بهترین رشته برای بانوان

dooshizeh

New member
بنظر شما بین رشته های مختلف سوارکاری و یا تولید اسب
کدام رشته جذاب تر و سازگارتر با روحیه خانمهاست؟

امید زمانی

Active member
بستگی به خودتون داره و امکانات اقتصادی و منطقه ای شما !خانم ها تو همه زمیننه ها می تونند فعالیت کنند !شما کدام شهر سکونت دارید؟

OJANG

Member
بیشتر فکر میکنم پرش و خیلی مردونه افتاده باشین استقامت، و رشته های دیگه در اولویت های بعدی

narges

Member
اقای فرداد مردونه افتاده باشین یعنی ی اونوقت که ببینیم کدوم افتادیم

OJANG

Member
narges گفت:
اقای فرداد مردونه افتاده باشین یعنی ی اونوقت که ببینیم کدوم افتادیم
خب استقامت رشته ای سنگینه.
آمادگی بدنی میخواد خیلی زیاد مثلا برای رسیدن به لوپ بعضی وقتها باید دو سه کیلومتر پیاده با اسب بدوید.
تمرین سخت.
مدت زمان مسابقه که زیاده و.....

بانوان هم مثل آقایون قادر به فعالیت در تمام رشته ها هستن ولی نظرم زیبا سواریه.

mahsima

Member
به نظر من فرقی نمیکنی بستگی به خصوصیات آدم باشه درساژ صبر زیادی میخواد به زن و مرد بودن بستگی نداره رشته های دیگر هم همینطور بعضی خانوما استقامتشون حتی از آقایونم بیشتره همش بستگی به تمرین بدنی داره.
اما یه چیزی که مهمه و پدرمم همیشه بهش اشاره میکنه و تا حدودی با سواریه من مخالفت میکنه میگه زن نباید کار خطر ناک انجام بده چون باعث میشه رو زیباییش تاثیر بزاره مثلا اگر صورت زن از ریخت بیفته... خب تو زندگیه آیندش تاثیر داره...
اگر کسی بخواد به این موضوع توجه کنه به نظر من بی خطر ترین رشتهء سواری باید درساژ باشه...
وگرنه در کل به روحیه بستگی داره قدرت بدنی با پشتکار و تمرین به دست میاد...

dooshizeh

New member
بنظر شما تولید اسب چطور؟
آیا خانم تولید کننده اسب هست در ایران؟
کار سختیه؟ نه؟

narges

Member
دوشیزه گفت:
بنظر شما تولید اسب چطور؟
آیا خانم تولید کننده اسب هست در ایران؟
کار سختیه؟ نه؟
چرا نشه فقط هم عشق این کار لازمه هم عزم جزم شده و هم یک کوچلو پول البته علم هم میخواد که عزم جزم باشه دنباله علمش هم میرن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
narges گفت:
چرا نشه فقط هم عشق این کار لازمه هم عزم جزم شده و هم یک کوچلو پول البته علم هم میخواد که عزم جزم باشه دنباله علمش هم میرن
بیشتر از یه کوچولو پول میخاد
البته یه کوچولوی خیلیا با یه کوچولوی ما خیلی فرق داره!

sezar1972

Member
یک میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه چه خبره با کم تر از اینها هم میشه این کارو انجام داد فقط کمی رابطه میخواهد.

OJANG

Member
sezar1972 گفت:
یک میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه چه خبره با کم تر از اینها هم میشه این کارو انجام داد فقط کمی رابطه میخواهد.
درسته اگه فقط اسمش پرورش اسب باشه با 300 میلیون جور میشه.
اما اگه یه چیز حد اقل ولی دارای استانداردهای لازم یه تلرانس 50 -60 میلیونی با یه میلیرد داره.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
sezar1972 گفت:
غیر از رابطه که اصله ثابت هست.
این حداقل هزینه هست

البته اگر شما پرورش اسبی راه بیندازید که زمینش 50 کیلومتر از آخرین جای آباد باشد با خیلی کمتر هم میشه.
ولی نزدیک شهر خیر!
هیچکس حال و حوصله 50 کیلومتر رفتن را ندارد. و هزینه حمل و نقل و دردسرهای جانبی.
همین کردان که یک روز شلوغ بود و اسب میومد و میرفت. بخاطر بنزین باشگاههای سواریش مگس میپرونن. چندتاییم که پرورش اسب توشه که هیچکدام هزینه هاشون رو برگشت نمیدهند و از جیب خرج میشه.

mahsima

Member
به نظر من پرورش اسب با روحیهء خانوما مناسبه کلا حیوانات رابطشون با خانوما خوبه...
مخصوصا سگا.
پس از اونجا که رابطشون با حیونا خوبه میتونن پرورش دهندهء خوبی برای آنها باشن
البته علم میخواد که اون و آدم اگر علاقه من باشه میره دنبالش و لازمهء بعدی هم همانطور که بقیه گفتن پول و پارتیه که هر کسی نداره...

سنا

Active member
خانوما اینقدر توانا و با قدرت هستن که همه کاری ازشون بر میاد
من که هر جا و هر کاری مربوط به اسبه علاقه دارم!! ;D ;D ;D

بالا