بي بي بلقيس ( ابن ممتاز * گيرا )

ایمان

Active member
کره چی داره ؟ مالکش ؟
یکی از کرهاش شهریار- تهرانه با یل پهلوان داده اسمش با " ز " است معرفیش میکنم

حامد

Member
بعد از اون ديگه كره نداد و پارسال با زحمتاي دكتر گوراني از سرن كثير پر شد و حالا يه كره نر داره به اسم لوكس صفار

bakhshi

Member
نام دخترش با یل پهلوان زبانزد هست زیبایی FEI تهران سال 86 (بنده هم بودم) در گروه بسیار مشکلی که دختران برفین و مبارک از جمله خواهر تنی سمنگان به نام رابعه حضور داشتن این مال خوشگل ایرونی سوم گروه خودش شد . شایان ذکر است که در این گروه رودابه(برفین+ازالیا) مقام اول ، زرین میر (برفین+سروانه) دوم شده بودن:smilingsmiley:

hosein75

New member
و كره مادياني زيبا تر با صامد
صامد تنها سیلمی حاضر در ایران هس که خط خونی با مروان الشقب داره و همچنین نوه ی علیجمال می باشد. پس باید کره اش بامادیونی چون بی بی بلقیس دیدنی باشه. لطف دوستان شامل حال علاقه مندان بشه با معرفی این کره(عکس)مالک خوش سانس.محل نگهداری

javad75

Member
صامد تنها سیلمی حاضر در ایران هس که خط خونی با مروان الشقب داره و همچنین نوه ی علیجمال می باشد. پس باید کره اش بامادیونی چون بی بی بلقیس دیدنی باشه. لطف دوستان شامل حال علاقه مندان بشه با معرفی این کره(عکس)مالک خوش سانس.محل نگهداری
این کره مادیون زیبا ماله خودمه ولی من می خواستم تا عید صبر کنم بعد عکس بزارم و به عنوان اولین کره صامد در سایت معرفیش کنم با یک تایپیک جدید این اسب رو اقای پورفریدونی از خوزستان خریدن و من هم از اقای پورفریدونی حلا دو تا عکس دارم میزارم ولی خیلی خوب نیستن
خیلی سر و دم گیرDSC00023.jpg

javad75

Member
البته این کره هنوز به خاطره سختی هایی که در خوزستان کشیده هنوز خوب خوب نشده ولی داره خوب میشه
ین کره الن سیرجانه باشگاه اقای پورفریدونی

hosein75

New member
این کره مادیون زیبا ماله خودمه ولی من می خواستم تا عید صبر کنم بعد عکس بزارم و به عنوان اولین کره صامد در سایت معرفیش کنم با یک تایپیک جدید این اسب رو اقای پورفریدونی از خوزستان خریدن و من هم از اقای پورفریدونی حلا دو تا عکس دارم میزارم ولی خیلی خوب نیستن
خیلی سر و دم گیرمشاهده پیوست 54382

اینده درخشانی در پیش داره.اقاجواد شنیدم یه خواهر تنی داره ازش خبر نداری

بالا