شبه شکار 3d

قابل توجه علاقمندان به تیراندازی و شکار

انجمن شبه شکار ایران iran hdh 3d آغاز بکار کرد.

لادن

Member
قابل توجه علاقمندان به تیراندازی و شکار

انجمن شبه شکار ایران iran hdh 3d آغاز بکار کرد.

من به تیراندازی علاقه دارم ولی هنوز فلسفۀ شکار برام روشن نیست! کشتن حیوانات برای تأمین خوراک؟! کشتن حیوانات برای تفریح؟! که فکر میکنم تو این دوره و زمونه بیشتر برای تفریح کشتار میکینم... زندگی کنیم و اجازه بدیم زندگی کنند

سلام جناب....امیدوارم ایام به کام باشه
از شما خیلی بعید بود که جواب این پست من رو به این نحو بدید؛یعنی بیشتر انتظارم این بود که فلسفه ویا تعریفی از شبه شکار از من بخواهید نه اینکه بدون توجه به عنوان تاپیک از کشتن حیوانات سخن بگید.
دوستانی که شناخت نسبی از من دارند که هیچ و افرادی هم که نمی شناسند باید خدمتشون عرض کنم بنده هیچ علاقه ای به شکار ندارم و این تاپیک در خصوص شبه شکاره و یک رشته بسیار مفرح و جذابه و هدفش ترویج فرهنگ واقعی ورزش و جایگزینی برای علاقمندان به شکار

لادن

Member
سلام خانم...؛ فکر میکنم یه اشتباه کوچیک شده، من هم با توجه به شناختی که از شما دارم به هیچ وجه هدفم از این نوشته شما و تاپیک شما نبود فقط خواستم از این تاپیک استفاده کنم و تو این انجمن هم یه جملۀ کلی رو به همه یادآوری کنم و هرگز منظورم متوجه «شما» یا «شبه شکار» و جسارت نبود. به هرحال اگه در سوءتفاهم پیش اومده بنده تقصیری دارم عذرخواهی میکنم

سلام خانم...؛ فکر میکنم یه اشتباه کوچیک شده، من هم با توجه به شناختی که از شما دارم به هیچ وجه هدفم از این نوشته شما و تاپیک شما نبود فقط خواستم از این تاپیک استفاده کنم و تو این انجمن هم یه جملۀ کلی رو به همه یادآوری کنم و هرگز منظورم متوجه «شما» یا «شبه شکار» و جسارت نبود. به هرحال اگه در سوءتفاهم پیش اومده بنده تقصیری دارم عذرخواهی میکنم

خواهش می کنم بزرگوارید
احساس مسئولیت و دلسوزی قلبی شما برای تمام حیوانات روی زمین برای من قابل ستایش هستش
پایدار باشید