جولان دو خون ها در کورس عرب

sohrab

Active member
در حال دیدن جدول مسابقات هفته چهارم پاییزه تهران ، چششمم به نام تولیدکننده ای افتاد که چند سال پیش به باشگاهش رفته بودم و اسبهاشو دیده بودم. کره هایی که خون تروبرد از همه جاشون زده بود بیرون ولی عرب صداشون میزد!
واقعا جای تاسفه که این ها به راحتی وارد میدان میشند ، با عرب ها میدوند و اول هم میشوند.
اتفاقا یکی از همسایتی ها هم که از نزدیک با این تولید کننده موفق! آشنایی داشت تائید کرد و نکته جالبی هم در مورد یکی از این مهمانان ناخوانده به میدان عرب اضافه کرد.
در جدول (http://91.184.78.20/webasb/jadval/webform1.aspx) دولفین چهارمحال را ببینید از قرار کره ی "حراسان" و "هانیه" هست . حراسان و هانیه همسن هستند و 2 سال بزرگتر از کره شان دولفین. معنیش اینه که تولید کننده محترم کره مادیان 1 ساله را از کره نریان 1 ساله کشیده (صحنه را تصور کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) و سال بعد دولفین زاده شده!
این را داشته باشید، از آنطرف اسب عشایر عرب خوزستان که هیچ منفعتی از اسب ندارند، نه میدوانند نه میفروشند...از آزمایش dna مردود میشن. آن هم از طرف مادر!

sohrab

Active member
ظاهرا در میدان اعتراضاتی به این موضوع شده. ببینیم چه تصمیمی گرفته میشه.

Dr_Ghaffari

Active member
سهراب خان سلام ! کمی شک تو دلم افتاد ! شاید من اشتباه می کنم اما فکر می کنم اختلاف سن باید 4 سال باشد . آیا اشتباه می کنم ؟ اگر چنین باشد که شما می گویید "دوهزار" نیز در همین وضعیت قرار می گیرد که ! لا اله الا الله !راستی یاد یک شعر افتادم :
" لاله ! لا اله الا الله ! لاله ! عاشق شده همین حالا !"

سهراب جان نکته جالب اینه که این تولیدکننده !چندین سال صاحب سیلمی تروبرد دلفینیا(اگزی بیشنر_کاملیا)بوده وتمامی مادیانهای خود را چندین سال با همین سیلمی بارور کرده بود !!(توجه کنید اسم اسب مشکوک!! دولفین بختیاریه!)

sohrab

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
سهراب خان سلام ! کمی شک تو دلم افتاد ! شاید من اشتباه می کنم اما فکر می کنم اختلاف سن باید 4 سال باشد . آیا اشتباه می کنم ؟ اگر چنین باشد که شما می گویید "دوهزار" نیز در همین وضعیت قرار می گیرد که ! لا اله الا الله !راستی یاد یک شعر افتادم :
" لاله ! لا اله الا الله ! لاله ! عاشق شده همین حالا !"

دولفین متولد 2003 و حراسان و هانیه متولد2001 هستند. دوهزار هم به قول یکی از دوستان تروبرد 70% هست. پدرش که 2 سال ازش بزرگتره ولی مادرش را نمیشناسم. یا متولد 1984 هست یا 2002!!!! وااااااااااااااااااای چه کشفی! اگر 2002 باشد که احتمالا هست میدونید معنیش چیه؟؟؟!!!! :-X
مسئله اینه که این بابا فهمیده اوضاع چقدر شیر تو شیره که به خودش زحمت نداده اسم دو تا اسب مسن تر رو به عنوان پدر و مادر اینها جا بزنه!

sohrab

Active member
آلتین آی گفت:
سهراب جان نکته جالب اینه که این تولیدکننده !چندین سال صاحب سیلمی تروبرد دلفینیا(اگزی بیشنر_کاملیا)بوده وتمامی مادیانهای خود را چندین سال با همین سیلمی بارور کرده بود !!(توجه کنید اسم اسب مشکوک!! دولفین بختیاریه!)
دقیقا. همگی کره های دلفینیا هستند
آره خیلی جالبه. به یاد پدر واقعیش :D

sohrab

Active member
چشم همه روشن!

طبق جدول هفته پنجم پاییزه باز هم میدوه .http://91.184.78.20/webasb/jadval/webform1.aspx

جالب اینه که در دور هشتم هم که مخصوص تروبرد هاست یکی از کره های سیلمی دولفینیا بنام کهکشان با مربی گری اسدالله شریفی (مربی دولفین و دوهزار) خواهد دوید
انشاا...................

navid

Member
من این تاپیک و دیر دیدم و حرفامو داخل قسمت پیش بینی نوشتم.
فقط بگم که که خیلی تابلو بود ولی نمیدونم چطور همه چشماشونو می بندند.

امید زمانی

Active member
جالبه که مادر این اسب 2 سال پیش در کورس یزد 1 شد و طبیعتاَ نمیتونه در سن 22 سالگی این کار رو کرده باشه ! پدرش هم ح است و 7 سالشه چه پیوند خجسته ای هر دو 1 ساله بودند ! جالبتر این که این مادیان رحمش مشکل داره و اصلا آبستن نمی شود . ;D

sohrab

Active member
این هم عکس دولفین چهارمحال. جالب اینه که اصلا داغ هم نشده!
فیلم کورس ششم هفته چهارم را هم ببینید. اونا که دیدن میگن خیلی دیدنیه!
http://www.asbdavani.com/page.asp?PID=03020700

پیوست ها

• k-6-1.jpg
    k-6-1.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 16

ALI SHABAH

Member
دوستان عزیز همیشه حق باحق داره با این حال بازم اسبهای عرب اصیل هستند که میتازند و میبرند
مانند زحل > خداداد < شبح <سلطان<زلفین<غزال < زلزله<زلکتاف<.......

ALI SHABAH

Member
بله اسبهای مثل دلتا و ......................
خجالت خوب چیزیه انصاف هم خوب چیزیه اما کسی نداره

مرضیه

Member
اینجا بحث روی دوخون هست نه خون وارداتی!
سمنو خون وارداتی داره فکر کنم.

بالا