تاسف

خوب دوست عزیزم بله شستشو (آب درمانی)که عرض کردید رو به این شکل بفرمایید که دکتر فرموده بودن که روزی 3 بار با سرم فیزیولوژِ ی روی زخم شسته شه و یا با اب !این برای این بوده که روی زخم پهن نچشبه و چرک های تزه هم شسته شه بره!کرم زینک رو هم همه می دنن اطراف زخم تجویز می شه! بله صد در صد هر زخمی برای خودش یک نوع برخورد و درمان داره! در این شکی نیست!آب درمان ی که فرمودید ذهن آدم رو به این سمت می کشه که بدن اسب در استخر و راه بردنش و .... که الان حضور ذهن ندارم چی اصطلاحی بهش می گفتن!بنده می خواستم این تو ذهنم مسئله اش روشن شه؟! که منظور از آب درمانی چیه!
در مسئله بعدی 5 میلیون رو که ذکر کردید خیلی ها هستن باور کنید که میان سرچ می زنن و. وقتی زخم می شه بدن اسبشون می رن همین کاری که شما فرمودید انجام می دن!حال فکر کنید کره یکی 70 کیلو وزن داره و چنین اتفاقی می افته براش و میاد یه پن 5 میلیون می زنه !می دونی چی میشه! باور کنید به خدا چنین آدم هایی هستن!
من خواستم روشن کنیم با بحث با هم برای دوستان که بر اساس یه فاکتور هایی آنتی بیوتیک تجویز می شه!
ممنون!باز هم ببخشید!

ناشناس

Active member
خوب دکتر جون از همون اول میگفتید که چرا دکتر شما این روش را تجویز کرد /من هم توضیح میدادم
به هر حال امید وارم که منو ببخشید قصد توهین نداشتم :-\ :'(

narges

Member
پاسخ : تاسف

توی باشگاه نعل طلا در کرمانشاه من اسبی رو دیدم که قسمت سمت راست بدنش از بالا تا پایین شدیدن پاره شده بود ناشیانه چند تا بخیه زده بودن و ول کرده بودن رفته بودن اسب بیچاره خیلی اروم بود ضخم عفونت شدیدی کرده بود و روی بدنش ریخته بود و حتی یالش هم به عفونت خارج شده از ضخم اغشته شده بود و به هم چسبیده بود نزدیک ضخم شدیدن ورم یا اصطلاحا ابسه کرده بود خیلی شدید دلم واقعا اتیش گرفت کمی کاهو بهش دادم وقتی چرخید دیدم سمت چپشم ضخم ه اومدم بیرون از اقای پاکنژاد راجع به اسب سوال کردم گفتن برای مسابقه تبریز یا اردبیل می بردن از ماشین که پیاده میکردن به جایی کشیده شده اینطور ضخمی شده انداختن تو ماشین برگردوندن کرمانشاه یک دکتر ناشی هم البته بلا نسبت شما اوردن رو سرش خوب بخیه نزده  بعدم ولش کردن رفتن و مالک از اون وقت تا حالا سراغ اسبش نیومد ه خیلی ناراحت شدم اخه به کسایی مثل مالک این اسبم میشه گفت انسان ؟

والا صاحب اسب از سر صبح که ما البته متخصص جراح مون هزینه اش رو گفت درگوش من گفت دکتر می شه راحت اش کنید! من واقعاً دلم سوخت برای یک زخم!در کل ما کارمون رو انجام دادیم!بعد از عمل که گفتیم چون مفصل به خوبی نمایان شده بود و دیده می شد ولی عفونت نکرده بود و اگر در همون شرایط می موند این اتفاق می افتاد با توجه به این شرایط که دیگه اون پا پا نمی شد!این پیش آگهی رو دادیم درخواست کردن که اسب دیگه براشون نمی ارزه و اینها!که من واقعاً سر خورده شدم!که اینها اسب دوست نیست ان و اسب رو تنها برای مصرف خودشون می خوان! با کلی خواهش که راحت کنید هزینه اش نمی ارزه و اینا! ولی ما این کار رو نکردیم و گفتیم خیلی خوب اگه نمی خوایدش اهدا کنید به کلینیک دام بزرگ دانشکده دامپزشکی تهران!و ایشون این کار رو کردن!هههههههههههههه

