باشگاه سوارکاری در اصفهان

sezar1972

Member
سلام دوستان

کسی اطلاعاتی در مورد باشگاه های اصفهان داره؟؟؟/

ادرسی .. شماره تماسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر میتوانید کمکم کنید متشکرم .

tda

New member
سلام
من همه شون رو نميشناسم ولي اون باشگاههايي رو كه ميشناسم حدود ادرسشون رو ميگم هر كدوم رو خواستيدبگيد تا اطلاعات بيشتري بهتون بدم:
مرداس خوراسگون ارغوانيه طرفاي دانشگاه خوراسگون . بهشت تو راه خميني شهر از فلكه دانشگاه.پرديسان تو جاده اصفهان شهرضا نرسيده به بهارستان بالاتر از تالار شهرزاد.پارادايس تو جاده كبوتر اباد

sezar1972

Member
سزار گفت:
باشگاه خوراسگان با مدیریت جدید واقعا دارد تلاش میکند
که این باشگاه را اهیا کند برایشان ارزوی موفقیت میکنم.
شرمنده احیا را اهیا تایپ کردم ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ناشناس

Active member
سزار گفت:
باشگاه پارادایس همان باشگاهیست که زمین
تنیس هم داره؟؟؟؟؟؟

زمین تنیسشو نمیدونم ولی فضای سبز زیاد داره یه قسمت با کسهای چوبی داره وقسمت دیگه باکسهای سنتی درست کردند حصار مانژ هم با چوب درست کردن.

sezar1972

Member
ناشناس گفت:
زمین تنیسشو نمیدونم ولی فضای سبز زیاد داره یه قسمت با کسهای چوبی داره وقسمت دیگه باکسهای سنتی درست کردند حصار مانژ هم با چوب درست کردن.
نه پس من اونجا رو ندیده ام
با جای دیگه اشتباه گرفته بودم ;) ;)

ناشناس

Active member
باشگاههای اسب سواری که داخل اصفهان وجود داره

1 -باشگاه سوارکاری بهشت
2-// // استان اصفهان
3-// // هما
4-// // پردیسان
5-// // خورشید
6-// // المپیک
7-// // میدان اسب دوانی چوگان
8-// // پارادایس

من فقط باشگاه پارادایس رو رفتم وباشگاه سوارکاری استان اصفهان

باشگاه سوارکاری استان اصفهان با مدیدربت جدید شروع به فعالیت کرده

ناشناس

Active member
اين مجموعه داراي دو سالن به ظرفيت مجموعا" 75 باکس نگهداري اسب است. ابعاد مانژ اصلي مسابقات آن 80*60 متر و مانژ تمرين آن 60*40 متر مي باشد، ضمن اينکه مانژ فرعي کوچکتري نيز دارد.

اين باشگاه در نزديکترين فاصله به شهر اصفهان و جنب کمربندي شرق قرار گرفته است. فاصله زماني دسترسي به آن تا ميدان بزرگمهر اصفهان کمتر از 10 دقيقه مي باشد (مسير A). همچنين از ميدان احمدآباد -ديگر ميدان مهم شهر- نيز از مسير خوراسگان (B)، کمتر از 15 دقيقه فاصله دارد.

با توجه به اينکه اين باشگاه در کنار دانشگاه آزاد اسلامي خوراسگان (U) واقع شده است از لحاظ امکانات حمل و نقل عمومي شرايط بسيار مناسبي دارد. از محل فلکه بزرگمهر -ابتداي خيابان مشتاق دوم (سلمان فارسي)- تاکسي هاي ويژه، اتوبوس واحد و ميني بوس طي ساعات مختلف روز وجود دارد. از ميدان احمدآباد نيز که در شمال ميدان بزرگمهر قرار دارد، علاوه بر مسافربرهاي شخصي، ايستگاه ميني بوس هاي مربوط در حدفاصل فلکه احمدآباد - خيابان پروين قرار دارد. اين موارد دسترسي به باشگاه را براي همگان آسان مي نمايد.

از لحاظ دسترسي به جاده هاي بين شهري، باشگاه مرداس اصفهان در ابتداي اتوبان اصفهان - يزد (C) قرار گرفته است. هم از طريق جاده خاتون آباد (D) و هم از مسير خوراسگان و اتوبان شهيد آقا بابايي، دسترسي به بزرگراه اصفهان - تهران امکان پذير است. کمربندي شرق (E) نزديکترين مسير جهت دست يابي به جاده اصفهان - شيراز مي باشد. ارتباط ورودي ها و جاده هاي غربي شهر نيز از طريق اتوبان هاي موجود در کمترين زمان فراهم است.

با توجه به اينکه محل برگزاري اسبواره در شرق اصفهان قرار گرفته است، فاصله آن تا فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان، کمتر از 10 دقيقه مي باشد. از طرفي محل تقاطع کمربندي شرق با جاده شيراز، ايستگاه راه آهن اصفهان قرار دارد و دسترسي به آن بسيار آسان است.

ترمينال جي (شرق) که مبدا و مقصد بيشتر اتوبوس هاي بين شهري يزد مي باشد در مسير B واقع شده است. دسترسي به ترمينال صفه (جنوب) نيز از طريق کمربندي شرق و همچنين اتوبان شهيد کشوري امکان پذير بوده و ترمينال کاوه (شمال) که ترمينال اصلي شهر مي باشد از مسير اتوبان چمران، شهيد آقابابايي به مسير B ارتباط پيدا مي کند.

