راهنمايي براي شخصي كه از همه باشگاهها و مربيان مجرب خيلي دوره

mowlana

Member
سلام دوستان گرامي

بنده در يكي از شهرستان هاي جنوب استان فارس زندگي مي كنم (ي جايي تو فاصله سه ساعتي لارستان)

به هيچ باشگاه يا مربي كلاسيك كاري دسترسي ندارم

12 تا سي دي آموزشي از شركت آتي نگر گرفتم كه نويسنده هاي بسيار مطرحي پشت اين محصول هستن و با شور و شوق زيادي مطالعش كردم

حتي ي سي دي شامل كتابي براي تربيت كره از كوچكي تا اولين تمرينها و آماده سازي براي نوع استفاده هست كه به نظرم بسيار جامع هست

به نظر شما مي تونم با خريد ي كره و نگهداريش تو دامداريمون و طبق آموزه هاي جناب جمشيد خاني و ديگر مطالب ترجمه شده راهنماها اونو تربيت كنم؟

1- علاقه بسيار زيادي دارم
2- اطلاعات تئوري بسيار بالايي دارم و تجربه صفر
3- جا و غذاي مناسب موجوده
4- اطرافيان بنده اكثرا سواركاراني با استيل سنتي و تعزيه اي هستن
5- با توجه به وزن بالاي بنده (82) كره چه اسبي رو پيشنهاد مي دين؟

ببخشيد اگه ژستم خيلي شلوغ و قاطي پاتي بود

موفق و پيروز

شهاب

New member
دوست من به نظر من اول از يه اسب ترين شده استفاده كن تا اشكالات سواري خودت از بين بره
براي ترين كردن يك اسب اول خود سواركار بايد ماهر باشه البته تا اونجا كه من ميدونم تا نظر دوستان چي باشه

mowlana

Member
دوست من به نظر من اول از يه اسب ترين شده استفاده كن تا اشكالات سواري خودت از بين بره
براي ترين كردن يك اسب اول خود سواركار بايد ماهر باشه البته تا اونجا كه من ميدونم تا نظر دوستان چي باشه

ممنون دوست عزيز

باقيه دوستان هنوز جوابي براي سوال پيچيده من نيافته اند
اسب آموزش ديده رو ميشه تهيه كرد ولي اينكه من با راهنماي مكتوب مي تونم باهاش كنار بيام سواله

موفق

خوب 100% شما با اسب سواري و آموزش ديده خيلي بهتر ميتونيد كنار بيايد تا اينكه كره اسبي رو بخوايد با كتاب و سي دي آموزش بديد!
بلاخره يك طرف كار بايد آماده باشه.
يك توصيه: تا وقتي كه خودتون تجربه كسب نكرديد از فكر اينكه يك كره بگيريد و خودتون تربيتش كنيد و تو صحرا بدويد و بياد دنبالتون و مثل تورنادوي زورو سوت بزنيد بياد زير پاتون و اين رويا ها بيايد بيرون كه براتون دردسر ساز ميشه و گاها فقط سواري كردن يك كره نوزين با سلامتي آدم بازي ميكنه.
بعنوان كسي كه از بچه هاي همين سايت و تجربه هاي بزرگتر هاي خودم و دوستان در دسترس بسيار استفاده كردم باز عرض ميكنم
از اسبي كه تجربه سواري دادن داره استفاده كنيد(حتي ترجيحاً ماديان) و بعد از اون و تكميل كردن تجربه خودتون مخيريد كه هر تصميمي بگيريد
چه بسا اون موقع از فكر هايي كه الان توي سر داريد خندتون بگيره!
موفق و سلامت باشيد

mowlana

Member
خوب 100% شما با اسب سواري و آموزش ديده خيلي بهتر ميتونيد كنار بيايد تا اينكه كره اسبي رو بخوايد با كتاب و سي دي آموزش بديد!
بلاخره يك طرف كار بايد آماده باشه.
يك توصيه: تا وقتي كه خودتون تجربه كسب نكرديد از فكر اينكه يك كره بگيريد و خودتون تربيتش كنيد و تو صحرا بدويد و بياد دنبالتون و مثل تورنادوي زورو سوت بزنيد بياد زير پاتون و اين رويا ها بيايد بيرون كه براتون دردسر ساز ميشه و گاها فقط سواري كردن يك كره نوزين با سلامتي آدم بازي ميكنه.
بعنوان كسي كه از بچه هاي همين سايت و تجربه هاي بزرگتر هاي خودم و دوستان در دسترس بسيار استفاده كردم باز عرض ميكنم
از اسبي كه تجربه سواري دادن داره استفاده كنيد(حتي ترجيحاً ماديان) و بعد از اون و تكميل كردن تجربه خودتون مخيريد كه هر تصميمي بگيريد
چه بسا اون موقع از فكر هايي كه الان توي سر داريد خندتون بگيره!
موفق و سلامت باشيد

ممنونم - خب دقيقا مساله اينجاست كه اينجا اسب آموزش ديده به اثرها به شكل خاصي جواب مي ده

يعني اون اثرهايي رو كه بهش آموزش دادن با آموزش هاي مكتوب جناب جمشيدخاني كه كلاسيك هستن نمي خونه

و نمي دونم اين اختلاف مشكل ساز هست يا نه؟

شهاب

New member
دوست من خوب از اونجا نگير يا برو شيراز يا بيا تهران او اصفهان كه به نظر من شيراز بهتر هست چون هزينه حملت كمتر ميشه
البته ميتوني يه ماديان بگيري كه يه كره هم پاش باشه كه هم كره داشته باشي هم يه ماديان آموزش ديده البته سعي كن زياد هزينه نكني حدود 5 يا 6 تومان يه معموليش گيرت مياد

mowlana

Member
دوست من خوب از اونجا نگير يا برو شيراز يا بيا تهران او اصفهان كه به نظر من شيراز بهتر هست چون هزينه حملت كمتر ميشه
البته ميتوني يه ماديان بگيري كه يه كره هم پاش باشه كه هم كره داشته باشي هم يه ماديان آموزش ديده البته سعي كن زياد هزينه نكني حدود 5 يا 6 تومان يه معموليش گيرت مياد

تشكر دوست عزيز

بسيار پيشنهاد خوبي بود - فقط ظاهرا بايد ي آدم خبره اي تو زمينه خريد اسب با خودم ببرم، ظاهرا تو اين تجارت تقلب و گنجشك رنگ كردن زياده

بالا