بهترین رشته برای بانوان

narges

Member
یک دختر 9-10 ساله هم هست (3 ابتدایی تحصیل میکنه ) با ما اموزش پرش میبینه خودش و مادرش باهم تو کلاس شرکت میکنن
جالب اینکه که خیلی وقتی دختر ه از مادره بهتره اما انگار این مشکل جلو نشستن برای بچه ها وجود داره چون این هم جلو میشه و پاهاشو میبره عقب زیادی

mahsima

Member
منم کوچیکیام اینطوری بودم به زور خودمو درست کردم ولی بازم بعضی مواقع از دستم در میره

FAEZEH

Member
به نظر من زن ومرد نداره هرکس می تونه تو هر رشته ای که فکر می کنه دوست داره و استعدادش هم داره سواری کنه

ببینید ما ها همه خطر ها و همه چیز سوارکاری رو قبول کردیم که اومدیم سوار کاری دیگه پس حالا نه زیاد طرفش و نه فکر خطر های بدش رو بکنید من الآن 1 ساله دارم سوار کاری میکنم همه اش 4 بار خوردم زمین خیلی هم ساده خوردم زمین هیچ اتفاقی هم رخ نداد دریغ از یه کوفتگی کوچیک

mahsa

Member
فقط بستگی به روحیه فرد داره من همیشه دوست داشتم یک جای درست کنم برای پرورش اسب البته از نوع خزرش و یاد دادن سواری به بچه ها به نظرم بیشترین مشکلش هزینه هاست خوب اگر جای بخوایم بزنیم که حداقل هزینه خودش تامین کنه باید نزدیک شهر باشه که اونم هزینه ش خیلی زیاده
در مورد نعلبندی فکر نمیکنم مشکلی برای حضور خانمها تو کلاسها باشه منم خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی جاتون خالی هر کی میفهمه یک نگاه به من میکنه بعد میخنده ولی من بالاخره یاد میگیرم این خط اینم نشان

بالا