narges

Member
خوب دکتر الان حالش چطوره بهتر شده اصلا امیدی به بهبودش هست ؟
اخه در مورد همون اسب که گفتم براتون کسی میگفت خوب میشه میگفت اسبا می تونن دوم بیارن

علی واحدی

Active member
ناشناس گفت:
این نمونه زخمو قبلا من دیده بودم اما نه به این شدت
روش در مانش هم این بود که هر 2روز یک بار آمپول پنیسیلین 5 میلیون به اسب میزدند .هر روز 3تا 10 دقیقه آب در مانی میکردن وشب ها هم با اسپری روشو میپوشوندن که چرک نکند البته به خاطر آمپولها اسب لاغر میشه/
بد ترین زخمها یی که در بدن اسب ایجاد میشه با اب در مانی قابل بهبود میباشد
ناشناس عزیز دور دارویی که نام بردی برای این ضایعه بسیار کم است. در ابتدای شروع ضایعه باید هر روز و به مدت 5 روز 4 عدد پنیسیلین 5 میلیون انسانی و داروهای مکمل درمانی بگیرد. روش آب درمانی را که گفته بودی کاملا درست است و برخلاف عقیده عموم مردم آب برای هر گونه زخمی خوب میباشد.

علی واحدی

Active member
دامپزشك شهبازي گفت:
درمان: فردا با متخصص جراحی با جناب آقای دکتر حجازی تمامی بافت گرانوله و چرکی برداشته شد و تمامی بافت های مرده برداشته شد! بماند بقیه اش تخصصی ایه!شما دوستان یاد نگیرید بهتره!از فنی توئین و اون پماد سفیدی که دورش هست زینک اکساید هست!یا اکسی دو زنگ خودمون!
در ضمن در مورد این نوع زخم اسپری که همون otc اکسی تتراسایکلین هست و زدن بتادین تا کمی حماقت هست! دوستان!
دکتر جون تخصصی مخصصی نداریم. اکثر سوارکاران با تجربه از در درمان از دکترهای متخصص بهتر و صحیح تر عمل میکنند(البته قصد جسارت ندارم) ولی دکتران دامپزشک اکثرا تخصصشان روی گاو و گوسفند و مرغه ولی اسب تجربه زیادی لازم داره که ممکنه یک دامپزشک حتی اسامی داروهای اسبی رو ندونه. راجع به زینک اکساید فرمودید که باید عرض کنم که این دارو فقط باعث جمع شدن و بهبود پوست اسب و مو درآوردن محل ضایعه بعد از بهبودی میشه و بهتره از نیتروفورازون استفاده شود که میتوان با آن کل زخم را پر کرده و کاملا پوشاند و پر نمود. با تشکر و تقدیم احترام برادرتان.

