تا حالا برای اسبتان اتفاق بدی افتاده؟

اسبه من پارسال تو يه سانحه آتيش سوزی سوخت و نصفه بيشتره پوسته بدنش از بين رفته بود طوری که بعد از 1 سال مداوا تازه بدنش پوست داد و زخمش بسته شد. :'(

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
دلاور گفت:
اسبه من پارسال تو يه سانحه آتيش سوزی سوخت و نصفه بيشتره پوسته بدنش از بين رفته بود طوری که بعد از 1 سال مداوا تازه بدنش پوست داد و زخمش بسته شد. :'(
همون اسبی نیست که inaz میگفت؟

baradar گفت:
خواهر خوبم عکس سوم سوختگی نیست و مونتاژه.چون اسب در چنین حالتی زنده نمیمونه.

منم فکر نمیکنم وقتی اینجوری عضله کپل آسیب دیده باشه اسب بتونه تعادلشو حفظ کنه اگه دقت کنین میبینین که وتر و رباط هم پاره شدن... به هر حال این نظر منه

قبلا هم این عکس رو دیده بودم فکر کردم این یه اسب مرده است که برای آموزش مثل مولاژ فیکس شده و بافتهاش رو از هم باز کردن

ولی ایشا لله واسه هیچ اسبی اینچنین اتفاقی نیفته

فربود

Active member
ماشاالله اینجا همه دکتر تشریف دارن . چیه انگار بین علما اختلاف افتاده ؟ به نظر من بزارین تا دکتر های انجمن نیز یه نظری در باره این عکس های وحشتناک بدن .

لطفا مودب باشید

این عکس واسه نطر دادن گذاشتن اینجا

آقای مدیر سایت توجه فرمایید

اگر اینجا جای متلک گفتن و... هست؛ من نیستم

OJANG

Member
من کسانی را میشناسم که با اینکه سواد آکادمیک درستی ندارن در اسب با نگاه کردن چیزهایی فهمیدن که دامپزشک با معاینه هم نفهمیده !
نمونش حاملگی مادیان با عبور دادن از روی یه آجر
و در ضمن قرار نیست همه نظر درست بدن اختلاف انسانها درست در همینه که نحوه نگرش متفاوته.
همه باید نظر بدن و آقایان دامپزشک در نهایت نظر تکمیلی با استدلال علمی ارایه میکنن و همه میپذیرن.
تا توانی دلی بدست آور دل شکستن هنر نمی با شد

Vagner

Member
ما يه اسب داشتيم به نام يلدا که يه چشمش به خاطره برخورد با شاخ و برگ درخت کور شد
:'(

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
OJANG گفت:
من کسانی را میشناسم که با اینکه سواد آکادمیک درستی ندارن در اسب با نگاه کردن چیزهایی فهمیدن که دامپزشک با معاینه هم نفهمیده !
نمونش حاملگی مادیان با عبور دادن از روی یه آجر
چطور؟ حاملگی با عبور از روی آجر؟

OJANG

Member
رئیس جان اینا دیگه فوت کوزه گریه !
هرکه شد محرم دل در حرم یار بماند

OJANG

Member
Dr_Ghaffari گفت:
بیچاره دکتر های انجمن که نه سر پیاز بودند و نه ته پیاز ، اما داغ شدند !
دکتر جان هدف توهین نبوده اصلا ولی این که حالا من در کاری متخصصم و کسی که متخصص نیست نظر بده و من چه با احترام و چه بی احترام پوزخندش کنم درست نیست
انسان در هر کاری که علم و تجربه داشته باشه تا حدی میتونه نظر بده ولی انسانیت و صفا و مهربانی اجازه نمده که.......
این انجمن مال اهل دلهاست و باید همه با مهر و محبت با هم برخورد کنن
شما که خودتون اهل دلید من که تو اصفهان با هاتون صحبت کردم اینو فهمیدم
به قول دراویش در زندگی باید صفا-وفا-عشق-محبت در هر جایی حاکم با شه در هر صورت اگر از طرف بنده بی ادبی بوده با کمال شجاعت از محضر جنابعالی پوزش میطلبم

saeid amini

New member
باسلام خدمت همه اساتید وسر وران. باعرض پوزش از ذکر این خاطره
مادیانی دارم که دو سال پیش طی حادثه ای کره پنجماهش افتاد سه شبانه روز خابیده بود وناله میکرد وترشع ازش بیرون میریخت او ناله میکرد و من گریه میکردم هر لحظه بدتر میشد
بعد صبح روز سوم کره اش را انداخت وخداوند خود مادیان را دوباره بمن داد . من بالای سر اسبانی بوده ام که کولیک داشته اند دو ویا حتی سه روز بیدار بوده ایم بعضی از انها تلف شده اند که برای ما درد اور بوداست
این خاطره ای که در بالا ذکر شد از همگی تلخترو فراموش نشدنی تراست امیددارم که این مشکل برای هیچکس اتفاق نیافتد

بالا