بی اس سراج ( marajj * پرفکت )

asafari

Member
واقعا حیف این اسب اخه این چه وضع نگهداری از اسب هست ادم خجالت میکشه اگر مالک قبلی این عکس را ببینه واقعا راجع به ایرانی ها چه فکری میکنه!!!!اسم مالکش چی هست؟دکترهای عزیز انجمن و اساتید با تجربه انجمن نمی تونند درمانی به مالک این اسب بیچاره پیشنهاد بدن یا ایشون را راهنمایی کنند؟زبون بسته مثل جنازه شده......

ashkann.m

Member
وای بر کسانی که به خاطر منافع خودشون اسب زیبایی مثل سراج رو از پا در اوردن:smile:

ابوذر

Member
ميشه بگيد دادن جو ويا سويا كيلويي خداتومن چه منافعي براي كسي داره؟؟؟!!!!!بهتره بفرماييد واي بركسي كه اسب خوب ميخره ولي نه خودش نه اطرافيانش از اصول تغذيه اسب اطلاعي ندارن و حاضرهم نيستند كتابي كلاسي سؤالي از كسي بخونن برن بپرسن!حرفام مث شعرهاي فردوسي شد!!!
وای بر کسانی که به خاطر منافع خودشون اسب زیبایی مثل سراج رو از پا در اوردن:smile:

ashkann.m

Member
ميشه بگيد دادن جو ويا سويا كيلويي خداتومن چه منافعي براي كسي داره؟؟؟!!!!!بهتره بفرماييد واي بركسي كه اسب خوب ميخره ولي نه خودش نه اطرافيانش از اصول تغذيه اسب اطلاعي ندارن و حاضرهم نيستند كتابي كلاسي سؤالي از كسي بخونن برن بپرسن!حرفام مث شعرهاي فردوسي شد!!!
منظورم دادن جو یا سویا نیست .آقای عباسی هم خودش از اصول غذا دادن مطلع است و هم اطرافیانش..اگر هم لازم باشه به اسبش کباب هم میده ..نمیدونم شما مطلع هستید یا نه ولی سراج بیماری سم داره یعنی کسانی این بیماریو به جونش انداختند تا به منافعشون برسند حیف که امیرحسین خان پاکش میکنه و گرنه میگفتم.الان هم پیش آقای تخت روان هست تا با دارو های گیاهی سراج رو به روز اول برگردونند ....آفرودیتا/میسون البدایر/می سا/در تملک آقای عباسی بودند و هیچ کم و کسری برای اسبها مشاهده نمیشد...شما تا حالا از نزدیک نحوه نگهداری اسبای آقای عباسی رو دیدید؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
منظورم دادن جو یا سویا نیست .آقای عباسی هم خودش از اصول غذا دادن مطلع است و هم اطرافیانش..اگر هم لازم باشه به اسبش کباب هم میده ..نمیدونم شما مطلع هستید یا نه ولی سراج بیماری سم داره یعنی کسانی این بیماریو به جونش انداختند تا به منافعشون برسند حیف که امیرحسین خان پاکش میکنه و گرنه میگفتم.الان هم پیش آقای تخت روان هست تا با دارو های گیاهی سراج رو به روز اول برگردونند ....آفرودیتا/میسون البدایر/می سا/در تملک آقای عباسی بودند و هیچ کم و کسری برای اسبها مشاهده نمیشد...شما تا حالا از نزدیک نحوه نگهداری اسبای آقای عباسی رو دیدید؟؟؟

هیچ چیزی بی دلیل پاک نمیشه
تمام حرفهایی که توسط کاربران مختلف گفته میشه که گاها نه اسب دارند و نه چیزی براشون مهمه و منافع اسبدارها رو بخظر میندازه آخرش به اسم من تمام میشه.
و گرنه فکر نکنید من نمیدانم کدام کاربرها یا چندتا نام کاربری میان و نظرات پرت و پلا مینویسن.
بخاظر چند تا نخاله نمیشه همه افراد رو بست.

ashkann.m

Member
هیچ چیزی بی دلیل پاک نمیشه
تمام حرفهایی که توسط کاربران مختلف گفته میشه که گاها نه اسب دارند و نه چیزی براشون مهمه و منافع اسبدارها رو بخظر میندازه آخرش به اسم من تمام میشه.
و گرنه فکر نکنید من نمیدانم کدام کاربرها یا چندتا نام کاربری میان و نظرات پرت و پلا مینویسن.
بخاظر چند تا نخاله نمیشه همه افراد رو بست.
من یک نام کاربری بیشترندارم.ولی کاملا حق با شماست

ابوذر

Member
نه متأسفانه نميدونستم بيماري رو دچارش كردن!!واقعن كه بعضي وقتها از انسان بودن خودم پشيمون ميشم!!!به هر حال ممنون از توضيحات كاملتون.فهميدم چي شده.واي واي واي واي

ashkann.m

Member
این طور که شنیدم میگن یکم جون گرفته
خدا کنه خوب شه و ما بتونیم ازش به نحو احسنت استفاده کنیم

آخ آخ آخ .......حیفش در مسابقه بزد دیدمش واقعا توی وارداتی های که من دیدم یک چیز دیگر بود...فقط سنش کم بود....واقعا ناراحت شدم...
اگه کسی اطلاع جدیدی داره بگه لطفا....

سینا گورانی

Active member
یه کره نریان بسیار زیبا با مادیان گران دخت سوز داده خیلی تعریفش رو میکنن از کاربر سوزیانا (اقای هادی مانگری ) مالک این کره خواهش میکنم عکس این کره رو تو سایت بزاره

Faran.N.o

New member
شنیدم فقط پروتیین زیاد در جیره اسب مثل دادن سویا در سنین بالای 18 ماه و یا یونجه و جوی زیاد علت اصلی لامینیتیس است .
لطفا دامپزشکان هم نظر بدن.

ببخشین من به اسبم که 6 سال داره روزانه یک کیلو مخلوط جو و ذرت و سویا میدم
یعنی مشکلی براش پیش میاره ؟

بالا