دلیل کاهش کیفیت مسابقات در طول سالهای گذشته.

فیلمی از مسابقات زیبایی اصفهان دارم که فکر کنم مال سال 86-87 باشه.همون مسابقه ای که کهکشان از میادین زیبایی خداحافظی میکنه.
کیفیت و نظم و نزدیک بودن به معیارهای مسابقات بین المللی رو توی اون مسابقه بیشتر از سالهای بعد میبینید.
و همینطور مسابقات یزد و تهران و کرمان ( مسابقات خوزستان رو من تا به حال ندیدم و تبریزم سال اولش بود )
حال این سوال پیش میاد که چه عاملی باعث شده که مسابقاتمون سال به سال با نزول کیفیت مواجه بشن؟

مخصوصا مسابقات یزد اصفهان و تهران
چه از نظر کیفیت و هماهنگی و نظم برگزاری از طرف برگزار کننده هاوچه از نظر کیفیت اسب های شرکت کننده و بی رقبتی مالکان برای شرکت توی مسابقات،حتی مسابقه شهر و استان خودشون؟؟؟؟
دوستان لطف کنین و نظر بدین و پیشنهاد برای بهتر شدن اوضاع.
ممنون از همه.

کسانی که برگزار کننده هستند فقط فکر و ایده خودشونو قبول دارند وهمین طور استفاده بیشتر یعنی اول بفکر استفاده خودشون هستند تا کیفت بهتر و............. که دوستان بهتر میدونند

متاسفانه برگزار کننده ها در ایران تنها ترین هستند

این موضوع خیلی جای بحث داره که امید وارم ۴ تا برگزار کننده وارد بحث شوند
والا بستگي به برخورد روش برگزاري و منش و هدف برگزاركننده هم داره وگرنه فقط شمايي كه ادعاي برگزاركنندگي داري و هميشه از تنهايي مي نالي هنوز در هيچ مسابقه اي نشنيدم كه برگزاركننده از تنهايي بناله در ايران كه اينجوري در كشورهاي ديگه رو نميدونم ولي ميشه از نحوه برگزري و همكاري ها فهميد كه اونجا هم اينگونه نيست
ضمنا اگه منظورت از اينكه اميدواري 4 تا برگزار كننده وارد بحث بشن اينه كه : شماهايي كه مسابقه برگزار نكرديد خفه شديد و نظر نديد بايد بهت بگم اميدوار نباش چونكه در مورد عملكرد برگزاركننده ها تنها و تنها تماشاچيان و شركت كنندگان در مسابقه ميتونن نظر بدن
وگرنه براي بحث در مورد اشكالهايي از قبيل ناداوري و نبود محل مناسببرگزاري نبود امكانات براي تماشاچي و مالك و اسب نبود آب و سايه آماده نبودن ميدان و....هزاران مشكل ديگه نيازي نيست حتما برگزار كننده باشي و در هر صورت كسي كه كارش ايراد داره بايد به جاي توجيح به فكر كشف و ارتقاع ايرادها و نقاط ضعف به نقاط قوت باشه كه و براي اين كار بهتري مشاوران تماشاچي ها هستند . البته شما كه قضيهات فرق ميكنه چون شما بهترين هستي و هيچكس حق انتقاد از شما رو نداره و به كار شما ايرادي وارد نيييييييييييييييييييست (كه اون رو هم تماشاچي ها بايد تاييد كنند نه دوستان نزديك)

متاسفانه برگزار کننده ها در ایران تنها ترین هستند
بخدا همین طرز فکر مانع پیشرفت این مسابقات میشه اگه تنهاید برگزار نکنید
چرا همیشه میگید بهترین نظر واجرا کارو ما داریم شما شما واسه شرکت کننده ها و تماشاچیان بر گزار میکنید نه برگزار کننده ها پس به این گروه بگید نه اطرافیان که هم نظر و دوست شما هستند
همین من گفتن ها این مانع بزرگ شده .

سلام به نظرمن تولیدکننده وشرکت کننده زحمت های زیادی در طول سال میکشه وبرای شرکت در مسابقات هزینه های زیادیو متحمل میشه برای بهتر شدن مسابقات باید مشکلات شرکت کننده برطرف بشه تا کیفیت بالا بره

دوستان خواهشا از موضوع فاصله نگیرید.سوال این بود:

چه عاملی باعث شده که مسابقاتمون سال به سال با نزول کیفیت مواجه بشن؟

وبه عنوان کوچکترین عضو این سایت و ناوارد ترین فرد خواهش میکنم احترام همدیگرو رعایت کنیم.
اگه هدفمون بهتر شدن اوضاع هست با دوستی نه با غرلن کردن و دندون قروچه رفتن.
نمیگم از هم تعریف کنیم و قربون صدقه همدیگه بریم و به به و چح چح بزنیم ، راه حل ارائه کنیم و ایراد کار رو پیدا کنیم.
تا دیگه جناب صنعتی گله از تنهایی و سختی کار نکنن و ایشالا از این به بعد شاهد پیشرفت روزافزون مسابقاتمون باشیم.

hashemlo

Member
lمن شما رو درك ميكنم شركت كننده مياد جايزه ميبره و بون هيچ درد سري ولي برگزار كننده فقط درد سر براش ميمونه
دوست عزيز در شهر ما كه هيچ سودي براي برگزار كننده نداره فقط ميشيم خدمات دهنده به ديگران در پايان هركس برده راضي وكساني كه اسبشان مقام نياره ناراضي و برگزار كننده بيچاره بايد جواب پس بده.

بالا