سومین مسابقه زیبایی قهرمانی کشور Ecaho تهران

آرتا

Member
از مالکین و هندلرها خواهش میکنم ۱- اسبها رو ۳۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه به کنار میدان تمرین منتقل کنند
۲-از تراشیدن موهای بلند دور چشم و پوزه خود داری کنند
۳-از سر و صدا کردن در داخل مانژ مسابقه جدا خودداری کنند

چرا میگید موهای بلند دور چشم و پوزه رو نزنید بزنیم که خیلی خشکلتر میشن مگه شما ریش و سیبلتون رو نمیزنید چرا ریش و سیبل اسبهامون رو نزنیم چه مشکلی داره؟(ممنون میشم جوابم رو بدید)

ashkann.m

Member
چون یه جور حسگر هستن برای اسب /می خوایی بری تو ریزش از استاد صنعتی سوال کن...اسب خشکل باشه با دوتا تار مو زشت نمیشه:dodgy:

Soheil Sanati

Active member
چرا میگید موهای بلند دور چشم و پوزه رو نزنید بزنیم که خیلی خشکلتر میشن مگه شما ریش و سیبلتون رو نمیزنید چرا ریش و سیبل اسبهامون رو نزنیم چه مشکلی داره؟(ممنون میشم جوابم رو بدید)
ارتا جان همون طور که اشکان عزیز گفت موهای دور پوزه و چشم اسب از حساس ترین حس گرها برای شناسایی غذا و شناسایی چیزهای دیگر میباشد و از ۳ سال پیش اکاهو تراشیدن انها رو ممنوع کرد اگر با قیچی کوتاه کنی تا اندازه ۲ سانت اشکال نداره. این وظیفه dc میدان هست که تشخیص بده .

آرتا

Member
سلام به آقای صنعتی اگه ممکن هست از دفترچه مسابقات هم یه اسکن بگیرید بذارید تو سایت ببینیم کیا هستن.
در ضمن اگر ممکن هست یک سایت مخصوص زیبایی اسب عرب بگذارید همه موضوعات و مسابقات و مقام ها رو داخلش بیاورید همانند سایت اسبدوانی اگر هم ممکن شد مسابقات رو از طریق اینترنت پخش کنید
تا کسانی که مانند بنده نمیتوانند به مسابقه بیایند لااقل از تو خونه بتونن ببینن و نتایج رو بدونن.
(بنده نظرم را گفتم و میدانم که نمیشه این کار را سریع انجام داد ولی روش فکر کنید و کم کم اینها رو اضافه کنید اگر ممکن هست. )

سلام به آقای صنعتی اگه ممکن هست از دفترچه مسابقات هم یه اسکن بگیرید بذارید تو سایت ببینیم کیا هستن.
در ضمن اگر ممکن هست یک سایت مخصوص زیبایی اسب عرب بگذارید همه موضوعات و مسابقات و مقام ها رو داخلش بیاورید همانند سایت اسبدوانی اگر هم ممکن شد مسابقات رو از طریق اینترنت پخش کنید
تا کسانی که مانند بنده نمیتوانند به مسابقه بیایند لااقل از تو خونه بتونن ببینن و نتایج رو بدونن.
(بنده نظرم را گفتم و میدانم که نمیشه این کار را سریع انجام داد ولی روش فکر کنید و کم کم اینها رو اضافه کنید اگر ممکن هست. )
منم با نظر آرتا موافقم

s.parizimanesh

Active member
دوستان این تاپیک ها مسابقات زیبایی تا قبل از مسابقه خوب داغه اما بعدش نه اماری از اسبها نه مقامها خدایی من تو هرجه میرم اسم اسبها و مقامها و عکس میزارم هر کی از بچه ها میره این زحمت را بکشه اصلآ ما به خاطر همین اینجا هستیم نباشه مثل زیبایی اصفهان هیجکس اطلاعات نده ممنون

تا الان ۹۵ تا ولی تا ۱۵ مهر بالای ۱۰۰ تا میشن
یه امار کوچولو ۰۰۰۰گروه مادیانهای خارجی میسون و گلوریا و ثریا در یک گروهند ۰۰۰۰۰فکر کنم ارزش مدرسه تعطیل کردن رو داره[/QUOTEچشم بسته غيب گفتي؟
به نظر من كه ارزش نداره ..... ديدن ضايع شدن حق اسبها اين مخلوقات پاك خدا اون هم در پايتخت ارزش يك دقيقه تعطيل كردن مدرسه رو نداره

اتفاقا سریع هم میشه انجام بشه . توی حداکثر دو روز هم میشه پخش زنده رو اماده کرد ( چون باید از اماکن مجوز گرفت گفتن دو روز وگرنه پخش زنده 1 دوربین میخواد با 1 اینترنت پر سرعت که تو 2 ساعت هم میشه درستش کرد)

آرتا

Member
سلام چارشنبه که تموم شد مسابقه چی شد برگزار شده کسی عکسی خبری چیزی نداره؟

s.parizimanesh

Active member
علی اقا شما درست میفرمایید اما منظورشون خالص ایرانیها بودن.
همینطوری که گفته بودم این تاپیک های مسابقه زیبایی تا قبل از مسابقه خوب داغا اما بعدش میرن تو دیوار 35 سانتی

علی اصفهانی

Active member
علی اقا شما درست میفرمایید اما منظورشون خالص ایرانیها بودن.
همینطوری که گفته بودم این تاپیک های مسابقه زیبایی تا قبل از مسابقه خوب داغا اما بعدش میرن تو دیوار 35 سانتی

آهان . خیلی ممنون هم استانی عزیز از توضیحی که دادین . چون استفاده کلمه "خالص" در مقابل "ناخالص" است . البته جالبه دیدم که آقای مهندس صنعتی واژه جدید " خون ایرانی" را بکار برده بودند که خیلی پسندیدم .
خون ایرانی در کنار خون وارداتی یا خون خارجی اسم بهتری است.

و اما داغ ماندن این تاپیکها بیازمند لطف دوستانی است که مثل دیروز و امروز و فردا در مسابقه شرکت میکنند و عکس تهیه میکنند تا از روز بعد از مسابقه عکسهاش را بذارند.

مدیر سایت هم اگر یه لطفی بکنند که امکان ارسال عکس در قسمت "مدیریت ضمیمه ها" فراهم بشه دیگه مشکلات حل میشه . چون الان مثلا خود بنده در ارسال عکس مشکل دارم .

s.parizimanesh

Active member
علی اقا مشکلی نداره فکر کنم بتونید عکس بزارید فیلم هم اگه خواستید میتونید تو سایت اپارات بزارید از ائنجا هم تو این سایت بزارید
ممنون استفاده میکنیم.

آرتا

Member
چهارشنبه . پنجشنبه . جمعه هم تموم شد پس مسابقه هم تموم شد فقط مونده نتیجه ها و عکسها که حتما" دوستان زحمتش را میکشند.

بالا