حواشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اینجا بحثهای حاشیه ای نداریم
هر کس فکر میکنه نظرش درسته با یک رفرنس ارائه بده

بحثهای حاشیه ای هم حذف خواهد شد

oliveira گفت:
موافقم,هر مطلب انگلیسی رفرنس نیست,ولی یک نگاهه!در مقابل ویا تکمیل کننده نگاه دیگر.!
جای فکر کردن ونقد کردنه !نه جدل کردن.
سودمندیش برای ما فقط آشنایی با نگاههاست.؟!
از اینکه به ورطه جدل افتادم، عذر میخوام. عذر خواهی من رو از عمق قلب و روحم بپذیرید.
shabdiz گفت:
موافقم.
بحث ، نقد و کلا محیطی مثل انجمن رو مثل پاسور در نظر بگیرید شما با برگ و داشته های خودتون و یا رو حساب
شریکتون(شریک استعاره ار رفرنس بود ) اداره میکنید نه با کل کل (استغفرالله ;D البته اگه واقعا بازیکن باشید)
البته یه فرق داره اونم اینه که برنده و بازنده مهم نیست مهم نتیجه گیری خوبه که به نفع همه باشه .

*یه نکته ظریف، همیشه طرف صحبتتون رو در حد خودتون و گاهی بالاتر در نظر بگیرید باعث میشه نسبت
به هم گستاخی نکنیم و فضای بهتری درست میشه.

اگر از لحن صحبتم اینطور برداشت میکنید که من طرف صحبتم رو دستکم گرفتم یا پایین تر از خودم میدونم، جدا عذر میخوام. خدا رو شاهد میگیرم که حتی در دورترین نقاط ذهنم هم چنین دیدگاهی رو به هیچکس نداشته و ندارم. برعکس، احساس من این بود که طرف صحبتم نگاه عاقل اندر صفیه داره. باز هم پوزش میطلبم.
reihaneh گفت:
شخصا از اون آدم عادی هایی هستم که هیچ اطلاعاتی در مورد دامپزشکی و ساختار چشم و ... نداره ولی جمله پر رنگ متن زیر به نظرم مربوط به بحث بود
Scientists have disproved the popular ramp retina theory, according to which horses brought objects into focus by raising or lowering their head so that images could fall onto different areas of the retina.
از دقت نظر شما دوست عزیز هم بسیار سپاسگزارم.
Wild Stallion گفت:
فقط بخوان ببين چی نوشته شما اگه اونطرف درس خوانيد چرا کتاب فارسی مطالعه ميفرمايد
فقط همين ديگه هيچی نميگم جواب کسی که فکر بسته داره سکوت
دوست عزیز، درس خوندن اونطرف، افتخار خاصی محسوب نمیشه، بلکه اصل کسب علم و دانش یک افتخاره. ضمنا درس خواندن اونطرف، چه ربطی به مطالعه فارسی داره، یعنی هرکسی که رفت و اونطرف درس خوند، دیگه نباید یا حق نداره به زبان مادریش کتاب بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!حالا خودتون قضاوت کنید که چه کسی فکرش بسته اس؟
البته با بخش آخر فرمایشتون کاملا موافقم، پاسخ چنین افرادی فقط سکوته، سکوت، سکوت، . . .

♘ امیرحسین ♞ گفت:
اینجا بحثهای حاشیه ای نداریم
هر کس فکر میکنه نظرش درسته با یک رفرنس ارائه بده

بحثهای حاشیه ای هم حذف خواهد شد
ببخشید فراموش کردم، یک عذرخواهی هم به شما بدهکارم. حق با شماست، بحث وارد حاشیه ها شد. من به اندازه سهم خودم، عمیقا عذر میخوام.
بابا رییس! ما همینطوریشم حذف شدتیم، نزن دیگه ما رو!!!!!!!!!!!! در کل، خیلی مخلصیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا