تاسف

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
جناب برادر
بحثها بجای آموزش, منحرف شده
بجای این بحثها میشد از تجربیات یک دامپزشک در زمینه های مختلف استفاده کرد

قبلا با دکتر شهبازی عزیز صحبت نمودیم و ایشان مرحمت نموده و راهنمایی کردند و من نیز عذرخواهی و دلجویی
چرا بحث بجایی میکشه که بجای ترغیب کردن به دادن اطلاعات به ناراحتی میکشه و بعد عذرخواهی و دلجویی؟

چرا بنظر شما هیچکس از اعضا در این بحث شرکت نکرد؟

ما چرا اینجائیم؟؟
که یاد بگیریم؟
امیر حسین جان کاملا قبول دارم که بحثهای آموزش منحرف شده و آنهم بخاطر دخالت و اظهار نظر های اشتباه افراد در زمینه های غیر تخصصیشان میباشد (مثل جناب دادار عزیز که از این مطلب بسیار دلخور شده بودند و همینطور که مشاهده میفرمایید به خاطر همین اوضا و احوال وجودشان در سایت خیلی کم رنگ شده است). من از جناب آقای دکتر شهبازی بعلل دیگری دلجویی نمودم و ایشان نیز در عین بزرگواری متقابلا از بنده. در هر حال من در تاپیکهای مختلف همین موضوع را که شما میفرمایید را تاکید نموده ام که از عنوان نمودن چیزهایی که اطلاعات دقیقی از آن ندارند و نقل قول از دکتر های خوب و با تجربه ای همچون دکتر رضاخانی و طباطبایی و قلم سیاه و ... خود داری شود که سوء تفاهمی پیش نیاید. جایگاه دامپزشکان جایگاهی است که من آنرا ستایش میکنم و دست ایشان را میبوسم چون وجود ما وابسته به وجود و تشخیص های تخصصی ایشان میباشد ولی بحث مودبانه و انتقال تجربیات را در هر سطحی ولی بدون اظهار نظر بیمورد و بیمهتوا اشتباه نمیبینم. در هر حال از سوء تفاهمی که پیش آمده باز هم برای چندمین بار از شما و جناب دکتر شهبازی عزیز عذرخواهی مینمایم. با تقدیم احترام برادرتان.

احسان

Active member
دکتر شهبازی می بينی آخر ش چی ميشه وقتی ميخوای يه چيزی ياد بدی البته همه دوستان استاد اند پس بهتره به اين توجه کنی دکتر جان

Why should I explain it when nobody understands it??l

بالا