خانواده معینی

آقای معینی و خانواده اش همه در کردان اسبی هستند و همه ما می شناسیمشان و تولید اسب خالص ایرانی میکنندو تعداد زیادی اسب خالص هم دارند ولی چه فایده که مردم به جای پول دادن به این خارجی ها و کشش از اسبهایی مثل مبارک با قیمتهای زیاد از تولید کنندگانی مثل آقای معینی حمایتی نمی کنند. امیدوارم یک روز آقای معینی هم مثل آقای سیف و آقای مهندس پورحیدری دلسرد نشود چون بالاخره از قدیم گفتند هر چیزی حدی داره

امید زمانی

Active member
پاسخ : آقای معینی

کدام آقای معینی ؟ اگر همونی رو می فرمایید که میشناسیم . که سیلمی عرب وارد کرده . خالص ایرانی کجا بود؟

علی معینی کردان . من تا اونجا که خبر دارم هیچی وارد نکرده . امیدوارم اون نباشه ..

امید زمانی

Active member

بله خودشون یه سیلمی کرنگ وارد کردن . در ضمن من خالص ایرانی اونجا ندیدم . کره مبارک بودند و گبری و ...

خوب اگه اینطوریه که پس اونهم متاسفانه نتونسته خوب توجیه بشه و فکر کرده اگر واردات کنه بهتر پول در می آورد چون من تا اونجایی که اسبهایش رو میشناسم خون خالص ایرونی داره و تا اونجایی که باهاش حرف زدم مخالف اسبهای وارداتی بود....

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

این داستان رو خیلی میشه دید
حتی افرادی که خودشون رو سر درمدار خون خالص میدانستند یک روزیو سنشگو به سینه میزدند در حالا به وارد کننده و خریدار بصورت کتبی تبریک میگویند

امید زمانی

Active member

سيلمي كرنگي وارد كردند از امارات به نام ازنا و همه ماديانهايشان به جز يكي از او آبستنند . البته ايشون فقط يه ماديان خالص ايراني داشتند . اما 2 3 تا ماديان فوق العاده داشتند كه همه خون خارجي داشتند .

آقای معینی بیشتر در کار خرید و فروش اسب عرب هستند تا تولید و با آقای اشرفی هم خیلی نزدکیند و فروش ایشان را انجام می دهند.

با سلام
جاداره يادي هم از پدر آقاي علي معيني که در مسابقات زيبايي اسب که حدودا چند وقت پيش توکرج بود
دچار لگد خوردن از اسب شده وفوت نمودند هم يادي شود

بالا