دوپینگ در کورس پائیزه استان یزد

باسلام خدمت دوستان
طی صحبت ها و پیگیری هایی که با
آقای وکیل السادات (مسئول کمیته کورس استان یزد)
آقای سیدحسین سیدالموسوی(ریاست کمیته انضباطی)
جناب دکتر مروتی(مسئول کمیته ضد دوپینگ)
آقای خانی زاده(مسئول برگزاری مسابقات)
و دیگر دوستان داشتیم مشخص شد که در کورس پائیزه یزد اسب های شبدیز بیک و فیصل بیک و فراری دوپینگ کردند...
چرا؟؟؟ واقعا چرا؟؟چرا کسانی که خودشون رو از بزرگان صنعت اسب میدونند باید اسبشون رو با دوپینگ بفرستند تو میدون واقعا زشت نیست؟؟
از همینجا از مدیریت محترم انجمن و همه دوستان انجمن خواهش میکنم از این مطلب حمایت کنید تا بلکه مسئولین یک اقدام اساسی انجام بدهند

منبع این اظهارات؟

با کلیه مسئولین صحبت شده بنده دیروز به همراه اقای رضایی نژاد به جناب آقایان وکیل السادات و اقای خانی زاده تماس گرفتیم هر 2 اقایان صحت این موضوع رو تایید کردند
امروز صبح به دکتر مروتی زنگ زدم ایشان هم تائید کردند خود شخص اقای موسوی از اقای رضایی نژاد خواستند این موضوع رسانه ای بشه
الانم من از همه دوستان تقاضا میکنم این موضوع رو به چالش بکشند که چرا بزرگان صنعت اسب که خودشون از افراد برگزاری کورس هستند باید واسه قهرمان شدن لحظه ای حق یه شخص دیگه رو ضایع کنند؟؟؟ این رسم مردونگیه؟؟؟؟ آیا درسته یه اسب دوپینگ بکنه و هیچکس هیچی نگه؟؟؟

الان تو بیشتر کورسا اسبای دوپینگی هست ولی اصلا برخورد جدی نمیشه چون کسایی که اسبشونو دوپینگ میکنن خودشون از بزرگان صنعت اسبن

بالا