baradar گفت:
دکتر جون تخصصی مخصصی نداریم. اکثر سوارکاران با تجربه از در درمان از دکترهای متخصص بهتر و صحیح تر عمل میکنند(البته قصد جسارت ندارم) ولی دکتران دامپزشک اکثرا تخصصشان روی گاو و گوسفند و مرغه ولی اسب تجربه زیادی لازم داره که ممکنه یک دامپزشک حتی اسامی داروهای اسبی رو ندونه. راجع به زینک اکساید فرمودید که باید عرض کنم که این دارو فقط باعث جمع شدن و بهبود پوست اسب و مو درآوردن محل ضایعه بعد از بهبودی میشه و بهتره از نیتروفورازون استفاده شود که میتوان با آن کل زخم را پر کرده و کاملا پوشاند و پر نمود. با تشکر و تقدیم احترام برادرتان.
ایشون دکتر حجازی متخصص جراحی (با بیش از 100 عمل) و رزیدنت دکتر نوروزیان معروف البته اگه بشناسید(سرچ بزنید در گوگل ) براتون می اد! که امریکا تخصص اندام حرکتی اسب رو گرفتن!البته سعادتی هست که در حال حاضر دکتر نوروزیان بنده رو نیز بعنوان یک دکتر قابل اطمیان برای معاینه و ویزیت اسب های باشگاهی که در حیطه دارن پذیرفتن که در صورت نیاز و تشخیص بنده کیس ها به ایشون ارجاع داده شه!که این خود برای بنده افتخاریست!
آقای برادر شما فکر کنم اطلاعاتی در زمینه دامپزشکی تون بسیار ضعیف است!مطمئن ان اسم داروهای اسب فکر نکنم به داروهای درمانی که هست در اسب چیزی دیگه ای بگید یا فضایی باشه!و یا از علم دیگه باشه! منظورتون اسم تجاری که اون برای عوام و عموم وامثال شما ست برای ما ترکیبات مهم که بر اساس اون تجویز می شه نه بر اساس نام تجاری!مثل فلونکسین که حال هزار اسم تجاری داره!مثا مگانیکس یا فولنکس و .... یا کتوپروفن که به اسم تجاری کتوفن و کی Key و .... در بازار موجود هست!
در ضمن در عکس واضح و نمایان هست که زینک اطراف زخم مالیده شده برای جمع کردن پوست!
من نمی دونم این ایرادات بی خود و جهت گیری بی جهت برای چی هست!
در ضمن بنده بسیار ی از همین دارو هایی که شما مدعی هستید یه دامپزشک نمی دونه رو سفارش می دم برای واردات!
این اصلاً درست نیست که همه رو به یه چشم ببنید!

بسیار ممنون از عنایت هایتان و توجه هاتون! در کل این سوارکار هایی که می فرمایید یه جایی یه کاری رو از همین دامپزشک های متخصص یاد گرفتن و در طی سالیان دیدن اتفاق هایی که افتاده و درمان هایی که انجام شده و حال اینکه انقدر بیماری و درمان از دکتر دیدن که یاد گرفتن! بله در این مورد شکی نیست!اما هر سوارکاری دکتر نیست!
راستی شما همه گی نمی دونم در تجربه از آقای رضائی بالاتر هستید؟
یادم تابستون یکس از اسب های آقای رضایی دلدر گرفته بود و از اونجا که جناب دکتر کاشانی دکتر باشگاه شون هستن ایشون حتی یه داروی ضد درد به اسب نزد و همه اخلاق آقای رضایی رو می شناسید کلی به دکتر بد و بیرا گفت تا بیاد! و هیچ درمانی نکرد!
اون سوارکار هایی که می فرمایید یا حرفه ای نیستند و یا به وظایف اشون واقف نیستند و یا اصلا این آدم هایی که من می بینم حرفه ای نیستند!

narges گفت:
خوب دکتر الان حالش چطوره بهتر شده اصلا امیدی به بهبودش هست ؟
اخه در مورد همون اسب که گفتم براتون کسی میگفت خوب میشه میگفت اسبا می تونن دوم بیارن
والا تا دوهفته بعد بنده از طریق مهندس پی گیری کردم بهتر بود!حال خودتون می دونید دیگه در دانشکده برای چه کار هایی اسب نگهداری می شه!شاید باشه و شاید برای کالبد گشایی و عمل های مختلف اموزشی استفاده شده باشه!.............

