رقابت بين مربي و شاكَرد

اصلا به نظر من بين مربي و شاگرد رقابت نيست!!
البته بعضي وقتا هم هست!!
نميدونم:wacsmiley:
يعني منظورم اينه كه مربي تلاشش رو ميكنه كه شاگردش رو به جاهاي بالا برسونه و از موفقيت شاگردش خوشحال ميشه و يه خسته نباشيده و يه تبليغي هم براي مربي ميشه
و شاگرد هم هميشه دوست داره كه مربيش برنده بشه و موقعي كه مربيش توي ميدون مسابقه است با هيجان داره با چشم تمام حركات مربي رو دنبال ميكنه!!
مسلما رقابت منفي وجود نداره...چون مربي و شاگرد با هم دشمني ندارن...كه مثلا بخوان دعا كنن طرفشون ببازه؟!؟!!!!

mahsa

Member
بستگی به مربی و شاگر داره یک مربی همه تلاشش میکنه که شاگردش به بالاترین درجه برسه از هیچ کمکی هم دریغ نمیکنه به مرور وقتی این شاگرد به مراحل بالاتر برسه یک حس رقابت با مربیش داره که به نظر من خوبه باعث پیشرفت هر دو میشه البته این از نوع رقابت سالم بود

علی واحدی

Active member
رقابت بین شاگرد و مربی احساس خیلی جالبی برای مربی و شاگرد داره چون من هر دو حالتشو تجربه کردم.
در سن 13 سالگی در قهرمانی استان اول شدم و مربیم دوم شد. و همین امسال شاگردم قهرمان استان شد و من ... . مربی از یک طرف دلش مکیخواد که شاگردش توی میدون کارهایی رو انجام بده که قبلا بهش گفته شده و اصلا به خطا آوردنش فکر نمیکنه. ولی خودشم آخرین تلاششو میکنه که اول بشه ولی اصلا دلش نمیخواد که یقه شاگردشو بگیره(یک اصطلاحه یعنی ازش پیشی بگیره). احساسات جالبیه. امیدوارم همتون حسش کنید.

اصلا به نظر من بين مربي و شاگرد رقابت نيست!!
البته بعضي وقتا هم هست!!
نميدونم:wacsmiley:
يعني منظورم اينه كه مربي تلاشش رو ميكنه كه شاگردش رو به جاهاي بالا برسونه و از موفقيت شاگردش خوشحال ميشه و يه خسته نباشيده و يه تبليغي هم براي مربي ميشه
و شاگرد هم هميشه دوست داره كه مربيش برنده بشه و موقعي كه مربيش توي ميدون مسابقه است با هيجان داره با چشم تمام حركات مربي رو دنبال ميكنه!!
مسلما رقابت منفي وجود نداره...چون مربي و شاگرد با هم دشمني ندارن...كه مثلا بخوان دعا كنن طرفشون ببازه؟!؟!!!!

البته در اکثر مواقع مربی فوت یا فوتهای آخر رو به شاگرد نمیگه و گاهی هم شاگرد وسوسه میشه که از مربی پیشه بگیره و اونوقت که ....

ET

Member
رقابت که خوبه
البته تا شاگرد به مربی برسه خیلی راه

از قدیم گفتن وای به حال معلمی که شاگردش از خودش بهتر نشه

SPIRIT

New member
موقعیکه شاگرد آقای واحدی بودم همیشه آرزو داشتن و در دل بخود میگفتم که میشه من هم یه روزی مثل آقای واحدی سواری کنم. البته هیچوقت نشد متاسفانه:sadsmiley:
البته پیشرفت صعودی بسیار خوبی داشتم که خانواده ام نیز تعجب نموده بودند ولی خب ما کجا و استاد کجا!!!

بالا