درساژ در شیراز

ناشناس

Active member
DADAR گفت:
فکر میکنم در پست های بالا تا حدودی در موردش صحبت شد اما ما 2 حالت میتونیم داشته باشیم بنشینیم , خنثی باشیم و تائثیر پذیر از اطرافیانمون یا اینکه بلند شویم حرف بزنیم و تائسیر گزار بر اطرافیانمون

اول باید یکی از این 2 راه را انتخاب کرد ;)

ما که همیشه بلند بلند حرف میزنیم و روی دیگران تاثیر میگذاریم اما بعضی قدرتمندان نمیگذارند .

جدیدا هم تا بخوای حرف بزنی در مورد پیشرفت سواری و جلسه گذاشتن با رئیس هیئت و غیره .... زودی میگن مگه دوست داری ببرنت زندان کهریزک

علی واحدی

Active member
DADAR گفت:
فکر میکنم در پست های بالا تا حدودی در موردش صحبت شد اما ما 2 حالت میتونیم داشته باشیم بنشینیم , خنثی باشیم و تائثیر پذیر از اطرافیانمون یا اینکه بلند شویم حرف بزنیم و تائسیر گزار بر اطرافیانمون

البته که سومین مورد که حرف بزنیم و تاثیر گذار بر بقیه(البته منطقی و صحیح مثل خود شما آنزمان سال 83).

علی واحدی

Active member
احیای درساژ در شیراز

از بچه های سایت که در شیراز فعالیت میکنند میخواهم بپرسم که نظرتون در مورد یک دوره مسابقه درساژ (تست 1 مقدماتی) چیه و آیا حاظر به شرکت هستید؟
باید اضافه کنم که مسابقه درساژ رو اونم تست 1 مقدماتیشو یه غول نبینید. فقط شامل دوره و نیم دوره و از گوشه رو و یه سری کارهای دیگس که خیلی زیاد انجام دادید و نقشه تست 1ماه مانده به مسابقه در اختیار شما برای حفظ کردن مسیر قرار میگیرد. خدا شاهده خیلی آسونه و اصلا اسب درساژ هم نمیخواد و با یه اسب بسیار معمولی در صورت درست کار کردن و زیبا سواری میتوانید مقام بیاورید. چه بسا با دادن یک مسابقه درساژ دیگه حتی به پرش فکر هم نکنید و شیفته اون بشید. حالا نظرتون چیه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

من هستم به شدت..........
از بچه های سایت که در شیراز فعالیت میکنند میخواهم بپرسم که نظرتون در مورد یک دوره مسابقه درساژ (تست 1 مقدماتی) چیه و آیا حاظر به شرکت هستید؟
باید اضافه کنم که مسابقه درساژ رو اونم تست 1 مقدماتیشو یه غول نبینید. فقط شامل دوره و نیم دوره و از گوشه رو و یه سری کارهای دیگس که خیلی زیاد انجام دادید و نقشه تست 1ماه مانده به مسابقه در اختیار شما برای حفظ کردن مسیر قرار میگیرد. خدا شاهده خیلی آسونه و اصلا اسب درساژ هم نمیخواد و با یه اسب بسیار معمولی در صورت درست کار کردن و زیبا سواری میتوانید مقام بیاورید. چه بسا با دادن یک مسابقه درساژ دیگه حتی به پرش فکر هم نکنید و شیفته اون بشید. حالا نظرتون چیه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

علی واحدی

Active member
فقط یک نفر سوارکار در این جمع به اصطلاح سوار کار حدود 200 نفری شیراز وجود داره که جرات دادن تست 1 درساژ مقدماتی رو داره. بنازم به همت و غیرتتون.

آخه من نمبفهمم که چرا توی شیراز برخلاف سایر استانها که تشنه یه مسابقه درساژ هستن هیچکس حاضر نیست تست 1 مقدماتی رو هم بده(حتما براتون افت داره):sadsmiley:

ناشناس

Active member
خب بابا شما میتونید قبل ازیک مسابقه پرش با اسبتون اگر کار درساژ بلده بیان وسط میدان و یه سری حرکات مقدماتی درساژ رو انجام بدین .مطما باشین همه ما هم تشویقتون میکنیم

علی واحدی

Active member

دادار عزیز تر از جانم ما بلند شدیم حرف هم زدیم و ظاهرا تاثیر گزار بر اطرافیا هم بودیم:blushsmiley::wacsmiley::blushsmiley: ولی بالاخره از بس تاثیر گزار بودیم:laughingsmiley: عطایش را به لقایش بخشیدیم.
یاد باد آن روزگاران یاد باد که در مانژ داماسب شاهد چه مسابقات درساژ و در چه حدی بودیم. دیگر تکرار نخواهد شد متاسفانه:sadsmiley:

علی واحدی

Active member
پیگیری بحث مسابقات درساژ

هنوز هم از سوارکاران 130 پر شیراز کسی برای مسابقه تستهای اولیه درساژ که چیزی جز حرکات ابتدایی کارازل میباشد قدم پیش نگذاشته است؟ بابا کمی غیرت و جسارت داشته باشید. بخدا زشته:blushsmiley::eek:hno-smiley02:

علی واحدی

Active member

اگه از بچه های شیراز کسی مطلب بالارو خونده باشه و نظری نداشته باشه زشته بخدا :ph34r-smiley::smile::ph34r-smiley:

علی واحدی

Active member
پس با این اوصاف باید حالا حالاها اندر خم یک کوچه بمانیم. همینه که پرشکارهای خوبمون!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نشستشون اونقدر زیباست که پاشون روی کتف اسبه و روی قاچ عقب زین میشینن. همینه که پرشکارهای خوبمون از رنکولان اونجوری کار میگیرن که پدر مهره های گردنی اسب درمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همینه که از رنکولان بتنهایی و بدون دستجلو کار میگیرن :eek:hno-smiley02::sadsmiley::eek:hno-smiley02::smile: خوبه. همینجوری پیش برین سال دیگه میرین المپیک ایشااله :laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:

بالا