راه اندازی مرکز سیلمی انجمن

ایمان

Active member
تو یکی از تاپیکها نوشته بودی بتازگی سیلمی عرب دیگه ای رو هم معرفی میکنی ؟
کدومه برک یا پاشاخان یا اسب دیگه ای ؟

hashemlo

Member
اين كارشما بسيار عالي ميباشد اميدوارم اسبهاي زيباي ايراني خوبي توليد كنيد من تازگي به كار توليد رو آوردم يه ماديان خالص كرد هم دارم انشاء الله سال آينده بتونم از اين مركز ماديان پركنم

ایمان

Active member
اين كارشما بسيار عالي ميباشد اميدوارم اسبهاي زيباي ايراني خوبي توليد كنيد من تازگي به كار توليد رو آوردم يه ماديان خالص كرد هم دارم انشاء الله سال آينده بتونم از اين مركز ماديان پركنم
مادیان کرد را معرفی کنید . کجاست ؟
عرب ندارید ؟

لادن

Member
اگه اشتباه نکنم این باید «کدخدا» باشه؛ درسته؟

پیوست ها

• u12.jpg
    u12.jpg
    80.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17

داوود

New member
ای کاش تنوع سیلمی کرد را بیشتر می کردی که حق انتخاب بیشتر میشد هارای واقعا کرد نازیه اما نظر با نظر فرق می کند

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسبهای کرد تعدادشون خیلی کمه
و در منطقه تهران هم نمیشه نگهداری کرد. باید یا در اصفهان باشد یا کرمانشاه.

الان یک مادیان آبستن 3 ماه از هارای موجود هست. هر کسی که خواست بگه

داوود

New member
با عرض سلام خدمت اعضای محترم ومدیر فعال سایت
1یک سوال داشتم که بعد از ارسال مادیان چند ماه مادیان پانسیون میشود تا شکم پر عودت گردد
و سوال دوم ایا امکانش هست هزینه رفت و برگشت کامیون به شما پرداخت گردد وشما با کامیون هماهنگ کنید و بفرستید اردبیل ومادیان را بار کنیم وشخص مطمئنی باشد که آرام وبا سلیقه مادیان انتقال دهد وشخصی باشد که این کاره باشد و امتحان پس داده باشد و انجا را بلد باشد و ما مجبور نباشیم که همراه ماشین به مرکز سیلمی بیاییم و طوری باشد که ما از کسب و کار نافتیم
و چون به صحت کشش و برگ کشش و سونو گرافی و فیلم کشش اطمینان داریم دو باره با هماهنگی تلفنی سر موعد دو باره مادیانمان را ارسال نمایید البته هزینه کشش و پانسیون قبلا" به حساب واریز گردد. متشکرم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بستگی به مادیان شما دارد. اگر فحل بفرستید کشش میشود و 17 روز بعد میتوانید ببرید

اسبکش هم هست اینطرف

بالا