بر گزاری تور اسبی برای مهر ماه امسال در شمال(گیلان)

فربود

Active member
مثلا من نفر دوم بودما ;) باشه اگه دوست ندارین از بوشهر بیام مشکلی نیست نمیام :'( ولی چرا ما رو حساب نکردین ؟؟؟؟؟؟؟
ولی من پایه همه هستم خفن ;D ;D

narges

Member
atbin گفت:
عزیزم مثل اینکه جشنواره اسب تو مهر برگزار میشه!
به نظر تو چه تاریخی باشه خوبه؟ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
کاش میشد شهریور باشه اما خوب مهر هم سعی می کنیم بیایم ایشالله که جور بشه فعلا من و صابر و هم در نظر بگیرید

جشنواره سالهای قبل توی مرداد ماه برگزار میشد ولی امسال توی مهر برگزار میشه، تاریخش هنوز دقیقا مشخص نیست ولی قراره همین روزها مشخص بشه.
این جشنواره تنها جشنواره زیبایی کاسپین در کشور ماست که چند سالی هم قدمت داره ولی امسال قراره مفصل تر از سالهای قبل باشه و ان شا الله پایه ای برای برگزاری کنگره جهانی اسب کاسپین ایران در سال 2010 بشه.
atbin جان، اگه کمکی خواستی خبرم کن در خدمتم (اداری، هماهنگی، . . . ).
ضمنا اگه کسی میخواد اسپانسر بشه، خبرم کنه تا به مسئولین جشنواره معرفیش کنم. مطمئن باشین که تبلیغ خوبی براتون میشه. با اینکه این جشنواره در سالهای قبل به صورت محدود و در مقیاس محلی برگزار میشد، ولی استقبال خیلی خوبی ازش میشد. پس اونهایی که دستی در صنعت و سرمایه دارن پا پیش بزارن، مطمئن باشن که ضرر نمیکنین.

sezar1972

Member
دوستان بهتره یک نفر بعنوان برنامه ریز
این سفر مشخص کنید تا بتوانیم با برنامه ریزی بهتر
سفر خوشی را برای همگی تدارک ببینم ;) ;) ;) ;)

atbin

Member
ok
چه خوب که این تعداد اعلام آمادگی کردن!
اصلا" فکر نمی کردم که طرفدار زیادی پیدا کنه اما مثل این که خوب جواب داد!!!!
در مورد برنامه های تفریحی هم میتونید پیشنهادی بدید و سعی میکنم در صورت مثبت بون اکثر آرا حتما" تو برنامه بزارمش!
غلامرضای عزیز شما از کجا هستید؟
من خیلی خوشحال شدم از این پیشنهاد کمکتون واقعا" ممنون!

امید زمانی

Active member
کاش فقط کاسپین نبودجشنواره اون وقت خیلی مخاطباش زیادتر بودند مگه چند نفر واسه جشنواره کاسپین میان از بیرون از استان ؟

sezar1972

Member
امید زمانی گفت:
کاش فقط کاسپین نبودجشنواره اون وقت خیلی مخاطباش زیادتر بودند مگه چند نفر واسه جشنواره کاسپین میان از بیرون از استان ؟
قصد ما از رفتن به انجا بیشتر جمع شدن بروبچ انجمنه تا بیشتر با هم اشنا شیم
کی میره واسه کاسبین ;)

atbin

Member
سزار جان 2 روز جشنوارست میتونیم بقیه وقت رو صرف دوستی و آشنایی و گردش کنیم!
اما امید جان مثل اینکه مهمون زیاد داریم به غیره بچهای انجمن

sezar1972

Member
atbin گفت:
سزار جان 2 روز جشنوارست میتونیم بقیه وقت رو صرف دوستی و آشنایی و گردش کنیم!
اما امید جان مثل اینکه مهمون زیاد داریم به غیره بچهای انجمن
شوخی کردم عزیز
هم فاله هم تماشا ;)

atbin

Member
پاسخ : بر گزاری تور اسبی برای مهر ماه امسال د&

عزیزان به نظر من که این اجتماع بزرگ ما دوستانه انجمنی و شرکت در این جشنواره تائثیر مثبت و بسزایی
روی دیگر دوستان میزاره !

niloufar

New member
تو گروه هیچ دختری هم هست؟ فقط اونایی که اسب دارن میتونن شرکت کنن؟ یا شما اسب میدین؟

بالا