سلام بر عرب دوستان

samir

Member
سلام بر همه دوستان
من سمیر فعال در رشته سوارکاری از اهواز هستم
از کسانی که این سایت رو راه اندازی کرده تشکر میکنم چون معتقدم هر حرکتی که برای اسب عرب بشود هرچند کوچک باشه عالیه.درمورد اسب عرب هرکسی سوالی داره یا کاری داره من در خدمتم. :)

پاسخ: سلام بر عرب دوستان

سلام samir عزیز.ورودتون رو به این جمع خوشامد میگم.من یكی از دوستداران اسب عرب هستم.خوشحال میشم از اطلاعات شما استفاده كنم.
یه مطلب هم باید بگم و اون اینكه راه اندازی و پر بار كردن این انجمن و سایت اسب به هیچ وجه كار كوچیكی نیست.دوست دارم همین جا از امیرحسین به خاطر زحمتاش تشكر كنم.

samir

Member

سلام سمیرا جون . از خوشامد گویی شما بشیار متشکرم . اما منظور من از یه کار کوچیک این سایت نبود . منظور من اینه که هر کاری برای اسب مظلوم مخصوصا اسب اصیل عرب بشه بازم جای شکرش باقیه . اما در مورد این سایت که یه کار بسیار بزرگه باز هم از جناب آقای امیر حسین خان تشکر می کنم و دستانشان را می بوسم . امیدوارم بتوانم برای همه عرب دوستان مفید باشم . :)

samir عزیز لطفا كمی از ویژگیهای خاص اسب اصیل برامون بگید.

samir

Member
پاسخ : salam bar arab dostan

samira jan : asbe arab ra bekhatere vijegihaye khasi keh dareh
nemitavan dar chandin krtab kholaseh kard. ama on be esteghamat dar barabare garma va bimariha va zibaii va esalat va tireh va zir tirehayash besyar maarofeh . khobeh bedonid keh faghat asbe arabe keh be chandin tireh va zir tireh taghsim misheh keh in khodesh elmist keh besyar dar in jaye bahs mibashad va man chAND SALE KEH DAR IN ZAMINEH TAHGHIGH KARDAM VA KETABI DAR DASTE TAALIF DARAM . VA DAR NAHAYAT BAYAD BA ASBE ARAB ZENDEGI KARD TA FAHMID KEH IN MOJOOD FAGHAT GHADER BE HARF ZADAN NIST . VA FARGHI BA MA ADAMA NADAREH . ???

samir

Member

یک موضوع در قسمت پیشکسوت - اسبهای معروف _ به نام یاسا نوشتم بد نیست بخونید :'(

DADAR

Member

salam samir
cheghadr ziba va asheghaneh dar morede asbe arab sohbat mikoni
maalome ke asheghe asbe arab hasti !!!1

be nazare shoma ke be nazar meyad bishtar az ma tajrobeye ba asbe arab bodan daree
potanseyel va tavanaeehaye asbe arab dar kodam reshteh az varzeshhaye savareh hast?1

dar zemn kheyli khoshhalam ke dar in sit faal shodi omidvaram ke dostane digaret ro ham daavat be goftego va tabadole nazar dar in sit bekoni.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام
از دوستان خواهش میکنم اگر توانایی تایپ فارسی دارند حتما فارسی تایپ کنند.

جناب سمیر اگر دوست داشتید کتاب خود را در تاپیک کتاب معرفی کنید.

پیشنهادی درباره گسترش و یا تغییر تاپیکها؟

samir

Member
سلام بر همه دوستان

یه موضوع در قسمت زیر نوشتم هر کی دوست داره بد نیس بخونه :

