جن باف

reihaneh

Member
سـَــنـــا گفت:
واقعا باور داريد كار جن هاست؟؟؟؟؟؟؟
اوه خداي من...
شخصا در این که جن وجود داره و میتونه گاهی در دنیای ما هم دخالت کنه شک ندارم به هر صورت علم بشر خیلی ناقصه به خصوص در زمینه های ماوراء طبیعه و جن و روح و ....
همون طوری که از صحبت دوستان مشخصه مواردی بوده که انسان هم توش نقشی نداشته و اتفاقی هم نمیتونسته باشه پس حالا جن یا روح یا هر موجود و دلیلی که بوده فراتر از دانش ما هست و حالا تو این مورد اسمشو گذاشتن جن

Wild Stallion گفت:
خوب حالا اين جن ها از بافتن اين موی اسب چه سودی ميبرند
looooooooool

جن ها هم از خیلی لحاظ شبیه ما هستن و شخصیت ها و اخلاق متفاوتی دارن پس همون طور که ما آدما دلیل خاصی واسه خیلی از کارامون نداریم اونا هم میتونن همینطور باشن البته شاید هم اینطور بی دلیل نباشه ولی در کل اینکه ما نتونیم دلیل این کارشونو پیدا کنیم معنیش نفی این جریان نیست

احسان

Active member
جن کجا بود بابا همش الکی هست

اين موها يال و دم اسب هم يک حالتی داره که مثل خوشه گندم دارای يک سری تاژک ميکروسکپی هست که باعث ميشه در همه ديگه فرو بره و مثل موی بافته بشه

در افرادی هم که موهای فر دارند هم اگر بعد از اينکه مثلاً يک هفته موهای بلند شان را شانه نکنند همين شکلی هم ميشه البته تو هم ديگه گره ميخوره اما نه به صورت موی بافته

سنا

Active member
به اين ميگن دو كلوم حرف حساب
البته به جز اين كه گفتين جن وجود نداره! :)

sohrab

Active member
جن باف یال اسب شیخ در روستای زرگان! خرافه ای که ریشه در فرهنگ عرب از پیش از اسلام داشته است

پیوست ها

• 1212.jpg
    1212.jpg
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13

farnoush

Member
بیکاری به سر جن ها زده که میان یال اسب های ماهارو میبافن! ولی مگه دنیاشون از ما جدا نیست؟ پس حتما خودشون اسب هم دارن, ندارن!!!؟ :wacsmiley:

farnoush

Member
اگه با افراد مسن و قدیمی( ساله80,90) هم صحبت کنیم میبینیم که اونا هم وجود جن و گاهی دخالتشو در زندگی انسان تایید میکنن از چند نفری هم شنیدم که جن دیدن. واقا ترسناکه:ph34r-smiley:

mahsa

Member
جن که وجود داره فکر هم نمیکنم اینجا قراره در مورد بودن یا نبودنش بحث بشه
ولی مگه کار و زندگی ندارن که بیان یال اسب این شکلی کنن:blinksmiley:

khosro.a

Member
من پارسال یه شب بخاطر مریضی اسبم مجبور شدم تا صبح تو اصطبل پیشش بمونم که از اون شب بخاطر بعضی چیزا که دیدم یقین پیدا کردم که شبا تو اصطبل پیش اسبا جن وجود داره.

khosro.a

Member
میشه بیشتر توضیح بدید چی دیدید؟ جدی با این وضع تا صبح موندید؟:eek:hno-smiley02:

یه نمونش اینکه بعضی اسبا یهو میترسیدن درست مثل حالتی که انگار اسب وقتی داره علوفه میخوره و سرش تو اخورشو یکی یهو به سرش دست بزنه. منم مجبور بودم بمونم چون باید مواظب اسبه میشدم تا حرکت نکنه و سرمش در نیاد. البته هر چند ساعت یکی از مهتر ها میومد پیشم.

farnoush

Member
همین بوده که اسب بیچاره حالش بد شده, واقا ترسناکه!!!!!:wacsmiley:
من بودم از ترس اسبمو میاوردم تو اتاق:tonguesmiley:

بالا