بیماری پوستی (زگیل)

پاسخ : بیماری پوستی

سلام
به نظر من يه نوع زگيله. من چند سال پيش اين مورد را با بتادين خيلي رقيق اگه يادم باشه درمان کردم و خوب شد.
البته يه ضماد هم ميشه با پودر نخود و اينا درست کرد که دقيقش را نمي دونم ولي شنيدم خوب ميشه.

Dr_Ghaffari

Active member
پاسخ : بیماری پوستی

بله اسب ایرانی درست فرمودند زگیل است با عامل ویروسی پاپیلو ماتوز! راستی چرا در اسبها روی لب است و خارج دهان در انسان روی دست و در سگها در داخل دهان و ... ؟
درمان استفاده از پمادهای ضد زگیل موجود در دارو خانه های انسانی . روش جراحی سوزاندن با هویه داغ به صورت محلی خیلی توصیه نمی کنم اما امکان پذیر است . چسبها ی ضد زگیل خیلی کاربرد ندارد !

احسان

Active member
پاسخ : بیماری پوستی (زگیل)

اسب ايراني گفت:
سلام
به نظر من يه نوع زگيله. من چند سال پيش اين مورد را با بتادين خيلي رقيق اگه يادم باشه درمان کردم و خوب شد.
البته يه ضماد هم ميشه با پودر نخود و اينا درست کرد که دقيقش را نمي دونم ولي شنيدم خوب ميشه.

jooon   dr hadi . dr hadi  migam Lavashe ke dari to lavazemet?

Dr_Ghaffari

Active member
سهراب گفت:
این چه بیماری هست؟
سهراب خان در کتاب بیماریهای پوستی که برایتان ارسال کرده ام که بیماری کاملا شرح داده شده است !
دوستان علاقه ای ندارند در بحث شرکت کنند و بگویند چرا موقعیت زگیل در حیوانات در مکانهای مختلف بدن اتفاق می افتد . جایزه می دهم ...

Dr_Ghaffari

Active member
سهراب گفت:
جواب این سوال جایزه دار توی کتابتون نیست احیانا؟
اگر بود که حتما راهنمایی می کردم ولی دلیل آن بسیار آسان و در عین حال جالب است و با ریختن آب روی گربه ارتباط ندارد !

بالا