اموزش - ترجمه مقالات و اخبار - العربیه - پاسخ: حصان

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سمیر جان برات پیام خصوصی فرستادم
دیدی؟
شما هر چی اطلاعات داری درباره اسب عرب اینجا ارایه بده
منتظریم

samir

Member
دادار عزیز سلام

از اظهار لطفتون نسبت به این حقیر متشکرم

اما اسب عرب در وحله اول در رشته زیبایی ( show ) شهرت جهانی دارد که این حقیر به همراه تعدادی از دوستان دیگر در سال 2003 موفق به اخذا مردک داوری از خانم مری بنکرافت و در سال 2005 نیز از آقای فین گنس و باز هم خانم مری بنکرافت شدم . بعد از اون رشته استقامته که ورزش نو پایی می باشه و بیشتر با حمایت دولت امارات قویتر شد . پس زا این هم کورس اسب عربه که علاوه در خوزستان و تهران و اخیرا در یزد و اصفهان در دنیا طرفداران خودشو داره مخصوصا در ایالت ابوظبی و کشورهای کویت و بحرین و قطر ، من نیز در سال 2005 در کشور کویت در رشته کورس موفق به کسب دو مقام اول و دومی شدم . بعد از این سه رشته ورزشهای دیگر می آید که در سطح پایینتری هستند
.

DADAR

Member
salam samir jan
mamnoon az etelaate khobet
cheghadr khob va omidvar konandeh hast ke dostane khobe ahvazi hamchoon shoma ibe sorate elmi va teori in kar ro donbal mikonan

midonam ke dar ahvaz alaghehmandane zeyadi hastand vali ta onjaee ke khabar daram bishtar tebghe sonat va be sorate bommi in reshtaro donbal mikonand ke kheyli ham khob hast vali cheh behtar ke oon ro ba etelaate academik hamrah konand ta natijeye behtari dashteh basheh.

dar har sorat be shoma be khatere maghamha va madareketoon tabrik migam omidavaram ke ba faleyate khobetoon dar ostane ba potanseyele balaye ahvaz betonid jaygahe asleye asbe arab ro dobareh dar keshvaremoon ehya konid

سلام به همگی . سمیر عزیز من هم بهت تبریك میگم و خواهش میكنم مثل نغمه جان كه در زمینه درساژ آموخته هاشونو در اختیار دیگران میذارن شما هم با توجه به مداركی كه كسب كردید و اطلاعاتی كه در رشته زیبایی دارید ، اطلاعاتتون رو در این انجمن ارائه بدید.در خصوص رشته زیبایی كمتر اطلاعاتی میبینیم كه قابل دسترس باشه.ممنون میشم از لطفت.

samir

Member
از اظهار محبت دادار و سمیرا متشکرم
چشم
هر وقت که وقت کنم و اون بشم حتما هر چی بتونم براتون می نویسم

اما دادار عزیز واقعیتی که امروزه برای ما واضح شده همین آداب و سنن بود که اسب عرب را تا به امروز خالص نگه داشت که بحث بسیار مفصلیه و اینجا جاش نمیشه
اما درست می گی طی چند سال اخیر فعالیتهای زیادی در رابطه با اکادمیک کردن فعالیتها شده .

DADAR

Member
salam samir jan

man ham ba to movafegham va baraye in adab va sonane ghadimi va bastani beseyar beseyar arzesh ghael hastam
vali hamontor ke goftam cheghadr khob ke ba hefze in sonatha ba etelaate roze donya ham hamrah bashim ta natijeye behtari begirim

hamontoor ke khode shoma in kar ro anjam dadid
baz ham montazere etelaate khobetoon dar zamineye asbe arab hastim

ayoub

New member
سمير يكي از دائره المعارفهاي اسب عربه
تا ميتونيد ازش بهره ببريد
اطلاعات وسيعي داره درزمينه شجره ها و تاريخچه اسبهاي اصيل

hilda

Member
سلام سمیر جان
خیلی خوشحالم که میتونیم با استفاده از این سایت از اطلاعات همدیگر استفاده کنیم.
من هم به شما بخاطره مقامها و مدارکی که کسب کردین تبریک میگم

ازتون خواهش میکنم اطلاعاتتون رو در اختیار بقیه هم بذارید

بی صبرانه منتظر ارسال های بعدی شما هستم
متشکرم

samir

Member
سلام بر ایوب عزیز و هیلدا

از لطفتون متشکرم

چشم اگر وقت بکنم حتما مطلب می نویسم

بالا