با توجه به آنچه که گفته شد، شما با هر وسيله اي که به اصفهان سفر کنيد و يا از داخل شهر قصد عزيمت به محل برگزاري اسبواره اسپهان را داشته باشيد، از ساده ترين راه ها و در اسرع وقت موفق خواهيد شد.

علاوه بر امکانات مناسبي که اين باشگاه دارد، با کمک مديريت محترم مجموعه، تلاش بسيار زيادي براي آماده سازي و تجهيز هر چه بهتر آن انجام خواهيم داد تا بهترين شرايط ميزباني را فراهم آوريم و شرکت کنندگان و علاقه منداني که در محل، حضور پيدا مي کنند کمبودي احساس نکنند.

نشاني باشگاه سوارکاري مرداس اصفهان (M):

از مسير A: اصفهان، پل بزرگمهر، خيابان مشتاق سوم، بلوار ارغوانيه، جنب دانشگاه آزاد اسلامي واحدخوراسگان

از مسير B: اصفهان: فلکه احمدآباد، بعد از فلکه خوراسگان، انتهاي خيابان جي شرقي، جنب زير گذر، ابتداي بلوار ارغوانيه

پیوست ها

• Merdas1.jpg
    Merdas1.jpg
    29.4 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • Merdas1.jpg
    Merdas1.jpg
    29.4 کیلوبایت · بازدیدها: 57

ناشناس

Active member
نمایی از باشگاه سوارکاری استان اصفهان

این عکسها مربوط به مسابقه هجدهمين دوره مسابقات سوارکاري پرش با اسب "جام يگانگي میباشد

پیوست ها

• L00910212617.jpg
    L00910212617.jpg
    110.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • L00910212698.jpg
    L00910212698.jpg
    84.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • L00910212679.jpg
    L00910212679.jpg
    95.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • L00910212748.jpg
    L00910212748.jpg
    108 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • L00910212703.jpg
    L00910212703.jpg
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • L00910212617.jpg
    L00910212617.jpg
    110.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • L00910212698.jpg
    L00910212698.jpg
    84.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • L00910212679.jpg
    L00910212679.jpg
    95.8 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • L00910212748.jpg
    L00910212748.jpg
    108 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • L00910212703.jpg
    L00910212703.jpg
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8

asbe siyah

New member
اره.باشگاه پارادایس زمین تنیس داره.چیکار به زمین تنیسش داری؟سوارکاریشو بچسب.ولی خوراسگون خیییییییییییییییلی بهتره

sezar1972

Member
asbe siyah گفت:
اره.باشگاه پارادایس زمین تنیس داره.چیکار به زمین تنیسش داری؟سوارکاریشو بچسب.ولی خوراسگون خیییییییییییییییلی بهتره
من امده بودم اصفهان چندتا اسب دیدم یکی از اسبها تو باشگاهی بود
که زمین تنیس هم داشت ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

احسان

Active member
اونجا که زمين تنيس داره باشگاه پرديسان هست اول اتوبان اصفهان شيراز البته دقيق نميدنم همينطور رفتم ادرسش رو نفهميدم

ولی الان بيشتر سوارکارا در باشگاه پارادايس هستند جاده کبوتر آباد و زيار ريسش محمد دانشپناه
زمين تنيس هم ما نديديم . نداره

باشگاه هما که فکر کنم آقای هماپور يا همای باشه

باشگاه بهشت که در اتوبان خمينيشهر نجف آباد هست

باشگاه خورشيد جاده اصفهان نجف آباد ريس آقای افشين ستار
که من اينجا رو خيلی دوست دارم هر نوع حيوانی که بخواهيد اينجا هست جديداً هم يک محل برای قرنطينه اسب ها وارداتی درست کرده محيط خانوادگی خوبی هست

باشگاه خوراسگان يا ( ارغوانيه ) اينجا الان خصوصی شده قبلاً ماله هيئت سوارکاری بود مديريتش هم فکر کنم از خانواده آقای مکاری نژاد باشند

باشگاه آقای ريسی که خصوصی هست البته جديداً نميدنم که باشگاه رسمی شده يا نه ولی سالن سر پوشيده داره و کلاً همه اسب ها ترکمن هستبد البته بيشتر يه باشگاه توليد اسب ترکمن هست خود ايشان هم خيلی انسان خوبی هستند

ديگه کلی جاهای ديگه هم هست که باشگاه نيست ولی تا دلتون بخواد اسب داريم تو اصفهان ;D

من شنیدم جناب استاد جمشیدخانی در یکی از باشگاههای اصفهان کلاس برگزار میکنن کسی اطلاعاتی در مورد این کلاسها داره ؟
اگر عکس هم دارید لطفا اضافه بفرمائید!

آقای جمشید خانی از سال گذشته کلاسهایی رو برای مربیان درباشگاه سوارکاری پارادایس برگزار کردند. ایشون از کلاسهاشون عکس و فیلم تهیه کردن فکر می کنم به منظورچاپ کتاب "البته مطمئن نیستم"
امیدوار هستیم که به زودی دوباره ایشون رو ببینیم.

آقای جمشید خانی ، چند روزی هست که باز مهمان باشگاه پارادایس هستند و کلاسهای آموزشیشون برای تعدادی از مربیان برگزار می شه.

یه وقتایی چنان حرص می خورن که از مانژی که پشت اصطبل هستش هم می شه صدای دادشون رو شنید:rolleyes:

پیوست ها

• s1.jpg
    s1.jpg
    173.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • s2.jpg
    s2.jpg
    186.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • s3.jpg
    s3.jpg
    196.5 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • s4.jpg
    s4.jpg