حسن صفدری

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
معرفی؟
باشگاه شهدا

پیوست ها

• hasan-safdari1.jpg
    hasan-safdari1.jpg
    22.1 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • hasan-safdari.jpg
    hasan-safdari.jpg
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 47
بعد از مسابقه باشگاه شهدا که آقای صفدری با اسب رفتن تو باقالیا و اون اتفاق واسه اسب بد بخت افتاد یه سری از سوارکارای مطرح کشور میخواستن نامه ای بدهند به فدراسیون برای محرومیت ایشون .:sadsmiley:
ولی دیگه اطلاعی از انجام شدن یا نشدنش ندارم!:hmmsmiley02:

بله شنیده بودم.
دست کم اگر یک حمایت حیوانات داشتیم . فقط بخاطر همون یک حرکتشون دو سال از نزدیک شدن ایشون به هر حیوانی باید جلوگیری میشد.
حالا بقیه شاهکار هاشون که روزانه خلق میکنند جای خود داره.

mahsa

Member
بعد از مسابقه باشگاه شهدا که آقای صفدری با اسب رفتن تو باقالیا و اون اتفاق واسه اسب بد بخت افتاد یه سری از سوارکارای مطرح کشور میخواستن نامه ای بدهند به فدراسیون برای محرومیت ایشون .:sadsmiley:
ولی دیگه اطلاعی از انجام شدن یا نشدنش ندارم!:hmmsmiley02:

تا جای که من میدونم جریان ربط دادن به خراب بودن زمین :wacsmiley:

تا جایی که من میدونم.وقتی ادم 6 تا رو 4 تا و 5 کام رو 3 تا بزنه اونم رو به مانع اخری که حدودا 20-22 متر تا نرده فاصله داره.....
خوب فیزیک هم قوانینی داره و غقل هم چیز خوبیه.
البته من شخص ایشون رو دوست دارم اما میگم صلاحیت مسابقه اومدن و مربیگری نداره

TopRider

New member
Ta oonjaei ke man azash por30dam asb khoob shode,va baraye khodesham hichgoone mahroomiati darnazar gerefte nashde....................:smile:

خوب آخه تقصیر این بنده خدا نبوده که اسبه تند کرده ، یعنی اسبه نفهمیده که نباید جوگیر بشه و کورس نره......!!!!!!
فدراسیون و کمیته انضباطی هم دیدن اسبه نمرده خیالشون راحت شده بیخیالش شدن.
که دستشون درد نکنه...

TopRider

New member
Man oonghadra bahash samimi nistam vali ta oonjaee ke midoonam bad az kop zadane asb(apolonia) hasan agha kofri misheo badam.................................

بالا