بهرام خیرخواه

Farib

Member
پاسخ : بهرام خیرخواه

بهرام خیرخواه کلا نقش یه اچار فرانسه رو برای اسب ایران داره . هم تو کورس هم پرش و رشته اصلیش هم در زمینه اسب عرب هم در کمیته زیبایی و هم از اولین فعالان کمیته استقامت . زحمت بسیاری در مورد اسب عرب کشیدن و از اطلاعات خوبی هم برخوردارن . از جمله افرادی هم هستا که دارای ودارک و همینطور قابلیت داوری اسب عرب هستن . در ضمن به شخصه خیلی از ایشون در ضمینه اسب یاد گرفتم .

Farib

Member
البته الان مشغول کورس تبریزن تا اونجایی که اطلاع دارم .

پیوست ها

• Aspahan-Friday (1).jpg
    Aspahan-Friday (1).jpg
    49.6 کیلوبایت · بازدیدها: 130
  • Aspahan-Friday (1).jpg
    Aspahan-Friday (1).jpg
    49.6 کیلوبایت · بازدیدها: 127

sohrab

Active member
از جمله افرادی هم هستا که دارای ودارک و همینطور قابلیت داوری اسب عرب هستن . در ضمن به شخصه خیلی از ایشون در ضمینه اسب یاد گرفتم .
من هم خدمتشون خیلی ارادت دارم ولی داوری مدرک میخواد نه قابلیت.

Farib

Member
بهرام خیر خواه

البته دوستان لازم به ذكره كه . balestik دوست و استادمون جناب بهرام خيرخواه هستن كه خيلي خوشحالم كه به جمعمون پيوستن. اميدوارم به علاوه اطلاعات ارزشمندشون از ارشيو عكسشون هم بهره مند شيم كه خداييش لنگه نداره .

احسان

Active member
بهرام خیر خواه

چقدر خوب که ايشان هم به جمع ما پيوستند اميدواريم که از اطلاعاتشان ما را هم بهرمند سازند
خوش آمديد آقای خيرخواه

من فکر نمیکنم جناب خیر خواه تولیدی به عنوان تولید کننده داشته باشن!
اگرم داشته باشن منه همشهری بی خبرم ! بفرمائید بدونیم!

Farib

Member
قهرمان جان کاش خودتو معرفی کنی منه همشهری هم بهره مند شم . اقای خیرخواه بعد از چند سال به علت مشکلات عدیده که از ریاست هییت استان قزوین شروع شد و بعدش هم که تقریبا کم پیش میاد تو قزوین ببینیمشون چون همش مشغول استانای دیگه هست.ن تولیدات ایشون تو این دو سال غیر یه مورد کاملا اسبای عربن .

vatan

Member
Farib گفت:
قهرمان جان کاش خودتو معرفی کنی منه همشهری هم بهره مند شم . اقای خیرخواه بعد از چند سال به علت مشکلات عدیده که از ریاست هییت استان قزوین شروع شد و بعدش هم که تقریبا کم پیش میاد تو قزوین ببینیمشون چون همش مشغول استانای دیگه هست.ن تولیدات ایشون تو این دو سال غیر یه مورد کاملا اسبای عربن .
عرب خالص ایرانی چی تولید کردند؟؟
چی تولید کردند که رو کم کن!! باشه و اسب به تمام معنا باشه؟؟
اگه واقعا اینچنینی تولید کردند ذکر کنید.

من از این که معرفی بشم نگرانی ندارم
دوستان قزوینی انجمن هم منو میشناسند
تولیدات ایشون کجا نگهداری میشند؟ در ضمن ما خوشحال میشیم که ایشون به عنوان تولید کننده باشن چه عرب چه غیر عرب!

Farib

Member
قهرمان جان منم خیلی دوست دارم که بشناسمت . نمی دونم چرا ناراحت شدی از حرف من . من که فریبرز وادی پور هستم . تا حالا هم بین باشگاه ها تئ باشگاه رخش اسب داشتم .
تولیدات اقای خیرخواه رو تا اونجایی که میدونم . از مادیون جبهه که تو سایت معرفی شده یه کره ناصر اگه اشتیاه نکنم و یه کره مبارکه . و بقیه کره های جبهه تو 5 سال اخیر که حضور ذهن ندارم . از سمنو ( وحید x رامش ) هم یه کره مبارک که تازه جدا شده . از شلمچه ( احسان x ... ) هم یه کره نسیم که پارسال تو کورس تهران هم دوید و از مادیون تیرازه ( ناصر xغزل ) هم یه کره از سنگر تولید کردن که الان مادیون ئ کره هردو کرمانشاه هستن . در حال حاضر پیش خودشون 3 مادیان ابستن و دو کره دارن . دیگه اینارو یادمه .

بالا