سفر دکتر غفاری با اسب

کدام اسب ره برای استقامت انتخاب می کنید؟دره شوری؟ کرد؟

• مجموع رای دهندگان
    20

Dr_Ghaffari

Active member
saharrrnaaaz گفت:
این همکاری و مهر و محبت چه انگیزه ها که نمی ده به آدم واسه فعالیت و ....
اداره کل تربیت بدنی شیراز معاونت ورزشهای قهرمانی ضمن نامه ای موافقت خود را برای همکاری برای محقق شدن سفر با اسب اعلام نموده است و از فدراسیون سوارکاری درخواست نموده است طی حکمی به کلیه ادارات کل استانها مقرر نمایند که ما بتوانیم در طول سفر از امکان تغذیه و اسکان در شهر ها بهره مند گردیم و مهمان ادارات تربیت بدنی شهرستانها باشیم .
بدینوسیله مراتب سپاس و قدر دانی خود را اعلام می نمایم .

بعد از این چند روز که همش دارم می بینم چطور وقتی یه کار می خواد انجام بشه ،شروع می کنن به سنگ و چوب و .. انداختن و این خبر خوبی بود که شنیدم. موفق باشین

Dr_Ghaffari

Active member
سلام سهراب خان . لطفا آدرس و شماره های آقای مسکوب را برای من در جعبه پیام خصوصی ارسال کنید .
طبق صحبت با آقای مسکوب قرار شد ایشان 3 راس مادیان دره شوری به صورت امانی برای انجام برنامه سفر در اختیار بگزارند ، هر چند هنوز قطعی نشده است ولی به هر حال از ایشان برای قول مساعدشان تشکر و قدر دانی می نمایم...

sohrab

Active member
دکتر جان هر دو پوستری را که آقای مسکوب داد برای شما گذاشتم . شماره و ایمیل روی آنهاست. به پویان گفتم به دستتان برساند.
در ضمن از اردشیر خان قول 100% گرفتیم. ;)

OJANG

Member
من در برابر همت و عزم راسخ شما و حرکت خودجوشتان تعظیم میکنمو آرزوی موفقیت برای شما دارم

narges

Member
سلام اقای دکتر غفاری ایده بسیار جالبی برای سفر دارید و امید وارم با این پشتکارتون حتما به نتیجه دلخواهتون برسید بهتر از من میدونید که این سفر چقدر سخته من چون خودم خانمم بیشتر به خانمتون تو این سفر فکر میکنم به نظرم ایشون باید از نظر جسمی و روحی خیلی خودشون و تقویت کنن این کار از کوه نوردی هم سخت تره از فقح قله های بسیار بلند مسئله دیگه اینکه اصلا به نامه اکتفا نکنید باید هرجا که میخواید حظوری مراجعه کنید و با هر کس به زبون خودش صحبت کنید یکی از دوستان گفته بودن به رئیس جمهور نگید که قصد از سفر شناسند فرهنگ و تنمدن ایرانه بنظرم بی راه نمی گن باید این و سنجید که اون سازمانی که شما از اون طریق میخواید مجوزتون رو بگیرید تمایلش به چیه و با همون زبون باهاش صحبت بشه راستی اگر شما اسپانسر بزرگی برای خودتون پیدا کنید اونا ارتباطاتشون بهتره حتی توی کارای خروج هم می تونن کمکتون کنن. در هر صورت براتون ارزوی موفقیت میکنم و منتظر خبر پیورزیتون تو این قضه هستم

Dr_Ghaffari

Active member
ار لطف تمام دوستان بسیار سپاسگزارم ... امیدوارم با آغاز سال جدید سفر ما هم بی دغدغه آغاز شود !

Dr_Ghaffari

Active member
دیروز مورخ 15 بهمن ماه 1387 با ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جناب آقای دکتر محمدرضا بذرگر ملاقات نموده و درباره سفر با اسب با ایشان گفتگو و تبادل نظر انجام شد . ایشان ضمن استقبال شایسته قول مساعدت و همکاری در هر زمینه ای تا حد مقدور برای وقوع این سفر را داده اند . که از لطف ایشان و دلگرمی دادنشان بسیار قدرشناسی می شود . امیدوارم بتوانیم سفر خود را بی دغدغه در فروردین ماه سال جاری آغاز کنیم.

ناشناس

Active member
سلام دکتر جون این فکر خوبیه ایا شما نقشه راهها ومسیرهای سفرو دارید این همه راه خوردو خوراک اسبهارو چیکار میکنید .اسبهایی که شما میخواین ببرین بابد از اسبهای استقامت باشن /وسایل دامپزشکی
وای فکرشو که میکنم خیلی خرج داره میتونید یه تبلیغات گسترده راه بندازید تا یک اسپانسر خوب پیدا بشه/

مرضیه

Member
تا حدودی در زمینه ی مسیرها صحبت شد ولی قرار بود اطلاعات رو تکمیل کنید و در مورد لیست وسائلی که همراه میبرید بنویسید که ننوشتید.
موفق باشید.

بالا