باشگاه شبدیز (ابرش)

سزار

New member
این باشگاه در استان لرستان و در شهرستان بروجرد واقع شده این با شگاه دارای 2 مانژ سر باز پرش .1 مانژ سربسته ی
پرش و یک مانژ دایره ای شکل برای کودکان و یک اصطبل نسبتا بزرگ می باشد این باشگاه به علت بیرون بودن از شهر
و کم بودن علاقه ی مردم این شهر به این ورزش باعث شده که از این باشگاه حمایت های کمی صورت بگیرد البته کم نیست اسبان خوب این باشگاه ولی خوب به علت دانایی کم بیشتر صاحبان اسب ها این گنجینه ی بزرگ در این استان در حال نابود شدن است البته بازم کسایی هستن که از این باشگاه استتفاده هایی می کنند ولی خوب چه فایده این باشگاه
با این امکانات باید حمایت های بیشتری بشود :mellowsmiley:

dsc00238.jpg

dsc00239.jpg

dsc00240.jpg

سزار

New member
خیر همه مدل دارند ولی تروبرد و کرد رو بیشتر دارند یک کرد خیلی خوب هم دارند که توی سومین عکس معلومه خیلی قوی و زیباست

carbon

Member
دوست عزیز این باشگاه که با زحمات زیاد یکی از دکترهای بنام که ساکن بروجرد بود تاسیس شد و با انصراف ایشان این اوضاع را پیدا کرده واین دلایلی که شما آوردین از دوری راه و علاقه کم مردم باعث نشده این باشگاه به این شکل دربیاد.دلیل اصلی این است که با رفتن بنیان گذار جواز باشگاه باطل شد و شرکاء باقیمانده ظاهرا نتوانستن جواز را تمدید کنند و قصه سر دراز دارد.واقعا جای تأسف داره همچین جایی با امکانات تکمیلی که داره در مانژش سیبل گذاشتن برای تیراندازی...

سزار

New member
بله خودم بروجردیم آدرسش هست بروجرد کیلومتر 2 جاده ی بروجرد اراک لاین برگشت

سزار

New member
خوب اینم درسته بله افراد تاسیس کننده ی این باشگاه چندید دکتر بودند که عمده ی اونها بروجردی نبود ولی خوب وقتی که اونا بودن من خودم اونجا آموزش می دیدم البته این حرف 4 سال پیشه فضا اون موقع خیلی عالی بود ولی وقتی اونا رفتند منظورم عمدهی شرکا بود اوضاع هر روز خراب تر شد ولی باشگاه متوقف نشد دقیق در مورد جواز باشگاه خبری ندارم ولی همین ماه تیر امسال بود که من خودم این عکسها رو گرفتم و سری به دوستان پدرم که در این باشگاه بودند زدم

carbon

Member
خوب اینم درسته بله افراد تاسیس کننده ی این باشگاه چندید دکتر بودند که عمده ی اونها بروجردی نبود ولی خوب وقتی که اونا بودن من خودم اونجا آموزش می دیدم البته این حرف 4 سال پیشه فضا اون موقع خیلی عالی بود ولی وقتی اونا رفتند منظورم عمدهی شرکا بود اوضاع هر روز خراب تر شد ولی باشگاه متوقف نشد دقیق در مورد جواز باشگاه خبری ندارم ولی همین ماه تیر امسال بود که من خودم این عکسها رو گرفتم و سری به دوستان پدرم که در این باشگاه بودند زدم

با اطلاعاتی که دارم با رفتن یکی از سهامداران این باشگاه با شکست مواجه شد .به هر حال بحث شخص یا اشخاصو ندارم کلا جای تاسف داره که این باشگاه دست گروهی نیست که کارشونو بلد باشن.

سزار و كربن عزيز شما در طول 2 سال گذشته احتمالا نيومديد يا اگه سري زديديد ساعت 12 ظهر بوده خوبه بدونيد مربي اين باشگاه پر افتخارترين سواركار استقامت كشور است و اين افتخار فعلا فقط نصيب اين سواركارشده در آخرين مسابقه اسقامت قهرماني كشور ششم خرداد 1390 سنندج ضمن قهرمان شدن در مسافت 120 كيلومتر ركورد ايران رو 5 كيلو متر در ساعت ترقي داد ، در سال 1388 باشگاه بروجرد قهرمان مسابقات استقامت ليگ غرب كشور شد كه اين ليگ زير نظر فدراسيون براي اولين بار و آخرين بار در كشور اجرا شد ، اين باشگاه در تير ماه 1390 توانست مقام اول تيمي مسابقات قهرماني كشور كمانگيري روي اسب ايران رو كسب كند و مربي اين باشگاه مقام اول انفرادي اين مسابقات رو بدست آورد و اين باشگاه بهترين موقعيت جغرافيايي را براي تمرين و تربيت اسبهاي استقامت رو داره كه در 4 سال گذشته از اين مقامها خبري نبود و هم اكنون بيشترين آمار اسب پانسيوني را در طول مدت تاسيس اين باشگاه دارد و نتنها جواز آن باطل نشده بلكه يكي از مانژها به كمانگيري روي اسب تبديل شده و باشگاه كمانگيري روي اسب در آنجا نيز تاسيس شده و قرار است درمهر يا آبان ماه اردوي تيم ملي كمانگيري روي اسب ايران در اين باشگاه برگزار شود.

بالا