narges

Member
دامپزشك شهبازي گفت:
والا تا دوهفته بعد بنده از طریق مهندس پی گیری کردم بهتر بود!حال خودتون می دونید دیگه در دانشکده برای چه کار هایی اسب نگهداری می شه!شاید باشه و شاید برای کالبد گشایی و عمل های مختلف اموزشی استفاده شده باشه!.............
اوه زبون بسته , امید وارم حالش خوب شده باشه اینم باز نمونه ای از خود خواهی ما انسانهاست و الا این اسب وضعیتش به این وخامت نمیرسید

علی واحدی

Active member
دامپزشك شهبازي گفت:
هر دوز یک بار؟ 5 میلیون؟ می شه یکم بیشتر توضیح بدی تا ماهم از این به بعد این روش رو انجام بدیم! آب درمانی؟ لاغر شدن بخاطر امپول ها؟! دهیدراته می گفتی شاید می شد قبول کرد!در ضمن دوز تجویز اتک دوز در پنی سیلین هر 12 ساعت و بعد 24 ساعت هست که بر اساس وزن دام تجویز می شه و نظر دامپزشک ..اون 2 میلیون 3میلیون 5 میلیون اونجا برای خوشگلی نیست یا نشون دهنده قدرت اون حکمتی داره که دامپزشک بر اساس نیاز محاسبه می کنه و تجویز می کنه!
جناب دکتر عزیز و جناب ناشناس عزیز بنده عضو کوچکی از این سایت بسیار گسترده و کشوری هستم(البته اگر لیاقتش را داشته باشم)ولی اصلا صحیح نمیبینم که دو نفر در هر سطحی از معلومات و تحصیلات اینچنین گفتمان نمایند(که اگر رو در رو باشد به کتک کاری ختم میگردد که در شان هر دو طرف نمیباشد). من دیشب در همین تاپیک برای همین موضوع مطالبی گذاشتم که نمیدانم چرا امروز نمیبینمشان.
در هر حال دوز داروی پیشنهادی آقای ناشناس عزیز درست نمیباشد(و خواهشن دکتر طباطبایی و رضاخانی را وارد بحث نکنید چون این تجویز به هیچ عنوان با شناختیکه از هر دو نفر ایشان سراق دارم کار اشیان نمیباشد)
حال برویم سر موضوع اصلی. جناب آقای دکتر شهبازی در ابتدای این عارضه که میفرمایید زخمی 5 سانتی بوده است که درمان مشخص است ولی برای درمان چیزی که در عکس دیده میشود و دور آن پماد زینک اکساید برای جمع شدن زخم به این وحشتناکی هیچ سودی ندارد. برای یک اسب حدود 500 کیلویی میتوان 5 عدد پنیسیلین 5000000 یونیت انسانی از طریق وریدی همراه با دو سرم رینگرانسانی و حتی سرم بیشتر(جهت دهیتراته نشدن) هر 12 ساعت و بمدت 10 روز استفاده گردد و روی زخم با پماد نیتروفورازون کاملا پر شده و پوشیده شود. از خوابیدن اسب حدالمقدور جلوگیری شده و هر روز پمادها با آب کاملا شسته شده و مجددا پماد گزاری گردد(بله با آب معمولی شسته شود) چون خودتان میدانید و لازم به توضیح نیست که آب برای بهبود زخم برخلاف نظر عموم که عفونت بیشتر میگردد بیسار خوب و موثر است. سپس بعد از بهبود نسبی زخم اطراف آن، تاکید میکنم که اطراف آن و در محل اتصال زخم به پوست از پماد زینک اکساید استفاده شود که زخم کم کم جمع شود. در ضمن دکتر جان هیچگاه افسوس درس و رشته ای را که خوانده اید را نخورید که ما به شما افتخار میکنیم و ناشناس عزیز شما هم خودتان را ناراحت نکنید و یک خواهش مرا بپذیرید که از جانب دکتر دیگری بدون اینکه بداند دوز دارو و یا چیزی را نقل قول نکنید که شاید اشتباه کرده باشید و ایشان در جریان نباشند.

