قیمته کره مادیان به شما گفتن 30 میلیون....شما اگه بتونین یک کره مادیان تولید کنید ومادرش رو 50 خریده باشین خیلی بازدهی بدی نیست...البته در تولید به نظر بنده احتیاج به بیش از 3 مادیان است چون ممکن 1 مادیان در سال اول پیش شما کره نریان بزایید ان وقت دوستان میگویند صرفه اقتصادی ندارد.اگه توی انتخاب مادیان ونریان درست فکر کنید در تولید موفق خواهید بود ان شاءالله

amir miri

Member
دوستان عزیزم لطف کردین؟؟!؟؟!؟!کره ی هماورد و سوسن و پیدا کردم یک سالشه موافقین؟!؟؟!؟!؟!

اگه اون سوسن باشه که کره لنگر است از ایجن روز خون داره.به نظر من باید عکسشو دید اما این نوع کره ها بیشتر از 15 نمی ارزند

خوب بستگی به کره داره و تیپش.اگه 40 دارید حتما خالص ایرانی بخرید .من خودم 2 تا خون وارداتی دارم اما کره 1 ساله بیشتر از این به نظر من نمی ارزه

amir miri

Member
ممنون از راهنمایی خوب شما؟؟!؟!؟یه نریان به نام فراز دارم معامله میکنن با این کره که گفتم خدمتتون.چیکار کنم؟؟؟!؟!؟
فراز رو در انجمن سرچ کنید؟؟؟!!

به نظر من نریان خوبی دارید.خوب من مادیانو برا نگهداری بیشتر میپسندم.اما بهتره با یک اسبشناس برای خرید بروید و اسیر حرف دلال ها نشوید

بالا