دومین دوره مسابقات داخلی باشگاه سمند

دومين دوره مسابقات ماهانه كمانگيري روي اسب استان تهران امروز در باشگاه سواركاري سمند برگزار شد.

editpost.php
دومين دوره مسابقات ماهانه كمانگيري روي اسب استان تهران امروز 29 ارديبهشت 90 با حضور 10 كمانگير از استان تهران در باشگاه سواركاري سمند برگزار شد.

دومين دوره مسابقات ماهانه كمانگيري روي اسب استان تهران امروز 29 ارديبهشت 90 ساعت 10 صبح با حضور 10 كمانگير از استان تهران در باشگاه سواركاري سمند برگزار شد.
اين مسابقه در دو سبك مملوك و چند تير كره اي و در چهار راند برگزار شد كه بر اساس آراء داوران اسامي نفرات اول تا سوم به شرح زير است:
نفر اول: احمد كاظمي
نفر دوم: ولي گراوند
نفر سوم: معصومه توپچي

لازم به ذكر است مسابقات ماهانه كمانگيري روي اسب استان تهران پنج شنبه آخر هر ماه ساعت 10 صبح در مجموعه سواركاري و تيراندازي با كمان سمند برگزار مي شود.

http://www.ihba.ir/fa/news/more?newsid=21

آخرین ویرایش:

farnoush

Member
اخه سمند با اون فضای کم چه جوری مسابقه بر گذار میکنه! حتی یه نرده نداره که محوطه داخل باشگاه از بیرون جدا کنه،
اگه یه نفر کنترل اسبشو از دست بده با سر میره تو کانال پشت باشگاه:sadsmiley:

اخه سمند با اون فضای کم چه جوری مسابقه بر گذار میکنه! حتی یه نرده نداره که محوطه داخل باشگاه از بیرون جدا کنه،
اگه یه نفر کنترل اسبشو از دست بده با سر میره تو کانال پشت باشگاه:sadsmiley:

دوست عزیز پیشنهادم این بود قبل از نوشتن چنین مطلبی حتما سری به باشگاه می زدید.

دوستان گرامی در باشگاه سمند لاین دایره ای شکلی رو طراحی کردن که تمامی تمرینات در اون محوطه انجام می شه و دیوار کشی باشگاه تقریبا 20روزی میشه که انجام شده و همچنین این مسابقه کوچک فقط پیش درآمدی از مسابقه قهرمانی کشور مورخ 7خرداد بود که بین دوستان تهرانیو در حد10 شرکت کننده برگزار شد

farnoush

Member
دوست عزیز پیشنهادم این بود قبل از نوشتن چنین مطلبی حتما سری به باشگاه می زدید.

دوستان گرامی در باشگاه سمند لاین دایره ای شکلی رو طراحی کردن که تمامی تمرینات در اون محوطه انجام می شه و دیوار کشی باشگاه تقریبا 20روزی میشه که انجام شده و همچنین این مسابقه کوچک فقط پیش درآمدی از مسابقه قهرمانی کشور مورخ 7خرداد بود که بین دوستان تهرانیو در حد10 شرکت کننده برگزار شد

خانم فروغ جهت اطلاع شما میگم که من حدود 1سال اونجا کار کردم و دقیقا 15 روز پیش اونجا بودم و همچنان دیوار نداشت و اون لاین دایره شکل که شما میگید با2تا طناب بود به ارتفاع 20سانتی متر، اگه به نظر شما این کافیه وامنیت اسب وسوارکارو تضمین میکنه حرفی نیست دیگه قانع به همه چیز هستیم:blinksmiley:

خانم فروغ جهت اطلاع شما میگم که من حدود 1سال اونجا کار کردم و دقیقا 15 روز پیش اونجا بودم و همچنان دیوار نداشت و اون لاین دایره شکل که شما میگید با2تا طناب بود به ارتفاع 20سانتی متر، اگه به نظر شما این کافیه وامنیت اسب وسوارکارو تضمین میکنه حرفی نیست دیگه قانع به همه چیز هستیم:blinksmiley:

هر چند سال کار کردن شما در اون باشگاه دلیل بر این نیست که اطلاعاتتون به روز باشه؛ حدود یکماهی هست که تیم تهران در اون باشگاه مشغول تمرین هستند برای مسابقه قهرمانی کشور 7خرداد. البته اگر سوارکارهای اون باشگاه ورزشکارها رو حین تمرین ندیدند چون این تمرینات روزهای فرد و 6تا 9 صبح بوده.
در خصوص لاین هم سری طنابها اتفاقا" باید همون 2سری باشه که خودتون فرمودید یکسری لاین بیرونی و یکسری لاین داخلی که روی کله قندی ها کشیده میشه؛ در مورد امنیت هم وقتی اسبهای کمانگیری حساسیت زدایی میشن و توی لاین باهاشون کار میشه دیگه به اون مسیر شرطی میشن و طناب باشه یا نباشه کار خودشون رو می کنن؛ حالا اگه یه روزهایی طنابهای اونجا برداشته میشه کم لطفی بعضی مربیان و شاگرهای اونجاست که زحمت بچه های کمانگیری رو فقط زیادتر می کنن
در اینکه لاین دایره ای شکل؛ کارایی لاین مستقیم رو نداره حرفی نیست چون در مدارس کاسایی و تمام قدر های کمانگیری روی اسب در جهان هم لاین دایره ای شکل با قطر کم وجود نداشته ولی در مورد ما؛ بعد از واگذاری باشگاه آریاسب و انتقال همه تجهیزات و ورزشکارها به باشگاه سمند برای عدم رکود این رشته با حداقل امکانات هم دوستان من مشغول تمرین و فعالیت هستند.