جام پیشرفت 9/7/1389

mahsa

Member
رده c1 اسب مبتدی
1)مازیار جمشیدخانی با اسب دنور
2)مازیار جمشیدخانی با اسب الیتا
3)غزاله منتظم با اسب مردان

رده c1 سوارکار مبتدی
دنیا فکوریان با اسب لاری نرو
2)ندا خسروی پور با اسب وتینی
3)احمد سوفیان با اسب ایزین گارو

رده FEI chanellge A

1)سهراب معصومی با اسب Dr.x
2)شریسا غفاری با دون کارلوبن
3)مازیار جمشید خانی با رین یولیسنا

FAEZEH

Member
رده c1 اسب مبتدی
1)مازیار جمشیدخانی با اسب دنور
2)مازیار جمشیدخانی با اسب الیتا
3)غزاله منتظم با اسب مردان

رده c1 سوارکار مبتدی
دنیا فکوریان با اسب لاری نرو
2)ندا خسروی پور با اسب وتینی
3)احمد سوفیان با اسب ایزین گارو

رده fei chanellge a

1)سهراب معصومی با اسب dr.x
2)شریسا غفاری با دون کارلوبن
3)مازیار جمشید خانی با رین یولیسنا
اقای کرمی و تیام بختیاری تو این مسابقات شرکت کردن

mahsa

Member
باریکلا به اقای کرمی رده c1؟ تیام میدونستم خبرش از قبل داشتم ولی فکر نکنم مقام اورده باشن

FAEZEH

Member
باریکلا به اقای کرمی رده c1؟ تیام میدونستم خبرش از قبل داشتم ولی فکر نکنم مقام اورده باشن
مهسا جان اقای کرمی مقام هم اوردن
اخه نمی اطلاع داری که اقای کرمی و خانم غفاری از این باشگاه رفتن و رفتن باشگاه میلاد و خبر گرفتن ازشون سخت شده:wacsmiley:

hormoz

Member

میدانم که اینجا نباید این سئوال را پرسید
ولی با اجازه امیر حسین
باید بپرسم که 1- چند وقت هست که درساژ کار میکنید؟
2-در چه باشگاهی؟ 3- با چه مربی؟ اسب مال خودتان هست؟ 4-با اسب های اجاره ای میتوان درساژ یاد گرفت؟5-چند وقت طول کشید تا درساژ را یاد بگیرید؟
چون من خیلی علاقه دارم و تو باشگاه آریاسب یاد میگیرم.

FAEZEH

Member
مهسا جان اقای کرمی مقام هم اوردن ؟
اخه نمی دونم اطلاع داری که اقای کرمی و خانم غفاری از این باشگاه رفتن و رفتن باشگاه میلاد و خبر گرفتن ازشون سخت شده

mahsa

Member
مهسا جان اقای کرمی مقام هم اوردن ؟
اخه نمی دونم اطلاع داری که اقای کرمی و خانم غفاری از این باشگاه رفتن و رفتن باشگاه میلاد و خبر گرفتن ازشون سخت شده

بله خبر دارم منم یک مدتی هست که برگشتم باشگاه و انجا متوجه غیبتشون شدم یکم جاشون تو باشگاه خالیه ولی خبر گرفتن ازشون انقدرها هم سخت نیست

FAEZEH

Member
میدانم که اینجا نباید این سئوال را پرسید
ولی با اجازه امیر حسین
باید بپرسم که 1- چند وقت هست که درساژ کار میکنید؟
2-در چه باشگاهی؟ 3- با چه مربی؟ اسب مال خودتان هست؟ 4-با اسب های اجاره ای میتوان درساژ یاد گرفت؟5-چند وقت طول کشید تا درساژ را یاد بگیرید؟
چون من خیلی علاقه دارم و تو باشگاه آریاسب یاد میگیرم.
۴/۵ به طور حرفه ای درساژ کارمی کنم تو باشگاه شکی با اقای کرمی که در حال حاضر از این باشگاه رفتن و تحت نظر اقای شکی
در حال حاضر اسب ندارم واقای شکی لطف کردن و از اسبای خودشون و در اختیارم قرار دادن

FAEZEH

Member
بله خبر دارم منم یک مدتی هست که برگشتم باشگاه و انجا متوجه غیبتشون شدم یکم جاشون تو باشگاه خالیه ولی خبر گرفتن ازشون انقدرها هم سخت نیست
بله می دونم کار سختی نیست ولی به خاطر یه سری مسائل نمی تونل مستقیم یا از طریق کسائی که همراهشون رفتن ازشون خبر بگیرم

saraghkkkkk5

New member
مهاجرت به مجارستان و تحصیل در این کشور می‌تواند یک گزینه جذاب برای افرادی باشد که به دنبال تحصیلات عالی در یک محیط آموزشی بین‌المللی هستند. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. دانشگاه‌های مجارستان برنامه‌های تحصیلی متنوعی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان:**- بیشتر برنامه‌های تحصیلی در مجارستان به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. اگر زبان انگلیسی شما به اندازه کافی قوی نیست، ممکن است نیاز به شرکت در دوره‌های زبان داشته باشید.3. **انتخاب دانشگاه:**- مجارستان دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبری است. قبل از انتخاب دانشگاه، به موقعیت جغرافیایی، تخصص‌های ارائه شده، و شرایط آموزشی توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:* - پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این شامل ارسال مدارک، تحصیلات پیشین، و درخواست آنلاین ممکن است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، برای مهاجرت به مجارستان، نیاز به ویزای تحصیلی دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در مجارستان:** - قبل از رفتن به مجارستان، مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره ممکن است به شما کمک کند. همچنین مسائل مالی و مسکن را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به مجارستان را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

بالا