بيماری شب کوری اسبان يا پريوديک افتالميا يا تورم راجعه عنبيه

ناشناس

Active member
علائم : حضور فیبرین یا سلول در اتاقک قدامی چشم، بسته شدن چشم ، ریزش اشک، ادم قرنیه، ترس از نور، تنگی مردک و دردناک بودن آن را نشان می دهند.

سایر علائم عبارتند از: تکان دادن سر، آبریزش از بینی، تجمع چرک در چشم، از دست دادن تعادل ، لغزش و از جمله مواردی که صاحب دام به آن اشاره می کند شامل کشیدگی سر، کاهش اشتها و بدخلقی است. هرچند با پیشرفت بیماری، امکان دائمی شدن این علائم وجود دارد

اين علايم ممکن است به صورت دوره اي ديده شود و در نهايت منجرب به کوری اسب می شود و اگر شما اسب کوری ميشناسيد که قبلاً دچار چنين علائمی بوده است هم به من گزارش کنيد و در کل اسبی که دچار چشم درد و پر خونی ملتحمه و ابريزش از چشم بود هم برای من مهم است

اسم اين بيماری شب کوری اسبان يا پريوديک افتالميا يا تورم راجعه عنبيه ميباشد

|+| نوشته شده توسط horse crazy

پیوست ها

• equinee.jpg
    equinee.jpg
    14.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • esa23.jpg
    esa23.jpg
    99.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • esa2.jpg
    esa2.jpg
    75.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • glaucoma.jpg
    glaucoma.jpg
    20.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • equinee.jpg
    equinee.jpg
    14.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • esa23.jpg
    esa23.jpg
    99.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • esa2.jpg
    esa2.jpg
    75.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • glaucoma.jpg
    glaucoma.jpg
    20.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6

احسان

Active member
ناشناس گفت:
علائم : حضور فیبرین یا سلول در اتاقک قدامی چشم، بسته شدن چشم ، ریزش اشک، ادم قرنیه، ترس از نور، تنگی مردک و دردناک بودن آن را نشان می دهند.

سایر علائم عبارتند از: تکان دادن سر، آبریزش از بینی، تجمع چرک در چشم، از دست دادن تعادل ، لغزش و از جمله مواردی که صاحب دام به آن اشاره می کند شامل کشیدگی سر، کاهش اشتها و بدخلقی است. هرچند با پیشرفت بیماری، امکان دائمی شدن این علائم وجود دارد

اين علايم ممکن است به صورت دوره اي ديده شود و در نهايت منجرب به کوری اسب می شود و اگر شما اسب کوری ميشناسيد که قبلاً دچار چنين علائمی بوده است هم به من گزارش کنيد و در کل اسبی که دچار چشم درد و پر خونی ملتحمه و ابريزش از چشم بود هم برای من مهم است

اسم اين بيماری شب کوری اسبان يا پريوديک افتالميا يا تورم راجعه عنبيه ميباشد

|+| نوشته شده توسط horse crazy

خدا را شاکريم اين بار اين نوشته شده توسط horse crazy هست که ثابت بشه اين مطالب از وبلاگwww.Horsevet.blogfa.com
هستش

بالا