علی واحدی

Active member
دامپزشك شهبازي گفت:
ایشون دکتر حجازی متخصص جراحی (با بیش از 100 عمل) و رزیدنت دکتر نوروزیان معروف البته اگه بشناسید(سرچ بزنید در گوگل ) براتون می اد! که امریکا تخصص اندام حرکتی اسب رو گرفتن!البته سعادتی هست که در حال حاضر دکتر نوروزیان بنده رو نیز بعنوان یک دکتر قابل اطمیان برای معاینه و ویزیت اسب های باشگاهی که در حیطه دارن پذیرفتن که در صورت نیاز و تشخیص بنده کیس ها به ایشون ارجاع داده شه!که این خود برای بنده افتخاریست!
آقای برادر شما فکر کنم اطلاعاتی در زمینه دامپزشکی تون بسیار ضعیف است!مطمئن ان اسم داروهای اسب فکر نکنم به داروهای درمانی که هست در اسب چیزی دیگه ای بگید یا فضایی باشه!و یا از علم دیگه باشه! منظورتون اسم تجاری که اون برای عوام و عموم وامثال شما ست برای ما ترکیبات مهم که بر اساس اون تجویز می شه نه بر اساس نام تجاری!مثل فلونکسین که حال هزار اسم تجاری داره!مثا مگانیکس یا فولنکس و .... یا کتوپروفن که به اسم تجاری کتوفن و کی Key و .... در بازار موجود هست!
در ضمن در عکس واضح و نمایان هست که زینک اطراف زخم مالیده شده برای جمع کردن پوست!
من نمی دونم این ایرادات بی خود و جهت گیری بی جهت برای چی هست!
در ضمن بنده بسیار ی از همین دارو هایی که شما مدعی هستید یه دامپزشک نمی دونه رو سفارش می دم برای واردات!
این اصلاً درست نیست که همه رو به یه چشم ببنید!
ببخشید دکتر جان من همین الان بعد از گذاشتن روش درمانم برای این ضایعه مطلب بالای شما را دیدم. دکتر جان اصلا ببخشید. ما غلط کردیم. من هیچ ایرادی نگرفتم که اینچنین خشمگین شده اید. باز هم میگویم دکترجان سرور گرامی ، اگر ظرفیت شما را میدانستم هرگز در بحثهایتان شرکت نمیکردم و نخواهم کرد. امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید و موفق.

baradar گفت:

