شاهین

sonia

Member
سعید جان جالب اینجاست که اول میگن باید پول بدی بعدش مادیان بفرست.کارگر خودشون قسم می خورد که یکی از مالکین مادیان که من هم می شناسمشون مادیان فرستاده که از سالار2 بکشن واسش از یک نریان دیگه کشیدن بعدشم گفتن بیا ببر ازسالار2 پره. بنده آقای مسکوب رو میشناسم بسیار آدم محترمی هست کار از جای دیگه عیب داره وقتی هم به جناب مسکوب می گیم هیچ کاری نمی کنه چون نمی خاد خودش رو قاطی این مسائل بکنه البته دلایل دیگه هم داره که نمی شه مطرح کرد.

جناب کریمی آقای مسکوب وقتی افراد با خودش هماهنگ نمیکنن از اول چیکار میتونه بکنه؟ خود آقای مسکوب هم از دست همون جایی که کار عیب داره شاکی هستند که بدون اجازه وقتی اصفهان نیستند به بقیه وعده کشش میده و مادیان میگیره بعد اگه کار طرف راه افتاد که هیچی بدون نظارت ایشون مادیان از سیلمی هاش پر شده و رفته اگرم اون شخص از این کارا کرد اسم چاپار خراب میشه و از آقای مسکوب شاکی هستند
واسه همین من جای مادیان دارها بودم با خودشون هماهنگ میکردم نه اونی که همه میشناسن ولی باز هم میرن سراغ اون واسه کشش
درضمن به نظر شما کارگری که 1 جا کار میکنه یا چند سال هست با 1 کی کار میکنه (مخصوصا قشری که اعتقاد به نون و نمک خوردن کسی رو زیاد دارن ) میاد بگه مثلا وقتی فحل نبوده فیلم کشش از سالار2 گرفتن یا بگه شاکی بودند چرا اسب مردم تو مسابقه نبرده؟؟ از 1 جا دیگه آب میخوره که فکر کنم منظورمو فهمیدید نیاز نیس اسم ببرم اینجا

بالا