سر دست زدن اسب

علی اصفهانی

Active member
تو کرمان اگر اسب زیر سواری و بدلخواه خودش اینکارو بکنه عیبه چون ممکنه سوارشو بندازه ! ولی وقتی آزاد هست یا بدستور سوارش اینکارو بکنه عیب تلقی نمیشه .

بله جناب مهندس.مهندس یه نریون عرب کرد به اسم کردستان داشت که برا استقامت گرفته بود.زیر سواری از این اداها زیاد در میاورد.یه هو بلند میشد تو هوا و سر دست میزد یا میرفت تو دیوار یا دستاشو میخواست بزاره رو دیوار.اینکارارو هم میکرد که سوارو بزنه زمین یا بترسونه.
ولی ماشاا... یوشکا اینجوری نبود.
یادمه روزه دومی بود که خریده بودیمش وقتی مادیونارو که برای دست گردون برده بودنو دید حدود 50 متر منو دنبال خودش کشید و زمین زد وکشوند و جوری شده بود که تا 2 هفته راه نمیتونستم برم.
یا بار اولی که میخواستم باهاش کار کنم جفت دستاشو بلند کرد و گذاشت روی شونه هام و منو زد زمین.
ولی وقتی دید من مسمم هستم کوتاه اومد و کم پیش میومد که بی ادبی کنه.
طبق گفته شما اواخر طوری شده بود که با تکون دادن شلاق متوجه میشد باید چکار کنه.
ببخشید طولانی شد.آخه من یوشگا رو خیلی دوس داشتم و دارم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بله جناب مهندس.مهندس یه نریون عرب کرد به اسم کردستان داشت که برا استقامت گرفته بود.زیر سواری از این اداها زیاد در میاورد.یه هو بلند میشد تو هوا و سر دست میزد یا میرفت تو دیوار یا دستاشو میخواست بزاره رو دیوار.اینکارارو هم میکرد که سوارو بزنه زمین یا بترسونه.
ولی ماشاا... یوشکا اینجوری نبود.
یادمه روزه دومی بود که خریده بودیمش وقتی مادیونارو که برای دست گردون برده بودنو دید حدود 50 متر منو دنبال خودش کشید و زمین زد وکشوند و جوری شده بود که تا 2 هفته راه نمیتونستم برم.
یا بار اولی که میخواستم باهاش کار کنم جفت دستاشو بلند کرد و گذاشت روی شونه هام و منو زد زمین.
ولی وقتی دید من مسمم هستم کوتاه اومد و کم پیش میومد که بی ادبی کنه.
طبق گفته شما اواخر طوری شده بود که با تکون دادن شلاق متوجه میشد باید چکار کنه.
ببخشید طولانی شد.آخه من یوشگا رو خیلی دوس داشتم و دارم.

دوران1 هم هیمنطور بود وقتی اوردمش. آدم میخورد
الان با چنگال ماکارونی میخوره.

آخ نگید این حرفارو که چند روز پیش حواسم نبود توپ فوتبال شوت کردن اومد زیر پای نریون ترسید منم حواسم نبود بند تو دستمو کشید چنان خوردم زمین هنوزم همه جام درد میکنه:sadsmiley:

بالا