برادر جان عزیز در درجه ی اول بنده با جنبه دارم در برابر کسانیکه ایراد به حق گرفته باشند!اما دوست عزیز شما عرض کردید که متخصص و اینها نداریم بنده عرض کردم درست نیست که کار متخصصان عزیز رو نادیده بگیرید!
در ثانی این مسئله کامل واضح است حال نیتروفورزاون یا فنی توئین که فکر کنم دکتر احسان طاهری یک مطلبی در مورد این کرم ها و پماد ها مکانیسم اثر آنها داده بود/! حال این بهتر است یا آن مثل این است که بگوییم فنیل بهتر است یا فلونکسین! بسته به عارضه و تشخیص دامپزشک داره و جوابی که دکتر ازون قبلا استفاده کرده و نتیجه گرفته و حال همون روش رو ادامه می دهد!حال اینکه اساتیدی مثل دکتر رضاخی و غیره وسط می آیند و می گویند فلانی فلان تجویز رو نموده بهتر است گفته شود تا با شناختی که هست بدانیم بی راهه است یا درست؟!
بنده در برابر به سخره گرفتن و کوچک فرض کردن علم دامپزشکی بسیار حساس هستم ! چرا که شما در متنی که الان نقل قول کردم واضح است که چگونه بر خورد کردید و حال اینکه بنده باید بپذیرم تند رفتم و یا شما فراموش کرده اید که چنین مطلبی رو زده اید و بنده باید نقد پذیر شم و بدانم که ظرفیت پائینی دارم!
درضمن در بحث بنده و ناشناس یک سوء برداشت نوشتاری صورت گرفته بود که بنده نوشته ای داشتم که جناب ناشناس جوری برداشت کردند که فکر این شده بود بنده قصد تمسخر ایشون رو دارم در حالیکه می این نبود و بنده عذر خواهی کردم! و توضیح دادم اگر کامل بخونید که اشتباه هست دوز تجویزی و .... بماند!
دوست عزیز شما خیلی راحت گفتید شما از چیزی سر در نمی ارید حتی دارو و همه در گاو و گسفند هستید و .... شما رو چه به اسب و اینها؟! بنده هم یه بیوگرافی دادم؟! چه من و چه دامپزشکان دیگه فرقی نداره درسته شاید حرف شما به من نبوده اما درست نیست اینگونه بر خورد شه!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب ناشناس و برادر
ایجا ایرانه و جهان سوم و هرکسی به خودش اجازه دخالت در حیطه کار دیگران را میده
نمیدانم چقدر از سواری و اسب در اروپا اطلاعات دارید
ولی در اروپا فقط و فقط دکتر اجازه تجویز و یا تزریق دارو را دارد
و حتی شما اگر قهرمان المپیک هم باشید اجازه نسخه صادر کردم برای اسب را ندارید
و برای اولین بازی که تزریق کردید یا دارو را سرخود تجویز کردی از حداقل 500 یورو جریمه باید بپردازید و در صورت تکرار کار به زندان هم میکشد.
تجربه و اطلاعاتی که شما طی سالیان بدست آوردید سرجاشه
ولی با علم تخصصی دامپزشکی قایبل مقایسه نیست
البته این را هم بگویم که تعدادی دامپزشک بی سواد هم نماینده تمام دامپزشکهای موجود نیستند
و دامپزشکی که از صبح تا شب دیروقت اسب ویزیت میکنه و مورد اعتماد اسبدارهای مختلفه, کارش رو بلده و میدونه چی میگه

برای چندمین بار میگویم
اگر هر کسی سر جای خودش بود, وضعیت اسب امروز ما این نبود

و نیازی به ثابت کردن یافته ها نیست!

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
جناب ناشناس و برادر
ایجا ایرانه و جهان سوم و هرکسی به خودش اجازه دخالت در حیطه کار دیگران را میده
نمیدانم چقدر از سواری و اسب در اروپا اطلاعات دارید
ولی در اروپا فقط و فقط دکتر اجازه تجویز و یا تزریق دارو را دارد
و حتی شما اگر قهرمان المپیک هم باشید اجازه نسخه صادر کردم برای اسب را ندارید
و برای اولین بازی که تزریق کردید یا دارو را سرخود تجویز کردی از حداقل 500 یورو جریمه باید بپردازید و در صورت تکرار کار به زندان هم میکشد.
تجربه و اطلاعاتی که شما طی سالیان بدست آوردید سرجاشه
ولی با علم تخصصی دامپزشکی قایبل مقایسه نیست
البته این را هم بگویم که تعدادی دامپزشک بی سواد هم نماینده تمام دامپزشکهای موجود نیستند
و دامپزشکی که از صبح تا شب دیروقت اسب ویزیت میکنه و مورد اعتماد اسبدارهای مختلفه, کارش رو بلده و میدونه چی میگه

