دره شوری در گرمسار

م

مـــحــمــد رضـــا

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
آیا از اعضا کسی خبر داره دره شوری در اطرف گرمسار و سمنان و اون طرفا هست؟

من تا به حال نشنیدم
فکر نمیکنم دره شوری اون طرفها پیدا بشه

sohrab

Active member
گرمسار چند تا عرب و ترکمن هست + چند تا بیداغ که نژاد خالصی نیستند

امیر حسین به تازگی در گرمسار تعداد زیادی اسب رو ویزیت کردم که به خصوص اسب رئیس هیت سوارکاری این استان رو!
نه دره شوری خیر!تا اونجا که من اطلاع دارم!
اما در درجه بعدی باید بگم بسیار بسیار تاسف خوردم و ناراحت شدم از اوضاع حاکم بر اسب های اون منطقه که تازه دانشکده دامپزشکی هم در گرمسار هست اما دریغ و افسوس!!! تنها اسب خریدن رو و چشم و هم چشمی و اینکه کدوم اسب یا تیز تره یا گنده تر! البته این قبیل افراد هر جایی هست دور از جون بقیه اسب دوستان! اما دوستان حتی روزانه 1 کیلو یونجه هم به اسب نمی دادن! این رو به واقع می گم!باور کنید!وضعیت اسبداری در این شهر بسیار غم انگیز بود!حتی المقدور این هایی رو که من دیدم!که حدود چندیدن راس اسب بود!

M

mrezap

Guest
دامپزشك شهبازي گفت:
اما در درجه بعدی باید بگم بسیار بسیار تاسف خوردم و ناراحت شدم از اوضاع حاکم بر اسب های اون منطقه که تازه دانشکده دامپزشکی هم در گرمسار هست اما دریغ و افسوس!!! تنها اسب خریدن رو و چشم و هم چشمی و اینکه کدوم اسب یا تیز تره یا گنده تر! البته این قبیل افراد هر جایی هست دور از جون بقیه اسب دوستان! اما دوستان حتی روزانه 1 کیلو یونجه هم به اسب نمی دادن! این رو به واقع می گم!باور کنید!وضعیت اسبداری در این شهر بسیار غم انگیز بود!حتی المقدور این هایی رو که من دیدم!که حدود چندیدن راس اسب بود!
جای بسی تاسف داره
متاسفم

بالا