درگذشت بایجان ایری

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بایجان ایری سوارکار مطرح اسبدوانی کشور در یک حادثه جان باخت.

بایجان که در جریان برگزاری مسابقات اسبدوانی سراسری در یزد به سر می برد پیش از برگزاری هفته قهرمانی یزد، در یک حادثه جان باخت.

باشگاه خبرنگاران صنعت اسب، فقدان این سوارکار برجسته اسبدوانی کشور را به جامعه سوارکاری ایران و خانواده وی تسلیت می گوید.

علی اصفهانی

Active member
عجب ! نمی دونستم . مربی اسب من هم بود .

حیفش . خدا رحمتش کنه .

اولین مربی اصیل عبد و اصایل عبد و برفین بود که اون وقت زیر نطر آقای وکیل السادات کار میکرد.

این 3 اسب در کورس خیلی موفق بودند.

روح ایشان شاد و مورد مغفرت پروردگار باد.
تسلیت عرض میکنم به خانواده ایشان و همه سوارکاران.

s.parizimanesh

Active member
هفته پیش که کورس گنبد را از شبکه استانی نگاه میکردم متاسفانه یک سوار از اسب زمین خورد و اکثر اسبها لهش کردند ولی گوینده نگفت اسم سوارکار را یا اینکه چه اتفاقی براش افتاد
دوستان کسی خبر داره چی شد؟؟؟

bakhshi

Member
به خانواده ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه اهورا مزدا تقاضای صبر برای باز ماندگان و علو درجات برای این عاشق اسب مسئلت می کنم8 ژانویه 2011 میلادی .

Soheil Sanati

Active member
بایجان ایری در هنگام خواب در اثر سقوط آبگرم کن دیواری راهی بیمارستان شد ولی بر اثر خون ریزی زیاد به رحمت خدا رفتاز بدشانسیش این بوده که درست زیر آبگرم کن خوابیده بوده

هفته پیش که کورس گنبد را از شبکه استانی نگاه میکردم متاسفانه یک سوار از اسب زمین خورد و اکثر اسبها لهش کردند ولی گوینده نگفت اسم سوارکار را یا اینکه چه اتفاقی براش افتاد

اسمش قربان محمد اودک است و یکی از سالم ترین و باهوش ترین چابکسوار هاست خوشبخبتانه مشکل حادی واسش پیش نیومده و فقط کتفش در رفته ولی واقعا صحنه وحشتناکی بود
کلا این فصل از این اتفاقا زیاد افتاده و چندتا اسب و سوارکار خیلی خوب به شدت آسیب دیدن که حتی به جراحی و بستری شدن چند هفته ای هم کشیده و یک اسب خیلی خوب هم به اسم بست بست متاسفانه به دلیل سهل انگاری مربیش در نبستن باند کشی چسبی سر پیچ زمین خورد و مجبور شدن که راحتش کنن.

s.parizimanesh

Active member
اسمش قربان محمد اودک است و یکی از سالم ترین و باهوش ترین چابکسوار هاست خوشبخبتانه مشکل حادی واسش پیش نیومده و فقط کتفش در رفته ولی واقعا صحنه وحشتناکی بود
کلا این فصل از این اتفاقا زیاد افتاده و چندتا اسب و سوارکار خیلی خوب به شدت آسیب دیدن که حتی به جراحی و بستری شدن چند هفته ای هم کشیده و یک اسب خیلی خوب هم به اسم بست بست متاسفانه به دلیل سهل انگاری مربیش در نبستن باند کشی چسبی سر پیچ زمین خورد و مجبور شدن که راحتش کنن.
خوشحالم برای سوارکار که ضربه جدی نخورده اخه صحنه اش خیلی بد بود چندتا اسب از روش رد شدن متاسفانه گوینده هم چیزی نگفت من نگران بودم
ومتاسفم برای اون اسبی که میگید.

اسب ایجور مواقع میپره و چابکسوار رو له نمیکنه مگر اینکه سرعت بالا باشه و فاصله خیلی کم

بایجان ایری در هنگام خواب در اثر سقوط آبگرم کن دیواری راهی بیمارستان شد ولی بر اثر خون ریزی زیاد به رحمت خدا رفتاز بدشانسیش این بوده که درست زیر آبگرم کن خوابیده بوده

مگه تو اتاق خوابش آب گرم کن بوده یا توی آشپزخانه خوابیده بوده!!جل الخالق!!!در هر صورت روحش شاد

بالا