برای چندمین بار میگویم
اگر هر کسی سر جای خودش بود, وضعیت اسب امروز ما این نبود

و نیازی به ثابت کردن یافته ها نیست!
من از شما هم عذر خواهی میکنم امیر حسین جان. شما چرا اینقدر عصبانی شدید. اولا من در کار کسی دخالت نکرده ام و نمیکنم. دوما من از نظر اطلاعات سوارکاری که جدا، ولی دامپزشکی را از مدرکم میگویم. البته نه درحد دکترا ولی فوق دیپلم دامپزشکی دارم که با تلفیق با 16 سال کار جدی و نتیجه بخش چیزهای کمی نمیدانم. من هم به نوبه خودم اجازه خدای ناکرده اهانت به دامپزشکان عزیز و محترم را نمیدهم چون میدانم که بسیار مشکل و جدی میباشد و خودمم را هم در حد پایینتری از خود ایشان میدانم. شاید همانطور که خودتان میفرمایید اگر وقتهایی را که از شب تا صبح بر بالین اسبی بیمار بوده ام را جمع بزنید شاید به یک سال بکشد. قبلا با دکتر شهبازی عزیز صحبت نمودیم و ایشان مرحمت نموده و راهنمایی کردند و من نیز عذرخواهی و دلجویی ولی شما هم امیر حسین جان عزیز بدانید که اگر چیزی میگویم یا عنوانی میگذارم صرفا از تجربیات و زحمات خودم بوده(نه تقلید و اقتباس از مطالب دیگران و حتی استفاده از منابع بیشمار اینترنتی که میبینم اکثر اعضا اینکار را مینمایند). اگر در این سایت خوب فعالیتی دارم صرفا جهت در اختیار گذاشتن تجربیاتم است که کمتر کسی این کار را میکند و اگر هم میکند ...
در هر حال اگر وجودم در سایت برایتان مزاحمت است که اینچنین میفرمایید(((اگر هر کسی سر جایش بود وضعیت ما این نبود))) با اینکه کاملا جایگاهم را میشناسم خیلی راحت خداحافظی میکنیم و همدیگر را در عین صمیمیت و احترام به خدای بزرگ میسپاریم. باز هم از شما امیر حسین جان و جناب دکتر شهبازی عزیز عذرخواهی مینمایم ولی بدانید که جایگاهم را به عنوان کسی که بیش از 3 دهه در زمینه سوارکاری و اسب کار نموده را کاملا میشناسم و میدانم که کجا هستم و چه میکنم و چه میخواهم. باتقدیم احترام برادرتان.

♘امیرحسین♞

baradar گفت:
در هر حال اگر وجودم در سایت برایتان مزاحمت است که اینچنین میفرمایید(((اگر هر کسی سر جایش بود وضعیت ما این نبود))) با اینکه کاملا جایگاهم را میشناسم خیلی راحت خداحافظی میکنیم و همدیگر را در عین صمیمیت و احترام به خدای بزرگ میسپاریم. باز هم از شما امیر حسین جان و جناب دکتر شهبازی عزیز عذرخواهی مینمایم ولی بدانید که جایگاهم را به عنوان کسی که بیش از 3 دهه در زمینه سوارکاری و اسب کار نموده را کاملا میشناسم و میدانم که کجا هستم و چه میکنم و چه میخواهم. باتقدیم احترام برادرتان.
جناب برادر
بحثها بجای آموزش, منحرف شده
بجای این بحثها میشد از تجربیات یک دامپزشک در زمینه های مختلف استفاده کرد

قبلا با دکتر شهبازی عزیز صحبت نمودیم و ایشان مرحمت نموده و راهنمایی کردند و من نیز عذرخواهی و دلجویی
چرا بحث بجایی میکشه که بجای ترغیب کردن به دادن اطلاعات به ناراحتی میکشه و بعد عذرخواهی و دلجویی؟

چرا بنظر شما هیچکس از اعضا در این بحث شرکت نکرد؟

ما چرا اینجائیم؟؟
که یاد بگیریم؟

♘امیرحسین♞

ناشناس گفت:
دکتر جون شما تا چه مقطعی درس خوندین وکجا مدرک گرفتین
1سال پیش یک کارگر از بندر ترکمن امد در یکی از باشگاهها وتشخیص وراه در مانش از خیلی دکترها بهتر بود چون همه اینها رو تجربه کرده بود/
این طرز صحبت در شان انجمن نیست
آیا شما اطلاعات کارگر ترکمن را جایگزین دامپزشک میدانید؟

بالا