سانرايز

نام:سانرايز
جنسيت:اخته
مادر:آيناز(دوخون تروبرد)
پدر:لرد(وارداتي روس)
از زين شدنش كمتر از 2 سال ميگذره و تستش (پرش) رو پر كرده...
sunny1.jpg

sunny2.jpg

sunny3.jpg

عكس هاي ديگه هم ازش توي انجمن هست...تاپيك عكس هاي اسب هلشتاين(زمانيكه دست توسط آقاي رحمتي ترين ميشد)
و عكسي كه توي تاپيك جشنواره شهركرد توي بنر تبليغاتي بود

milani

Member
جالبه یعنی قدش تا این حد بلنده که یکی پشتش قایم شده؟:happysmiley:

قدش كه بلند هست ميلاني جون ولي نه اونقدرا...اونيكه پشتشه بابام هستن يه كم تفاوت سطح داشتن باهم ولي خوب قدش از باباي من (180) خيلي كوتاه تر نيست...حدودا شايد 170 باشه
وزنشم هم دقيق نميدونم فقط توي اين 1 ماه 27 كيلو اضافه كرده:dodgy:(ماشالا)
مرداد 5سالش تموم ميشه

علی واحدی

Active member
نام:سانرايز
جنسيت:اخته
مادر:آيناز(دوخون تروبرد)
پدر:لرد(وارداتي روس)

خواهر عزیز میتونم بپرسم که آیناز مادرش الان کجاست و حالش چطوره و عکسی ازش ندارین و یا میتونین بگیرین و بزارین تو سایت. برای من خیلی مهمه چون ممکنه که مادر یکی از اسبهی من باشه. بینهایت لطف میفرمایید.

خواهر عزیز میتونم بپرسم که آیناز مادرش الان کجاست و حالش چطوره و عکسی ازش ندارین و یا میتونین بگیرین و بزارین تو سایت. برای من خیلی مهمه چون ممکنه که مادر یکی از اسبهی من باشه. بینهایت لطف میفرمایید.

جناب واحدي نيا عزيز من سه بار تا حالا اومدم جوابتون رو بدم دي سي شدم!!!:blushsmiley:
آيناز الان چند ماهي ميشه كه متاسفانه از جمع خانواده ما رفته... به دليل نامعلومي تلف شد و كره ي 11 ماه اي كه توي شكمش داشت هم با خودش برد!!:sadsmiley:
اگر عكسي ازش باشه توي فايل هاي 3 سال پيشه ...
3 سال پيش تهران (شهدا) بود...

علی واحدی

Active member
جناب واحدي نيا عزيز من سه بار تا حالا اومدم جوابتون رو بدم دي سي شدم!!!:blushsmiley:
آيناز الان چند ماهي ميشه كه متاسفانه از جمع خانواده ما رفته... به دليل نامعلومي تلف شد و كره ي 11 ماه اي كه توي شكمش داشت هم با خودش برد!!:sadsmiley:
اگر عكسي ازش باشه توي فايل هاي 3 سال پيشه ...
3 سال پيش تهران (شهدا) بود...

خیلی متاسف شدم:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:. اصلا تا یه 3 تا 4 دقیقه ای میخ مانیتور شده بودم:mellowsmiley::mellowsmiley: بدون اینکه بتونم کاری انجام بدم. سانی جان ازش عکس نداری.

لطف داريد شما...
عكس بخصوصي ازش نتونستم پيدا كنم اما تاپيكي كه خواهم گذاشت از كره اش تو 2تا عكس هست ولي خيلي خود ماديون مشخص نيست ...
تاپيك ليدي براون رو وقتي گذاشتم ببينيد...

بالا