ایجاد سیستم خرید و فروش اسب

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با توجه به تعداد بالای بازدید از انجمن و همچنین تعداد زیاد اسب دار میشه سیستمی برا خرید و فروش پیاده کرد

به این شکل که کسانی که فروشنده هستند عکس و اطلاعات و قیمت پیشنهادی را برای من ایمیل کنند.
و در سایت فروشگاه قرار خواهد گرفت. و افراد زیادی خواهند دید.

ایمیل : info@horse.ir

hashemlo

Member
بسيار عالي .در صورت عملي شدن ايده بسياري از كساني كه دنبال اسب دلخواه شان هستند به خواسته شان ميرسند و هزينه هاي رفت و آمدكم ميشود و همچنيين وقت دوستاران اسب گرفته نميشود براي پيدا كردن اسب دلخواهشان ( از ايده بسيار عالي شما كمال تشكر را داريم )

♘امیرحسین♞

دو تا از اسبهایی که در فروشگاه By H4cker Hacked معرفی شده بود فروش رفتند

برای اسبهای فروشی در قیمت فروش تاپیک بزنید. با عکس و مشخصات

یه بار دیدم که هکره نوشته ای رو رو سایت فروشگاه گذاشته بود که متنش این بود "چون با گوشی تلفن همراه هک کردم نتونستم عکسی بگزارم"
امیر جان راه حلی برای افزایش امنیت نیست؟

ابوذر

Member
خيلي خوبه آقا من پسنديدم.فقط سعي بشه عرب و كرد و كاسپين و....جدا جدا قسمت فروش داشته باشن.ممنون

ابوذر

Member
ميشه يه جايي هم واسه اجاره شكم ماديان گذاشت؟چه كساني كه ميخوان اجاره بدن چه كساني كه ميخوان اجاره كنن

خوبه.به نظر میرسه این بخش انجمن بیشترین مراجع را داشته باشه.
فروشنده باید فروش را به شما واگزار کنه؟یا یک ورودی درصدی مشخصی میگزارید؟

♘امیرحسین♞

ميشه يه جايي هم واسه اجاره شكم ماديان گذاشت؟چه كساني كه ميخوان اجاره بدن چه كساني كه ميخوان اجاره كنن

این قسما را اضافه میکنم
ولی با توجه به اینکه مادیانهای خیلی درجه یک فقط مورد اجاره قرار میگیرند فکر نکنم مخاطب زیادی داشته باشه

♘امیرحسین♞

فروشنده باید فروش را به شما واگزار کنه؟یا یک ورودی درصدی مشخصی میگزارید؟

هر دو
برای معرفی یک مبلغ کم ورودی
اگر فروش رفت درصد ثابت. اگر توسط مالک فروش رفته هم هیچ.
تمام اسبها و مشخصاتشون هم در آرشیو فروگشاه باقی می ماند تا اگر دوباره چرخید چند دست و برگشت بشه استناد کرد.

پیشنهاد دارید بدهید؟

ابوذر

Member
من كه فعلن اوضام خرابه وگرنه خودم مشتري ثابت ماديانهاي درجه يكم.داشتن يه كره درست حسابي بهتر از داشتن يه گله اسب به درد نخوره
این قسما را اضافه میکنم
ولی با توجه به اینکه مادیانهای خیلی درجه یک فقط مورد اجاره قرار میگیرند فکر نکنم مخاطب زیادی داشته باشه

رضا1

New member
سلام من یه مادیان میخام برای خرید چه طوری باید به قسمت فروش وارد بشم ایا راه اندازی شده فروشگاه.ممنونم

♘امیرحسین♞

برای اغاز فعالیت میتونید اسب هاتون رو معرفی کنید برای فروش

ورود 2% قیمت اسب
فروش 6% قیمت اسب

اطلاعات اسب هم داخل دیتابیس باقی میمونه

بالا