دکتر دیانتی

vahid_m63

Member
جناب طرفدار پروپاقرص ببرک تاحالا واسه ببرک چیکار کردی ؟

خوب بدونيم شما چي كار كردين ؟ مطمئن باشين 100 برابر شما آقا ايمان عزيز.

سلام
ایشون باید دکتر دیانتی باشند ، که اگر اینطور باشه باید بگم ایشون پزشک(دامپزشک)اسبهای ما هستند، یک دامپزشک جوان و بسیار علاقه مند به کارش خصوصا به اسب
البته شاید بهتر بود من حرفی نمیزدم تا ایشون در صورت صلاحدید خودشون رو معرفی کنند ولی به خاطر جلوگیری از بعضی سوتفاهمات اینکار رو کردم و اگه باعث ناراحتی ایشون شدم معذرت میخوام

n.d

New member
سلام. با تشكر از آقاي مير صالحي. من ديانتي هستم از علاقه مندان اسب و دامپزشك. در ضمن از آقا امير حسين هم معذرت مي خوام كه خودمو معرفي نكردم. فقط مي خواستم اينو بدونم فقط اونهايي كه كاري كردن ميتونن راجع به يه اسب نظري بدن؟ فقط به اين خاطر بود. در هر حال بازم معذرت ميخوام.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خوش امدید.
شما که دامپزشک هستید و در تبریز. اماری از اسبهای انجا بدهید

ایمان

Active member
خیر مقدم .
به دل نگیرید. این روزها حمایت از اسب خالص ایرانی مد روز هست و همه وظیفه دارند به نوعی آن را به جا بیارن یا حداقل تظاهر کنند که اهمیت میدن. مثلا همین ایمان خان ما همیشه به شدت پیگیر آمار کشش ها و زاد و ولد اسبهای خالص هست و شجره های نموداری خوشگل درست میکنه گاهی هم کولیک شدن کره های مبارک را آرزو می کنه و خلاصه ادای دین میکنه به اسب خالص اینه که از شما هم توقع داره!
جناب دیانتی باعرض شرمندگی و پوزش از شما
لحظه اول فکر کردم اسب دار هستین نه دامپزشک
آخه معمولا کسایی که اسبدار هستن از یه سیلمی خوب خیلی تعریف میکنن و میگن این سیلمی چیه و فلان و بیسان ولی هیچ وقت مادیون خودشو از اون سیلمی پر نمیکنه
گفتم شاید شما هم جز این آدمها باشید
درسته حق باشماست من واسه ببرک هیچ کاری نکردم چون کاری از دستم برنمیاد البته از دست خیلی کسایی دیگه هم برنمیاد
ولی زحمات شما واسه ببرک و اسبهای دیگه قابل تحسینه و آرزوی موفقیت براتون دارم
بازم شرمنده

n.d

New member
از همتون ممنونم. نه آقا ايمان من هميشه دوستار اسبهاي زيبا و اصيل بودم اين حرف منم فقط به خاطر كنجكاويم بود كه از شما پرسيدم چيكار كردين.....
از آقا سهراب و اميرحسين هم ممنون. چشم انشالله در مورد اسبهاي تبريزهم مطالبي در حد تواناييم مينويسم...
ولي فقط اين نكته مهم در مورد تبريز بگم كه اوضاع كشش تا همين اواخر زياد جالب نبود هر مادياني رو با هر اسبي پر ميكردند...
تو تبريز دستكاريهاي اشتباه خيلي زياد شده و متاسفانه از بهترين پدر و مادرها بدترين كرهها بدست اومده(كه بعضيا افتخار هم ميكنن به اين كارشون)
ولي كم كم داره اوضاع عوض ميشه. اسبهاي جديد هم اومدن. انشالله از اين به بعد كرههاي خوبي هم معرفي ميكنيم.

بالا