سومین جشنواره زیبایی اسب اصیل در کرمان

سامان حسینی

Active member
بنده استاد نیستم . همیشه افتخار میکنم اگر شاگرد باشم.:smilingsmiley:

هدفم این بود که دوستان از کلمه "خالص"تنها برای اسبهایی ازقبیل مثلا پازن استفاده نکنند چون کلمه "خالص" در مقابل ناخالص استفاده میشه .
هیچوقت نمیتونیم بگیم مثلا پازن خالصه و برفین خالص نیست !
هر دوتا خالص هستند .
پازن خالص با خون کاملا ایرانی است و برفین خالص با خون ایرانی و مصری.

خارجیها برای این اصطلاح از کلمه straight بمعنای "مستقیم" استفاده میکنند.
درفارسی بجای "straight" میشه کلمه "کامل" استفاده کرد .

خلاصه عرضم اینه که استفاده از کلمه "خالص" تنها مناسب نیست . یکی از اینها را باید گفت :

اسب عرب کاملا ایرانی
یا
اسب عرب خون ایرانی

:smilingsmiley:
کاملا درسته قبلن هم اینو گفته بودید.من هم موافقم خالص گفتن اشتباهه بهترینش همون خالص ایرانی یاکامل ایرانی هست خون ایرانی کاملا اشتباهه.میتونید بگید خون کامل ایرانی.گفتن خون ایرانی دقیقا مثله گفتن خالص هست ایهام داره

Soheil Sanati

Active member
سرکلانتری عالی حسین اب سردی بود بر پیکره کسانی که به من انتقاد میکردند چرا حسین رو سرکلانتر یزد گذاشتم

سرکلانتری عالی حسین اب سردی بود بر پیکره کسانی که به من انتقاد میکردند چرا حسین رو سرکلانتر یزد گذاشتم
كاملا موافقم و به همه مدعيان آموخت اينگونه بايد بود نه آنگونه كه هستند . دم حسين دربهانيها گرم كه هم ميدون رو عالي اداره كرد و هم جنبه و ظرفيت انتقاد و پيشنهاد رو داره

aghil askari.
divoonei too :))
yani asheghetam
قابل نداشت

عقیل من میشه بفهم منظور از این کارات چی هستش؟؟؟؟چی می خواهی بگی؟؟؟؟
كدوم كارا علي جون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در چه مورد چي ميخوام بگم؟؟؟؟؟
اگه راس ميگي خودت منظورت از اين كارات چيه؟؟؟؟؟ و چي ميخواي بگي؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاک نشده
تاپیک جدا براش ایجاد کردم.

قبل هم گفتم که برای هر اسب تاپیک بزنید
داخل این موضوع نزنید

با سلام خدمت همه ی اسب دوستان.ابتدا تشکر میکنم از همه ی کسانی که به کرمان امدند برای دیدن سومین جشنواره اسب اصیل .بسیار خوشحالم که میبینم ومیشنوم که بیشتر دوستان از جشنواره کرمان راضیت دارند.اگر دوستان یک ماه قبل رو به خاطر بیارن خیلیها با نظرات من مخالف بودند اما من قول دادم تمام تلاشم رو بکنم تا به بهترین نحو این جشنواره برگزار بشه که به لطف(((الله)))شد.بهترین افراد/بهترین مشاورها/بهترین روشها/بهترین چیدمانها/بهترین انتقادها/بهترین پیشنهادها/بکار گرفته شد تا بتوانیم پای جایه پایه بزرگان بگذاریم.دست همه ی کسانی که ما را در برگزاری این جشنواره یاری کردند را می بوسم وسپاس گذاری میکنم.نواقص ما را به خوبی خود ببخشید و کمی وکاستی ما را به پای سن کممان بگذارید.یا علی(محمد حسن مولایی رئیس کمته زیبایی استان کرمان ابان 1391)

از دوست عزیزم آقای عقیل عسکری که به مدت 3ماه با گوینا کار کرد و در مسابقه ای که هندلرهای درجه اول کشور و اسبهایی که همواره مقامدار بودند توانست از بین همه گروه های مادیان های خالص بیشترین امتیاز را (118 امتیاز از مجموع 150 امتیاز) کسب نماید، کمال تشکررا دارم امیدوارم همواره در تمامی مراحل زندگیتان موفق باشید
مقامهای گوینا به قرار زیر می باشد
مقام اول آیندگان 89 کرمان
مقام اول مادیانهای یکساله و نایب قهرمانی مادیانهای زیر 4 سال 90 یزد
مقام دوم مادیانهای یکساله 90 تهران
مقام دوم مادیانهای 2ساله 91 یزد
مقام اول مادیانهای 2ساله و قهرمانی مادیانهای زیر 4 سال 91 کرمان
که از 5 ماهگی آقای عسکری باگوینا بوده و زحمت این مادیان را متحمل شده اند.

از دوست عزیزم آقای عقیل عسکری که به مدت 3ماه با گوینا کار کرد و در مسابقه ای که هندلرهای درجه اول کشور و اسبهایی که همواره مقامدار بودند توانست از بین همه گروه های مادیان های خالص بیشترین امتیاز را (118 امتیاز از مجموع 150 امتیاز) کسب نماید، کمال تشکررا دارم امیدوارم همواره در تمامی مراحل زندگیتان موفق باشید
مقامهای گوینا به قرار زیر می باشد
مقام اول آیندگان 89 کرمان
مقام اول مادیانهای یکساله و نایب قهرمانی مادیانهای زیر 4 سال 90 یزد
مقام دوم مادیانهای یکساله 90 تهران
مقام دوم مادیانهای 2ساله 91 یزد
مقام اول مادیانهای 2ساله و قهرمانی مادیانهای زیر 4 سال 91 کرمان
که از 5 ماهگی آقای عسکری باگوینا بوده و زحمت این مادیان را متحمل شده اند.
چيزي بجز انجام وظيفه در مقابل حمايت هاي بيدريغ شما دوست عزيز و ارزشهاي والاي اين كره ماديان ارزشمند انجام نشده

اقایون بیخودی بزرگش نکنید.برای دو روزضبط فیلم که 8 تاdvd هست.....روز خون خالص ایرانی 4تاdvdو روزخون وارداتی4تاdvdپول زیادی نیست.....یه جور میگید 100تومن مردم فکر میکنن 100میلیون تومان.

srafil

Member
8 jh dvdخیلی زیاده هر dvd12500 سر گردنست 4 روز خالص ایرانی و 4 روز وارداتی ها پس اون کسایی که از حیات وحش فیلم برداری میکنن باید بدن 100میلیون چون چند ماه و چند فصل وقت گذاشتن این حرفا کدومه دوست عزیز قیمت اینا به گفته دوستمون باید باشه 10 تومن
اقایون بیخودی بزرگش نکنید.برای دو روزضبط فیلم که 8 تاdvd هست.....روز خون خالص ایرانی 4تاdvdو روزخون وارداتی4تاdvdپول زیادی نیست.....یه جور میگید 100تومن مردم فکر میکنن 100میلیون تومان.

بالا